Ugrás a kommentre

Ben halála


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én úgy értelmezem, hogy ők nem maguk az Erő csak eggyé váltak vele, vagyis a részesei lettek, de ez nem jelenti hogy a képességeiknek ne lehetnének korlátai. Szerintem a kérdés egyelőre még nyitott. Az ep.8 több irányba is elindulhat. Obi-Wan egyébként szellemként is Vader halálát akarja, aminek konkrétan hangot is ad. Ha ő maga az Erő és tudja mozgatni a tárgyakat akkor miért nem teszi tönkre az életben tartó készülékét? Remélem ha Rey tudomást szerez a szellemekről rákérdez hogy miért nem vesznek aktivabb szerepet a gonosz elleni harcban és akkor Luke kifejtheti ezt neki és vele együtt a nézőknek is.

Nyilván lehet arról is szó, hogy ők szellemlényként már felette állnak a fizikai világnak és egyetlen pillanat alatt megoldhatnák az összes galaktikus konfliktust de nem teszik mert túl nagy májerek ők ehhez, de öszintén szólva én ezt nem érezném túl erős érvnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az biztos, hogy be tudnának avatkozni fizikálisan, hiszen Qui-Gon - aki elvileg ezt az egész szellemesdit alacsonyabb szinten mívelte - lazán felkapta Yodát. Egy párbaj közepén már ennyi is eldönti a kimenetelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.