Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Jah. Nekem 7 órát írt ki, pedig a melóhelyen kezdtem el tölteni, mert ott mégiscsak spéci net kapcsolat van :) Majd reggel elindítom újra, hogy ha jövök haza, addigra végezzen.

Nekem 12 órávalkeszte.Utána lemet 5-re majd 2 óránál elkezted vissza számolni és most ért le. Hát amjdnem 200 mb-oshoz képest és szenvedést azért megért. Gratula Lenci

 

 

MissKarrde: És ilyenkor merül fel bennem a kérdés haaz övét leszeded akkor az enyémet mértnem nézedmeg? Nem bukóságból nem is kötegedésből csak kérdezem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sexuploader.com/?d=VXKTDFER

 

Remélem, ez jó lesz...

Ez jó link. Köszi, hogy feltöltötted megint!

Megnéztem. Az elején olyan érzésem volt, hogy milyen videó lesz ez, mert ilyet már láttam. Nem sok újdonság volt. (hozzáteszem, ha először láttam volna, akkor egy szót se szólnék) Aztán úgy éreztem, a klip felétől kezdve fokozatosan bekeményítesz és a végére megint elállt a szavam. Parádés lett az Ewokos zenéve a vége! Szerintem az egyik legjobban megírt zene a SW-ban. Hatalmas katarzis élményt képes nyújtani és a jelenetek nagyon jól össze voltak vágva.

Köszönöm az élményt!

 

Jössz klubnapra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó link. Köszi, hogy feltöltötted megint!

Megnéztem. Az elején olyan érzésem volt, hogy milyen videó lesz ez, mert ilyet már láttam. Nem sok újdonság volt. (hozzáteszem, ha először láttam volna, akkor egy szót se szólnék) Aztán úgy éreztem, a klip felétől kezdve fokozatosan bekeményítesz és a végére megint elállt a szavam. Parádés lett az Ewokos zenéve a vége! Szerintem az egyik legjobban megírt zene a SW-ban. Hatalmas katarzis élményt képes nyújtani és a jelenetek nagyon jól össze voltak vágva.

Köszönöm az élményt!

 

Jössz klubnapra?

Igen, érdekes. Az első kb. 3 és fel perc elég nehézkesen jött össze, valahogy nem jött össze, az utolsó két és fél perc, pedig aránylag gyorsan készült el, egyszerűen adta magát az egész, csak úgy jött. Lehet, hogy le is fogom vhogy vágni az elejét.

Aztán a minap mepróbáltam egy régebben elkezdett Palpis videót újraszerkeszteni, de vhogy megint nem volt ihlet. A franc se érti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó link. Köszi, hogy feltöltötted megint!

Megnéztem. Az elején olyan érzésem volt, hogy milyen videó lesz ez, mert ilyet már láttam. Nem sok újdonság volt. (hozzáteszem, ha először láttam volna, akkor egy szót se szólnék) Aztán úgy éreztem, a klip felétől kezdve fokozatosan bekeményítesz és a végére megint elállt a szavam. Parádés lett az Ewokos zenéve a vége! Szerintem az egyik legjobban megírt zene a SW-ban. Hatalmas katarzis élményt képes nyújtani és a jelenetek nagyon jól össze voltak vágva.

Köszönöm az élményt!

 

Jössz klubnapra?

Ja a múltkor lemaradt: Sajnos nem tudok menni szombaton :P , pedig jónak igérkezik a program... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami különlegeset akartam csinálni, összefogni mind a hat részt, egy videóba. Amikor elkezdtem, a zene összevágása után semmilyen koncepcióm sem volt, éppen ezért elég sok átalakítást hajtottam végre, míg elkészült. Szóval egy nagy sw-mixnek szánom, minden részből sok jelenettel. Számomra is különlegesség, eddig alig csináltam olyat, amiben űrcsata lett volna,...hát most ebbe raktam jó sok űrcsatát. Legtöbbet a kedvencemből, az ep6-osból.

 

Két link is van:

 

http://www.megaupload.com/?d=QBKI9G4E

 

http://rapidshare.de/files/37194511/newspot.mpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bravo Lenci!

Szuper volt!

Imádom ahogy a zene ritmusára vágod a klippeket. De azok a kedvenceim, mikor a hangokkal együtt mozognak gépek kardok minden. Mintha ők vezényelnék a zenét.

Zenéket is észrevétlenül kötötted össze.

