Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Nos, köszönöm az érdeklődéseteket, nem haltam meg, külföldről már másfél hónapja hazajöttem, csak rengeteg a dolgom és a kilátások szerint is rengeteg dolgom lesz a jövőben. A SW iránti rajongásom töretlen, klip is fog még készülni, megpróbálok újra feltölteni régieket. A legnagyobb gond, hogy tökre tele van a gépem és nincs már helyem.

 

Várnék tippeket, hogy milyen klipeket szeretnétek.

 

Köszöntök minden régi és új ismerőst egyébként

 

Lenci (Darth Metró) - a visszatérő :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen, először Tibur és most Darth Metro, alias Lenci is Terminatort játszik, azaz "visszatérnek".

 

Üdv Lenci! :)

 

A gépen lévő helyprobléma megoldására van egy jó tippem: format :para:

Na jó, inkább együtt érzek veled, elvégre én is ezzel a problémával küszködöm :)

 

A lényeg, üdv újra itten!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Összehasonlítva a másik karakteres videóval, ez nagyobbat üt. Bár hiányzott a másikban megszokott Darth Maulos bemutatás a zene legjobb pontján, de Windu végül feletette a dolgot. Néhány képvágást sem éreztem a videóhoz méltónak. (pl az Amidalás résznél) Viszont az Anakinből belépő Darth Vader eszméletlen jó!

Gratulálok Lenci, szuper videó! :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összehasonlítva a másik karakteres videóval, ez nagyobbat üt. Bár hiányzott a másikban megszokott Darth Maulos bemutatás a zene legjobb pontján, de Windu végül feletette a dolgot. Néhány képvágást sem éreztem a videóhoz méltónak. (pl az Amidalás résznél) Viszont az Anakinből belépő Darth Vader eszméletlen jó!

Gratulálok Lenci, szuper videó! :lol:

Köszi Ki-Adi. Te mindig tök jó kritikákat írsz a videóimról, úgx hogy ha lenne időd, megköszönnék egy hosszasabb elemzést + kiváncsi lennék, hogy melyik képváltásokra gondoltál.

 

Köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit mélyebben belemenve a videódba Lenci, akkor leírnám néhány gondolatomat.

Szerintem egy ilyen bemutató karakteres videóban érzékeltetni kellene a főbb szereplőket azzal is, hogy hosszabban mutatod be, mint a többieket. Persze, így is észrevehető volt, hogy törekedtél erre a sorrenddel és az időbeni a bemutatásukkal is, de mégis kevés volt a legfontosabb szereplőkről látni.

Több karakterhez illő mondatot is jobb volna bevágni. Anakin tök jó volt, amikor mondja, hogy hű marad a kancellárhoz (pont mikor a zene is megindul), de kevés a főszereplőhöz! Az ő életútjában sokkal több minden történt, mint csak hűség a kancellárhoz. Persze mondhatod, hogy ez nem Anakin-t bemutató videó, de most mégiscsak, Anakint mutatod be - csak rövidebben -. Az első videóval méginkább ez volt a problémám, alig tűnt ki, hogy Anakin a saga legátfogóbb karaktere és ugyanez áll még a többi fontos karakterre is.

 

Obi-Wan bemutatásánál egy ráillőbb mondat kellene, mint, hogy Dextől megkérdezi a nyilat, meg, hogy a tárgyalás rövid volt. Sokkal nagyobb mondatai is voltak ettől neki. (bár a Dagobah-s mondata nem rossz) Grievous lelövésénél a vágás nem jó.

 

Luke bemutatásánál nem illik bele a bespini jelenetből, hogy lenéz a mélybe. Egyszerűen nem mond semmit az a rész így önmagában. A többi Luke-os jelenet viszont sokkal találóbb volt!

 

Az "Én vagyok Amidala királynő" utáni vágás sem jó. Persze én most csak az általam felnagyított hibákat elemzem, lehet, hogy másoknak pont ezek tetszenek, de szerintem gyenge az ilyen vágás. (hogy összemegy a kép) Yodánál is van egy szörnyűséges vágás a "Tedd vagy ne tedd után" után. Egyébként a zene nagyon találó! Solonál a mozaik átmenet nem megfelelő. Ezek a vágások a családi kisfilmekben jók szerintem, nem egy SW bemutatásnál.

Qui-Gon zeneileg remek belépőt kapott és a képek is jók hozzá.

Windunál nagyon jók a jelenetek, csak a leugrásnál nem jó az átmenet.

Dooku bemutatása zseniális! Shmi-é is nagyon jó a zene eltalálásával, de itt eszembejut MissKarrde gondolata, hogy rossz látni, hogy meghal egy ilyen kaliberű klipben. Ez nem a karakterek bemutatásához való. Darth Maul bemutatása is igazán szuper lett és Jango-é is tetszett a Bobás zárással.

 

Mindent összevetve igazán minőségi Lenci-féle videó!

Másoknak is csak ajánlani tudom! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki-Adi!

 

Köszi az észrevételeket. A karakteres videók a kedvenceim, a következőt majd az ep3 nyitózenéjére szeretném megcsinálni, ...ha lesz rá time.

Viszont egy hét alatt összehoztam egy Obi-s videót, most mentem, sztem hnap felrakom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiböjtöltem, míg felért:

 

Obika akciózik...4 perc, 90 mega

 

http://www.megaupload.com/?d=3CZJH8OC

Lenci nem akarsz oldalt csinálni magadnak mint én és Dzséjt? extra.hu az jó.1 Gb-os a tárhelyed de bővítheted.Nekem már 3 van. Így fért fel még egy csomó videó. Ha kell megcsinálom neked az inex fájlt és frissítem ésa kor te meg totalcommanderrel felteszed a videót.SEgítek ha kell. Ha nem megy.De így könyebb mint ha feltöltő oldalakra kéne feltenni.És akkor legalább ott marad a tied lesz bármikot leszedheted.

 

 

A videóval kacsolatban: Kicsit csúszik a hang.Vagy csak nálam csinálja? Nem tom miért.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.