Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Szerintem Yodáról is fog még készülni klip....ahogy ismerem magamat.

 

Én leginkább egy olyat várok, mint amikor a 'Confrontation with Count Dooku anf Finale' c. számra vágtál össze jeleneteket! Habár most lehetne egy Ani-Obis verzió. :lol:

Ezalatt nem a párbajt értem elsősorban, hanem a kapcsolatukat összevágni.

Derb, láttam a Mortalos videódat és ezért jutott eszembe, hogy talán így értetted. Amúgy nem tartom szerencsésnek felgyorsítani a jeleneteket és a zenét se fogadom el, ha nem SW. (de ez már az én konzervativ gondolkodásomból fakad) Egyébként máig szeretem a MK-t, de így nem tetszik.

 

Semmi gond megértelek.De a Hero c.számra látad aszt mikor Ani átváltozik Vaderré.Ha az kell aszt elküldöm.

De az jobbis szerintem 2 változat van ,van a Pókember filmzene Hero számra illetve egy zene egyvelegre a Sw világából.

Ki-Adi-Mundi:Szerintem lassan nem itt kellene eszt megbeszélni mert ez Lenci videó topicja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kicsit késik a Yodás felújitása, de meglesz.

 

És Ani-Obi?! :)

 

Megfogadtam tanácsodat Ki-Adi!

 

Bár óvatosan, de belekezdtem egy nagy szabású klipbe, amiben az általad említtt két karaktert fogom "ötvözni". Valami egészen újat akarok csinálni. Ez lesz az első klip, ami nem egy zenére készül, hanem megpróbálok benne 5 különböző zenét is összevágni (tk.: duel of the fates, battle of the heroes stb.). kb. 7 perc lesz, de szerintem csak kb. 3 hét múlva fog elkészülni.

Jó munkához idő kell. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kicsit késik a Yodás felújitása, de meglesz.

 

És Ani-Obi?! :P

 

Megfogadtam tanácsodat Ki-Adi!

 

Bár óvatosan, de belekezdtem egy nagy szabású klipbe, amiben az általad említtt két karaktert fogom "ötvözni". Valami egészen újat akarok csinálni. Ez lesz az első klip, ami nem egy zenére készül, hanem megpróbálok benne 5 különböző zenét is összevágni (tk.: duel of the fates, battle of the heroes stb.). kb. 7 perc lesz, de szerintem csak kb. 3 hét múlva fog elkészülni.

Jó munkához idő kell. :wink:

 

A rosszhoz meg még több? :)

Csak viccelek, örülök neki, hogy belevágsz megcsinálni egy ilyet! Kíváncsian várom milyen szempotokat fogsz belevinni a klipbe!

(igazából ezek a dolgok tetszettek a 10 perces klipben is legjobban... az utalások)

Töltöm a Yodásat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kicsit késik a Yodás felújitása, de meglesz.

 

És Ani-Obi?! :P

 

Megfogadtam tanácsodat Ki-Adi!

 

Bár óvatosan, de belekezdtem egy nagy szabású klipbe, amiben az általad említtt két karaktert fogom "ötvözni". Valami egészen újat akarok csinálni. Ez lesz az első klip, ami nem egy zenére készül, hanem megpróbálok benne 5 különböző zenét is összevágni (tk.: duel of the fates, battle of the heroes stb.). kb. 7 perc lesz, de szerintem csak kb. 3 hét múlva fog elkészülni.

Jó munkához idő kell. :wink:

 

A rosszhoz meg még több? :)

Csak viccelek, örülök neki, hogy belevágsz megcsinálni egy ilyet! Kíváncsian várom milyen szempotokat fogsz belevinni a klipbe!

(igazából ezek a dolgok tetszettek a 10 perces klipben is legjobban... az utalások)

Töltöm a Yodásat...

 

Ha gondolod, akkor majd holnap du. feltöltöm az eddig elkészült kb. 50 másodpercet, de ez még nagyon az eleje, s nem is lesz nagyon időm a közeljövőben.

