Ugrás a kommentre

Celebration V


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Star Wars Celebration V

 

 

temptopobi.jpg

 

 

Megnyitotta StarWarsCelebration oldalát a StarWars.com. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy végre konkrét információkat kaphatunk a várva-várt rendezvényről. Az esemény ismét Floridában, mégpedig Orlando városában kerül megrendezésre. Az időpont: 2010 augusztus 12-15. Az gerincet a Birodalom Visszavág bemutatásának 30 -ik évfordulója képezi majd, de emellett természetesen helyet kapnak olyan népszerű témák is mint a most futó The Clone Wars animációs sorozat, vagy éppen a Fan Filmek versenye. Steve Sansweet minden idők legnagyobb találkozóját ígéri, aki szerint ez "minden Star Wars fannak kihagyhatatlan esemény" lesz (küldhetnél pár V.I.P. belépőt Steve... - a szerk.). Jegyeket online december 10 -től lehet rendelni a fent megadott honlapon.

 

Egyelőre az élőszereplős sorozatról valamint az európai celebrationról még csak említés sem történt...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ismételni tudom a Szerkesztó úr zárójeles megjegyzését.

 

Kicsit el van szállva ez a Szanszvít.

Más dimenzióban gondolkodik. :D Amúgy engem az élőszereplős cucc érdekelne, de eddig úgy néz ki még szó se esik róla. Lehet, hogy nem is lesz... Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most még mindenki a TCW lázában ég, így nem fogják az élőszereplőst előhozni. Legalább is szerintem. Pedig engem az érdekelne jobban ;)

Meg egy Celebration Europe, de arra sem számíthatunk túl hamar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most még mindenki a TCW lázában ég, így nem fogják az élőszereplőst előhozni. Legalább is szerintem. Pedig engem az érdekelne jobban ;)

Meg egy Celebration Europe, de arra sem számíthatunk túl hamar.

Akkor majd a következő Celeb lesz a nyerő. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nagyon jó hír. Annak idején sajnos az európaira nem tudtam elmenni, de megfogadtam, hogy a következőre mindenképpen. Viszont ez is nagyon hívogatóan hangzik és idén úgy sem voltam rendesen nyaralni. Mondjuk így hirtelen felindulásból repülőjegyet nézve azt kell mondjam, hogy már az oda jutás sem lenne olcsó mulatság, dehát augusztusig még rengeteget lehet spórolni és egyszer élünk. Nem tudja valaki, mennyi volt legutóbb egy jegy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírben behivatkozott webooldalon megtalálsz minden infót, ha érdekel. :hehe: Én most belenéztem, és nem piskóta a belépő: felnőttnek 4 napra 120 USD (kb. 22 ezer Ft), az egyes napokra pedig egyenként 45 vagy 50 USD. Persze ez már eltörpül az odajutás és a többi (szállás, étkezés) költség mellett, amelyekről fogalmam sincs, mennyi lehet.

Szóval nem keveset kellene erre spórolni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírben behivatkozott webooldalon megtalálsz minden infót, ha érdekel. :hehe: Én most belenéztem, és nem piskóta a belépő: felnőttnek 4 napra 120 USD (kb. 22 ezer Ft), az egyes napokra pedig egyenként 45 vagy 50 USD. Persze ez már eltörpül az odajutás és a többi (szállás, étkezés) költség mellett, amelyekről fogalmam sincs, mennyi lehet.

Szóval nem keveset kellene erre spórolni. :)

Simán nem a magyar fizetésekhez van mérve a beugró. Mondjuk aki már a repjegyet megengedheti magának annak ez nem jelenthet gondot. :P

 

Munkahelyen nem engedi megnyitni, azért kérdetem a jegyárakat, de már megtrükköztem a dolgot.

Elég durva az ár/érték arány a napijegy és a négy napos bérlet között. Viszont szerintem a jegyár nem vészes, még magyar szemmel sem. Főleg, ha az ember összehasonlítja pl. a Sziget belépők áraival - jó az sem kimondottan a hazai keresetekhez van igazítva -, vagy bármely fesztivál áraival. Mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok agyon fizetve.

