Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A film király, csak megosztok még pár képet most.

 

5.1 az igazi!!! na meg a kép meseszép!!!

 

Annak nagyon örülök, hogy csak pár menüt láttam (azokból se mindet), és ennyi. December 1 rulezzzz. :shock:

 

A képeket pedig nem nézem meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film király, csak megosztok még pár képet most.

 

5.1 az igazi!!! na meg a kép meseszép!!!

 

Annak nagyon örülök, hogy csak pár menüt láttam (azokból se mindet), és ennyi. December 1 rulezzzz. :shock:

 

A képeket pedig nem nézem meg. :D

 

 

Na majd holnap kérdezz rá a bonud dvd-re!!! :D:D:D:D :shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képek alapján mondod ezt? Továbbra is azt gondolom, hogy túl szájbarágós lett volna. :D

 

Nem a képek miatt, azért is írtam másik sorba a két mondatot :D

Ha az lett volna, ha nem, jó lett volna a filmbe. Minden különösebb magyarázat nélkül írom ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dvd király!!

 

Ha osztályoznom kéne( most nem filmet, mert az 10ből 11et kapott nálam.)

 

KÉP:

100% hibátlan, tökéletes, gönyörű, tűéles kép!!!egyszerűen fantasztikus...Persze a hibátlan miatt belém lehet kötni:)

 

HANG:100% Szintén jó, 5.1 es hangzás király, főleg a coruscanti csata rulezz 5.1ben, na meg a fénykard párbajok....

 

 

Film: 100%

 

Extra:Nemsokára megmondom, lehet h pár óra múlva, lehet h holnap...

 

Szóval összesítve:

 

100%

 

Ezeket úgy írtam, mint egy nem sw-s rajongó, kivéve a filmet(10ből 11 et)

 

A többit mint egy kívülálló írtam!!!

 

Hol van még december 1?????????!!!!!!!!!!!!!!! :D :shock: :shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dvd király!!

 

Ha osztályoznom kéne( most nem filmet, mert az 10ből 11et kapott nálam.)

 

KÉP:

100% hibátlan, tökéletes, gönyörű, tűéles kép!!!egyszerűen fantasztikus...Persze a hibátlan miatt belém lehet kötni:)

 

HANG:100% Szintén jó, 5.1 es hangzás király, főleg a coruscanti csata rulezz 5.1ben, na meg a fénykard párbajok....

 

 

Film: 100%

 

Extra:Nemsokára megmondom, lehet h pár óra múlva, lehet h holnap...

 

Szóval összesítve:

 

100%

 

Ezeket úgy írtam, mint egy nem sw-s rajongó, kivéve a filmet(10ből 11 et)

 

A többit mint egy kívülálló írtam!!!

 

Hol van még december 1?????????!!!!!!!!!!!!!!! :D  :shock:  :shock:

 

Külföldről rendelted meg eredeti DVD-n? Vagy hogy is zajlik ez a tűéles kép másolt dvd-nél? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letöltötte.De mondjuk nem romlik a minősége a másolás során.Legalább is sokat nem.

Nekem sajna másoltan van meg az első két rész, mert a megjelenéskor még nem volt DVD lejátszóm.Összehasonlítottam az eredeti DVDvel, mert az megvan a haveromnak.Én nem vettem észre semmi különbséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letöltötte.De mondjuk nem romlik a minősége a másolás során.Legalább is sokat nem.

Nekem sajna másoltan van meg az első két rész, mert a megjelenéskor még nem volt DVD lejátszóm.Összehasonlítottam az eredeti DVDvel, mert az megvan a haveromnak.Én nem vettem észre semmi különbséget.

 

Attól függ mekkora TV-n hasonlitottad össze... nyilván kissebben, nem annyira észrevehető a minőség-romlás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letöltötte.De mondjuk nem romlik a minősége a másolás során.Legalább is sokat nem.

Nekem sajna másoltan van meg az első két rész, mert a megjelenéskor még nem volt DVD lejátszóm.Összehasonlítottam az eredeti DVDvel, mert az megvan a haveromnak.Én nem vettem észre semmi különbséget.

 

Attól függ mekkora TV-n hasonlitottad össze... nyilván kissebben, nem annyira észrevehető a minőség-romlás.

 

Hát, egy közepes nagyságúban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele,de Én nem tölteném le.Nem tudom megmagyarázni,hogy miért,de nem. :P

Nekem ez egy szertartás már.Várni a hivatalos kiadást :shock: ,majd hetekkel előtte elkezdeni a türelmetlenséget :shock: :shock: ,aztán pár nappal a megjelenés előtt borsónyi gyomorral sopánkodni,hogy már csak pár nap és...... :wink:

Nekem ez többet ér mint leszedni időnap előtt.Ezzel elrontanám azt a bizonyos érzést,hogy na még egy kicsit,már nem sok van és I G E N!!!!!itt van a kezembe és már rohanok is a lejátszóhoz,közben letépem a fóliát és azzal a mozdulattal már ki is vettem a tokból és már pörög is a film.Bár lehet,hogy csak ez az Én hülyeségem...... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele,de Én nem tölteném le.Nem tudom megmagyarázni,hogy miért,de nem. :P  

Nekem ez egy szertartás már.Várni a hivatalos kiadást :shock: ,majd hetekkel előtte elkezdeni a türelmetlenséget :shock:  :shock: ,aztán pár nappal a megjelenés előtt borsónyi gyomorral sopánkodni,hogy már csak pár nap és...... :wink:  