 

off

 

hogy lehet vendégként hozzászólni? nekem még nem sikerált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kicsit késik a Yodás felújitása, de meglesz.

 

És Ani-Obi?! :P

 

Megfogadtam tanácsodat Ki-Adi!

 

Bár óvatosan, de belekezdtem egy nagy szabású klipbe, amiben az általad említtt két karaktert fogom "ötvözni". Valami egészen újat akarok csinálni. Ez lesz az első klip, ami nem egy zenére készül, hanem megpróbálok benne 5 különböző zenét is összevágni (tk.: duel of the fates, battle of the heroes stb.). kb. 7 perc lesz, de szerintem csak kb. 3 hét múlva fog elkészülni.

Jó munkához idő kell. :wink:

 

A rosszhoz meg még több? :)

Csak viccelek, örülök neki, hogy belevágsz megcsinálni egy ilyet! Kíváncsian várom milyen szempotokat fogsz belevinni a klipbe!

(igazából ezek a dolgok tetszettek a 10 perces klipben is legjobban... az utalások)

Töltöm a Yodásat...

 

Ha gondolod, akkor majd holnap du. feltöltöm az eddig elkészült kb. 50 másodpercet, de ez még nagyon az eleje, s nem is lesz nagyon időm a közeljövőben.

 

off

 

hogy lehet vendégként hozzászólni? nekem még nem sikerált.

 

Bocs, sose akarok Vendégként írni. Amúgy egyszerű, nem jelentkezel be. Most más gépéről írva történt meg. Érdekel az az 50 mp! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy négy perces videót hogy tudsz 133 megásra csinálni? :) Nem lehetne esetleg valami csökkentett minőséget kihozni?

 

Ez a progi sajátossága. Megpróbálom majd kisebb képaránnyal is, akkor tán kisebb lesz.

 

tedd aszt amit én.Widows movi maker és akkor ki válszt hatod a méretet.

A már elmentett videót át rakod a WMM-be és akkor elmented kissebb kiválasztott méretben.

Ui:Mkor vigyem cd-ket?Jössz vasárnap a millenárisba?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Lenci, várom a videót! :)

 

Csak pár napja jöttem haza, és a videókszítő programomat is csak ma nyitottam meg először, mert rengeteg eyéb dolgom van sajnnos. Ami az Ani+Obi-ból eddig elkészült, azt feltöltöm neked valahová, de bevalom őszintén nem érzem túl jónak a klippet, mert nem sok koncepcióm volt, amikor nekikezdtem, úgy hogy erre a témára fogok csinálni majd egy másikat, amiben prioritást fognak élvezni a te instrukcióid.

Ami edig mag van, azt pedig már is elkezdem feltölteni vhova...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci! Aki amcsiba jár, annak könnyű elfeledkezni olyan fontos dolgokról, mint pl. a klipp gyártás. :)

 

A klipgyártás nagyon de nagyon hiányzott..., de azért meg voltam nélküle...

 

Hát nem akárki lehet az, akiért csak így kémentél. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci! Aki amcsiba jár, annak könnyű elfeledkezni olyan fontos dolgokról, mint pl. a klipp gyártás. :)

 

A klipgyártás nagyon de nagyon hiányzott..., de azért meg voltam nélküle...

 

Hát nem akárki lehet az, akiért csak így kémentél. :wink:

 

Erre inkább nem írok semmit, mert az illető hölgy néha olvasgatja a fórumot.... :)

 

Mail-t megkaptad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki-Adi

 

Sikerült letölteni a linkről az izét, amit küldtem neked, az ani&Obi "rendezői változatát"?

 

42%-nál tartok. Azt írja még 2 óra... de meg lesz. Már várom!

 

Egyébként van itt még valami... méghozzá az "I'm the Senate" számra összeállított Uralkodós videódat nem tudtam még letölteni, mert iszonyú lassan jön. Pedig érdekelne... (meg nem is tudom, hogy melyik ez a szám...)

 

Az ifjú hölgy tud magyarul?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.