Gratula! :)

Az igazság az, hogy az ep1-2-3 teljes zenei anyaga meg van, a classic cd is meg volt valaha, de vkinek kölcsön adtam évekkel ezelőtt, s már nem is emlékszem, hoy kinek, ergo: buktam. A Classic zenékből pedig csak fálcserélőkről letöltött zenéim vannak, s ezek közül soknak hiányzik a vége/eleje, tehát az imperial march-on kívül alig van normális classic zeném. Pedig már körbejártam a nagyplázákat, cd-boltokat és mindenütt árnyékra vetődtem, pedig mit meg nem adnék, ha meglenne az összes sw-zeném egyben., hmm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma én is meg tudtam nézni ezt a klipet, szerintem szenzációs lett, gratula :P

És ha már klip leszedés,megpróbálkoztam a két előzővel is, mert azokkal eddig nem volt szerencsém. És lőn :D Az Anakin-Vader istentelen jó, 7.perctől meg egyenesen zseniális :P:P

Ellenben a fénykardos nekem túl hosszú, fele is elég lett volna. Jó, csak hosszú :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma én is meg tudtam nézni ezt a klipet, szerintem szenzációs lett, gratula :P

És ha már klip leszedés,megpróbálkoztam a két előzővel is, mert azokkal eddig nem volt szerencsém. És lőn :D Az Anakin-Vader istentelen jó, 7.perctől meg egyenesen zseniális :P:P

Ellenben a fénykardos nekem túl hosszú, fele is elég lett volna. Jó, csak hosszú :)

köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1 még ok, de a 2-3 is? :) Az meg hogy lehet?

Szerintem Lenci csak a szimpla cd-re gondolt.

 

De valóban a neten fellelhető olyan teljes soundtrack, ami házilag barkácsolt keveréssel az effekteket és a párbeszégeket megpróbálták több kevesebb sikerrel lekeverni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Lenci csak a szimpla cd-re gondolt.

 

De valóban a neten fellelhető olyan teljes soundtrack, ami házilag barkácsolt keveréssel az effekteket és a párbeszégeket megpróbálták több kevesebb sikerrel lekeverni.

Csak a szimpla cd-kre gondoltam, szóval az ep1-2-3 zenéje meg van gyári kiadású cd-n, a classic részeké pedig nincs :)

 

Bár a kedvenc sw-zeném újabban az Ep1-es "Panaka and the Queen's protectors. Minden videóba belerakom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma én is megsasoltam, az össz Star Wars videó az nagyon jó lett. A fénykardosnál látom, ugyan arra gondoltunk kezdésnek, Ben meséje aztán fénykardnyitogatás :)

Viszont engem kicsit a végén idegesíteni kezdett a sok egyéb effekt, nem tudtam a zenét élvezni. Ráadásul néhány fénykardhang ismétlődött is párszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek az előttem szólókkal. A fénykardnyitogatás kezdett sok lenni, dehát az utánalevőek felették a dolgot.

 

A Panakás szám valóban zseniális, de az én egyik nagy kedvencem a Qui-Gon's Funeral, főleg az Ep 3 óta. Azt talán még betehetnéd egy klipbe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Lenci csak a szimpla cd-re gondolt.

 

De valóban a neten fellelhető olyan teljes soundtrack, ami házilag barkácsolt keveréssel az effekteket és a párbeszégeket megpróbálták több kevesebb sikerrel lekeverni.

Én valami olyasmit töltöttem le, amiről te beszélsz szerintem. Ti., a film zenéje egybe, de mégis külön számokra osztva. Star Wars - Symphony for a Saga a címe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem érdekes lenne egy olyan video amiben a kettősségét mutatná be a karakternek.

Vagyis közvetlen egymás mellé vágni hőstetteit és rémtetteit.

 

Anakin Dark Deeds című szám talán még alkalmas is egy ilyen összehasonlításra.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én most néztem meg azt ami okt 17-én készült a felirata szerint.... jóóóó! Fő kedvenc 1:30 körül amikor Obi-wan ellök az Erővel egy TIE-t amit aztán Anakin elkap és Dooku nyakának szegez... széééép.

Valahogy eszembe jutott, hogy Anakin pont olyan magasságban kapja el a kardot,..azt bejött.

 

Bár az elmúlt napokban nem haladt a videó, mert csütörtökön vettem magamnak egy 160GB-os Winchestert és átrendeztem szinte az összes könyvtáramat + így aztán most bőven tárhelyem a gépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.