Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Lenci: A videó jeleneteinek összevágása első-osztályú. Föleg a végén tetszett, ahogy Luke eldobja a kardot, majd a következőben, Obi-Wan elkapja a felé repülőt  :) Viszont a hang-effektek egy idő után picit zavaróak voltak, föleg ilyen hosszú távon... vajon milyen lenne, ha csak a zene menne és a fénykard-hangok csak ritkán, a kulcsmomentumoknál hallatszodnának? Illetve a kevesebb itt is több lenne... a 6 perc picit hosszú. De összességében nagyon jó! Egész kedvet kaptam egy kis SW nézéshez  :roll:

 

A zöejek tényleg hangosak, sokkal hakkabbra kéne vlóban, de most már nem tudom átvariálni.

 

A 6 perc valóban osszú, de muszáj volt még egy zenét odabiggyeszteni a végére, mert az aszteroidásra nem tudtam volna befejezni....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó lett!3X is megnéztem.Néha tényleg hangosak a süvítések egyes jeleneteknél, de nem túlzottan zavaró.A többi hangeffect meg szerintem kell.

Örülök, hogy tetszik, bár most hogy kész van egy csomó apró hibát veszek benne észre. Belinkeltem a theforce.net egyik eldugott topikjába is és már 30 letöltést élt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Új videó kilátásban? :o

(meg ígértél egy beszámolót is)  :wink:  

 

Klubnapon kerestelek... nem voltál!

 

Beszámoló...ah bocs, 1-2 napon belül megy, megígérem

 

Videó: bár időhiányban szenvedek, még is neki kezdtem egy újnak, persze Yodáról, s perze immár több különböző zenére...ergo a videó "making" nem állt le, csak lelassult, így az ünnepek alőtti hajrában...az ünnepek alatt még lasabb lesz, de január végétől teljes gőz... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új videó kilátásban? :o

(meg ígértél egy beszámolót is)  :wink:  

 

Klubnapon kerestelek... nem voltál!

 

Beszámoló...ah bocs, 1-2 napon belül megy, megígérem

 

Videó: bár időhiányban szenvedek, még is neki kezdtem egy újnak, persze Yodáról, s perze immár több különböző zenére...ergo a videó "making" nem állt le, csak lelassult, így az ünnepek alőtti hajrában...az ünnepek alatt még lasabb lesz, de január végétől teljes gőz... :o

 

 

A lézerkardoshoz nincs kissebb méret? 230 mb egy kicsit lassan jön le.Mondjuk 60-70 mb is jó lenne 5 percre! Ha csak ez nem fél órás! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Lenci segíts kérlek.

Kellene az ep2 ből az mikor palpi megkapja a jogokat és Windu besétál.Nagy klip vágásban vagyok és nagyra készülök csak nekem nincs meg a 2. rész a gépen.Tudod.Még mindíg nem tudtam megszerezni.Segíts kérlek.Help my..

Nem kell nagy méretnek lenni.Úgy is Magix-el vágom.

 

Előre is köszi a segítséged.

Üdv:Derb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 5 héttel később...
  • 3 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.