Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A franciáknál vagy nyugat-európában azért kapnak többet, mert nem kishitüek.Nem törödtek bele, hogy ez van hanem tettek ellene(pl nem tanultak meg angolul).Ha az angol vagy az amerikai akart valamit akkor tanuljon meg franciául.Ha nem akkor mehet vissza ahonnan jött.Amig mi az Usa meg a Nyugat seggét nyaljuk addig ez lesz.Le fognak minket nézni.A sarkunkra kell állni.Ennyi az egész.De amig lesznek olyan emberek akiknek jó így is addig így is marad minden, hisz miért változatnának rajta.

Na nekem meg ez a realitás, ha már annak a talaján kell állni.

 

Szerintem féleérted frenkie. A franciák sokkal nagyobb hányada beszél angolul, ez tény. Magyarország nagyon levan maradva az angol tudás terén (megj.:A magyar lakosság 13%-a képes valamilyen nyelven megszólalni a magyaron kívül). Abszolut nem ezen múlik. Azon múlik, hogy Franciaországban 6x-or annyian élnek, mint nálunk, tehát nagyobb felvevő bázis, másrészről pedig sokkal többet keresnek mint mi. A vásárló-erejük össze se hasonlitható a miénkkel. A magyar piac egyébként nem is gondolnád milyen igénytelen... angol tudás? Ugyan már... Nálunk csak az alacsony ár, meg a magyar szinkron dominál... ezért is haldoklik a magyar DVD piac. Azért merek ilyen kijelentéseket tenni, mert viszonylag benne vagyok a témában, most is erről irtam a dolgozatomat az egyetemen (DVD piac és annak alakulása). Ha a mi angol tudásunkon múlna akkor a csapból is a magyar feliratos extrák folynának.

 

Edit: Obi1 jól beszél. Ha nem fogynak a DVD-k, akkor nem fognak behozni DVD-ket. Ez ilyen egyszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OK, hozzuk a három tankot meg az öt helikoptert, no meg a két vadászgépet is. Rettegj JuEszÉj :lol:

Egyébként nehéz lenne elérni, hogy senki ne vegyen DVD-t, mert az nem magyarosított, mivel rajongóként eleve angolul nézzük, tehát zsupsz, a magyar szinkron már nem számít (annyira). Tehát ez nem kizáró ok. Vannak olyanok, akiket nem érdekelnek az extrák, tehát ők is megveszik. No meg aztán, lejjebb írta valaki, hogy a film adja el a DVD-ket, nem az extrák. A film meg jól van, sőt most még jobban, 5.1-es szinkronnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam egy simple videót, ami valószínüleg a DVDből van.Nagyon jó.

 

Nem kétlem, hogy nagyon jó. Esetleg tudsz adni egy linket? A sample videó még ok. :)

 

Nem biztos hogy a DVD változatból van...

http://isohunt.com/download.php?mode=bt&id=6432680

Ez egy torrent link, válaszd ki a fájlokból a simple videót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Ody a linkeket!Mely jelenetek ezek?Még nem jött le.

 

Összesen most 5X fagytam bele a megaupload-ba. :)

Rühellem ezt az oldalt.Miért nem inkább a yousendit-re teszik fel?Az sokkal könnyebb.Nem beszélve arról hogy nekem 2KB/sec-el tölt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vitatkozom tovább.Sok értelme nincs.Tegnap kicsit volt a fejemben, ilyenkor kijön rajtam a "forradalmár".Pedig megfogadtam nyáron, hogy piásan nem fórumozok, de nem bírtam megállni.

Inkább nézzük a pozítív oldalát.Ha minden jól megy eggyütt veszem meg dec 1-jén a 17 "-os tft monitorral.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős a helyzet frenkie. :) Én a régi fórumon ennek hatására képes voltam elküldeni az anyj*kba a Quarron féle okoskodókat. Másnap nem győztem elnézést kérni. :) Á de egyébként az nem is egészséges, arról nem beszélve, hogy értelme sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a magam nevében írok, de talán másnak is megfordult már a fejében.

Srácok, ha kijön a dvd, és valaki van olyan jó angolos, hogy érti az audiokommentárt, megosztaná majd velünk az ott elhangzott érdekességeket? Lehet, hogy lökött dolog ilyet kérnem, de felmerült bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a magam nevében írok, de talán másnak is megfordult már a fejében.

Srácok, ha kijön a dvd, és valaki van olyan jó angolos, hogy érti az audiokommentárt, megosztaná majd velünk az ott elhangzott érdekességeket? Lehet, hogy lökött dolog ilyet kérnem, de felmerült bennem.

 

 

Pl olyanra gondolsz h Mace vs Palaptine -ra a pont:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

According to a good source, GL says the following in the commentary.

 

"Ok well this sequence always started out with Mace overpowering Palpatine and then Palpatine tryin to use his powers to destroy Mace and Mace deflecting his rays with his lightsaber. And it always was that Anakin cuts the lightsaber out of his hand. (Palps is now laying down) But this part where he pretends to lose his power and become weak is something that I added later. Cuz this moved the point where Anakin turned to this moment right here. And you can see it's very clear that he wants him to go on trial so he can pump his for info on how to get this power"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vitatkozom tovább.Sok értelme nincs.Tegnap kicsit volt a fejemben, ilyenkor kijön rajtam a "forradalmár".Pedig megfogadtam nyáron, hogy piásan nem fórumozok, de nem bírtam megállni.

Inkább nézzük a pozítív oldalát.Ha minden jól megy eggyütt veszem meg dec 1-jén a 17 "-os tft monitorral.

 

A piás fórumozásról jó dolog leszokni. Engem anno az index metrós fórumán többször is kimoderáltak, mert "spiccesen" szóltam hozzá...

 

Közölte a moderátor, hogy: "Lőrinc, ez durva OFF volt!" :lol:

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl olyanra gondolsz h Mace vs Palaptine -ra a pont:)

 

Bármi érdekességre, amiről még nem hallottunk/írtunk :lol:

Lenti angol szöveg egy részét nem értettem meg, kb. annyit mondhat el GL benne, mint amit amúgy is látunk. De nem vagyok benne biztos, mert jó néhány kulcsszónak nem tudom a magyar jelentését. Ezzel most azt illusztráltad, hogy milyen/milyen lesz az audiokommentár a filmen? Vagyis sokat ne várjunk tőle?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.