A repjegy+szállás dologra csak egy rövid, kíváncsiságból elkövetett guglizással találtam ~220-280 közötti árakat, bár ez gyanús, mert csak simán a repjegyet nézve ~180-210-es árak jöttek ki. Szóval olyan ~500 ezer körüli összegről beszélünk.

Ez persze kurva sok pénz - félreértés ne essék nekem is -, és sokan nem engedhetik meg maguknak (bár, ha a karácsonykor hitelre HD tv vevő tömegeket nézem, ki tudja? :D ), de szerintem távolról sem az elérhetetlen kategória. Én pedig úgy vagyok vele, hogy inkább elkölteném egy ilyen örök élményt jelentő alkalomra, minthogy a bankban álljon. És egy fél év alatt, ha az ember nagyon akar valamit, akkor elég jól lehet spórolni, főleg ha nem kell pl. gyerekre költeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom Szigetre mennyi a jegy, de ha azt nézzük, hogy a tavaszi GDF-re 1 napos jegy volt 20 ezer körül akkor ugyanennyiért a 4 napos SW bérlet nem drága :hehe:

Jó persze, az utazás + szállás ebben az esetben a drága, nem a jegy rá. Kár, hogy nem Kansas-ben (esetleg Wichita közelében) van a C5, nekem a szállás el lenne intlzve, mert van egy ismerősöm (SW) aki ott lakik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, összejön rá a pénz, és tényleg ki tudsz menni. :) Legalább utána olvashatnánk a beszámolódat, hogy milyen is az eredeti Celebration ott kint. Ezt itt biztos mindenki díjazná. :hehe:

Azért még nem született konkrét elhatározás. Ez egyenlőre még csak a hír elolvasása utáni hirtelen lelkesedés, de mindenképpen megér egy komolyabb átgondolást. Annyit azonban nagy mellénnyel előre megígérhetek, hogy ha belevágok és összejön, akkor lesz képáradat meg beszámoló. :D

 

Nem tudom Szigetre mennyi a jegy, de ha azt nézzük, hogy a tavaszi GDF-re 1 napos jegy volt 20 ezer körül akkor ugyanennyiért a 4 napos SW bérlet nem drága :P

Valami 30 körül árulták elővételben a bérlet, meg 10 körül emlegették a napi jegyet, szóval ahhoz viszonyítva a maga a jegy tényleg nem sok. A közértes bevásárlással nem érdemes összevetni, de hát hobbira hajlamos áldozni az ember. Még ha más le is hülyézi miatta, miközben ő meg más baromságra ver el pénzt. :)

 

Persze nyilván az lenne a legjobb, ha itt az öreg kontinensen is összedobnának egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az unokatestvérem lakik Washingtonban, náluk pár napot szerintem többen is lakhatnánk, a repülőjegy is kevesebb lenne, mert az keleti part. De ott sajnos szerintem sosem lesz Celebration. :D Nem az a típusú város.

Pedig azt a várost szívesen megnézném egyszer :hehe: Tarthatnának ott ilyen csábító programot, aztán meg egész évben előtte nem költene az ember semmire :) Na jó, ahhoz azért nekem ez messze van :P

 

Persze nyilván az lenne a legjobb, ha itt az öreg kontinensen is összedobnának egyet.

Jaja. Két éve az akkori árfolyamon 20.000 és pár száz forint volt a három napos belépő, mostani árfolyamon kb. 18.000 lehet. Szóval nem az volt a vészesebb, hanem hogy az út+szállás még rájön erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Llew....sok sikert és kitartást a terved megvalósításához! Szükséged lesz rá. :) Amúgy fantasztikus élmény lenne az biztos. Ha eljutsz az álmok földjére, remélem beszámolsz majd a fejleményekről. Akár sorozatot is indítunk a beszámolóiddal, amit a fő lapon lehet majd olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.