Nekem ez többet ér mint leszedni időnap előtt.Ezzel elrontanám azt a bizonyos érzést,hogy na még egy kicsit,már nem sok van és I G E N!!!!!itt van a kezembe és már rohanok is a lejátszóhoz,közben letépem a fóliát és azzal a mozdulattal már ki is vettem a tokból és már pörög is a film.Bár lehet,hogy csak ez az Én hülyeségem...... :D

 

Én is ilyen vagyok.Egyszerüen a Star Wars nem érdemli meg a kalózverziót.Nekem mindig is eredetiben voltak meg.Sosem töltöttem le, nem néztem meg idő elött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lipi: Nem vagy egyedül. A DVD fólia bontás nálam egyébként is már lassan rituálé-szerüvé vált. Hozzátartozik a film és a DVD élményhez... ahogy maga az eredeti boritó látványa is, meg a gyönyörű DVD-szitázás megcsodálása, mielött a meghajtóba rakom :mrgreen: :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No már én is keresztül-kasul átnéztem a dvd-ket.

 

1. lemez: film minősége szuper, menük kiválóak, audió-kommentár lapos (vannak egész jelenetek, ahol meg sem szólalnak!!!), bakiparádé nagyon hiányzik, Yoda-tánc 1x-2x nézhető. Miért nincsenek bakik????:D((

 

2. lemez:

kimaradt jelenetek: Shaak Ti-ért nem kár, bár szövege is lett volna, meg a 2. kedvenc jedim, de tényleg értelmetlen, ahogy ott térdel legyengülve. Bár ha arra gondolunk, hogy Grivi csapdába akarta csalni a jediket, akkor ok, de jobb, hogy kimaradt. A politikai szál minden perce jó, már alig várom, hogy egy rajongó visszategye őket. A jedi trió Yodánál és a Dagoba szintén felejthető.

15 making of: vagy tették volna fel mindet, hogy teljes legyen, vagy egyet se, legalább lett volna hely másnak.

2 "kis" dokumentumfilm: nagyon pozitív meglepetés, kellemeset csalódtam bennük. jók.

"hosszú" dokumentumfilm: aranyos, néha olyan érzésünk van, mintha az ep3 "On-Location" sorozatát néznénk (emlékszik még azokra valaki rajtam kívül? :P ), de az ep2 dvd hasolnó alkotását simán veri. Az ep1 "Beginning"-jénél viszont nem jobb.

videoklipp felesleges (rakták volna ki a zenei making-ofból a williams-es zenekaros változatot), trailerek, tv-spotok kötelezőek.

képgalériában van 4-5, amin kifeküdtem a röhögéstől (Palpatine!!!), játék trailerek feleslegesek.

 

Összességében jó kiadás, aki a szinkronos változatot szeretné megvenni, mindenképpen ajánlom figyelmébe a december 3-adikai klubnapot, ahol a bolti árhoz képest 1500 (vagy 2000) Ft kedvezménnyel lesz kapható (a felvásárlások miatt egy ember korlátozott számú kiadványt vihet csak el - ez max 1-2 db).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No már én is keresztül-kasul átnéztem a dvd-ket.

 

Felcsigáztál. :P Amiket negatívumként írtál, azok számomra kis dolgok. Pl. a videoklipp. Az EPI-II kiadásra is rárakták, így ez itt is elvárható volt. Én örülök neki. A szinkronos DVD-t kaparintottad meg? :D Ha igen, milyen a magyar hangsáv?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lipi! Én is csatlakozok a táborodba. :D Ez az igazi élmény!

 

Ez jó dolog és szerintem azért vagyunk erre "kárhoztatva" mert rajongók vagyunk.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy aki leszedi az nem az.De egy rajongónak az a "dolga",hogy várja és várja és nagyon várja majd nagyon nagyon örüljön neki és élvezze. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda és a Dagobah azért nem illik a film végébe, mert a montázs a Skywalker család történetét meséli el: először látjuk az anyát, aztán az apát, majd a lányt, végül pedig a fiút. Hogy kerülne ide egy kis zöld manó? Megbontaná az egészet. Ezt nem tudom, honnan veszem, talán az audio-kommentárban mondják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda és a Dagobah azért nem illik a film végébe, mert a montázs a Skywalker család történetét meséli el: először látjuk az anyát, aztán az apát, majd a lányt, végül pedig a fiút. Hogy kerülne ide egy kis zöld manó? Megbontaná az egészet. Ezt nem tudom, honnan veszem, talán az audio-kommentárban mondják.

 

Ez a dolog nekem is evidensnek tűnik. :P Yoda Skywalker. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, nem a videóklippel van baj, az természetesen kötelező, csak jobb lett volna, ha nem ugyanazt rakják rá, mint ami a Saga dvd-n volt, hanem egy "making-ofosított" változatot, mint az ep1-2-nél, amikor nemcsak filmrészleteket, hanem háttérfelvételeket is mutogatnak. Mondjuk a 16-os making of második felét kirakhatták volna a trailer menübe.

 

Sajnos nem a szinkronos változat, csupán az, ami a neten kering.

Negatívuma az extra lemeznek, hogy a "kalózok" elfelejtették rátenni a dvd-re az angol feliratot, így elég nehéz dolguk lesz azoknak, akik feliratozni szeretnék az érdekesebb extrákat a klubnapra... :D

 

(az a gond ezzel a kiadással, és úgy általában minden hivatalos SW cuccal, hogy az ember vagy megszerzi mindenki előtt, és akkor még a meglepetés erejével végigizgulja az egészet, vagy elvonul a fórumokról - mint Bomarr tervezte - és december elsején rácsodálkozik mindenre, hiszen megmaradtak a poénok)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.