Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Már csak két és fél hét? (optimista hozzállás :))

Ripsz-ropsz elerepül az a tizenhat nap. Gyorsabban, mint a Millenium Falcon a Tantooine-ról. Fel a fejjel.

Ráadásul két hét. No, akkor a jó doktor bácsi felír egy receptet, ami bár nem szünteti meg, de csillapítja a vágyakozás és türelmetlenség tüneteit.

Most szombaton, előhúzzátok az ep1 DVD/VHS-t, behelyezitek a lejátszóba, kényelmesen hátradőltök és végignézitek.

Jövő hét szombaton ugyan ez az eljárás az ep2-vel. A szombat nem feltétlenül fontos, bármelyik más nap megfelel az elkövetkezendő két hétben. Ha a tünetek nem enyhülnek, alkalmazható még Extra DVD kezelés, végszükség esetben pedig az ep4-5-6 felhasználása is ajánlott.

A kockázatok és mellékhatások elkerülése végett kérdezze meg Sith Lordját vagy Jedi lovagját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd a megjelenés előti nap akarom megnézni az I-II -t. :) Úgy hogy nekem írjatok fel más receptet, mert ez nem hatásos. :)

 

Nézd meg a Batman&Robint, és megfeletkezel minden rosszról és jórol, akár 2 hétig is kómába eshetsz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek még mindig KÉT ÉS FÉL HÉT!!!  :)  :) Nem bírom már. :)

 

Kicsit morbid a helyzet,mert eddig Te vígasztaltál engem :) most Én mondom neked,türelem.Ne a jövőre fókuszálj hanem a jelenre öszpontosíts,az itt és mostra.Az élő erőre figyelj barátom :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dr. Obi1, a terápia nem rossz, de félek, hogy szövődmények léphetnek fel, hiszen az ep3 várása közben nem biztos, hogy az ep3 várását felidéző gyógyszerek a leghatásosabbak. Ellenben, kutyaharapást szőrivel, talán még is beválik. Ha nem, Clone Wars terápiát és Revenge of the Sith könyv gyógyszerezést javallok.

 

Tényleg, már csak kicsivel több, mint két hét... mintha csak tegnap lett volna, hogy a moziig volt már csak két hét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit morbid a helyzet,mert eddig Te vígasztaltál engem :) most Én mondom neked,türelem.Ne a jövőre fókuszálj hanem a jelenre öszpontosíts,az itt és mostra.Az élő erőre figyelj barátom :wink:

 

De Yoda mester arra tanított, hogy figyeljek a jövőre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek még mindig KÉT ÉS FÉL HÉT!!!  :)  :) Nem bírom már. :)

 

Két és fél? Nekem legalább egy héttel több :)

Hacsak nem történik valami közben.

Kedves doktor urak, jó recepteket írtatok fel :) Majd válogatok közöttük ízlés szerint, mert gyógymódokban kényes vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit morbid a helyzet,mert eddig Te vígasztaltál engem :) most Én mondom neked,türelem.Ne a jövőre fókuszálj hanem a jelenre öszpontosíts,az itt és mostra.Az élő erőre figyelj barátom :wink:

 

De Yoda mester arra tanított, hogy figyeljek a jövőre. :)

 

De ne a jelen rovására. :)

Egyébbként Én is ugyanolyan türelmetlen vagyok mint Te.Nem is tudom,hogy hogyan adhattam tanácsot ezzel kapcsolatban.Erre szokták mondani,hogy bagoly mondja verébnek,hogy nagyfejű :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak ennyi?Tök gyorsan megy az idő.

 

Igazad van, gyorsan eltelt. Mostanában folyton késésben vagyok mindennel, ezért hipergyorsnak érzem ezt az időt. Hamar elmúlik az a néhány hátralévő nap.

De akkor is sajnálom, hogy nem 12.01-én jutok hozzá, hanem kicsit később :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak ennyi?Tök gyorsan megy az idő.

 

Igazad van, gyorsan eltelt. Mostanában folyton késésben vagyok mindennel, ezért hipergyorsnak érzem ezt az időt. Hamar elmúlik az a néhány hátralévő nap.

De akkor is sajnálom, hogy nem 12.01-én jutok hozzá, hanem kicsit később :o

 

Bizz az Erőben.Meg fog segíteni a nehéz időkben. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.