Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Megnéztem. Először némítva és próbáltam zenét képzelni mellé.

 

Tetszett az a rész ahol begyorsul, majd kilassul, a hang ezt még ki is emeli. :shock:

Viszont pont a lassú rész után éreztem egy ugrást a vágásban. A képen és a hangban is.

Anakin vs Obi-ból elég hosszú az "idézet", ami a zenével együtt hangulatilag valahol nagyon eltalált, máshol nem. Úgy értem, a zenei témaváltás néhol nagyon éles a hepi és a szomor közt.

 

Összességében tetszik maga a klip, viszont a zene néhol elnyomja a beszédhangot és nem mindig illik nekem oda az adott részlet...:)

 

A rövidebb, nem JW, ám egységes zenés, nekem a kedvencem lett. Sokszor megnéztem otthon is. :lol:

Ez annyira nem jött be zeneileg, mint az. Fura. :39:

 

Támogatom, hogy másféle zenét párosíts az SW-hez. :csubi:

A fejemben most már én is sokszor másféle zenékkel mosom össze az SW képeket. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem. Először némítva és próbáltam zenét képzelni mellé.  

 

Tetszett az a rész ahol begyorsul, majd kilassul, a hang ezt még ki is emeli. :shock:  

Viszont pont a lassú rész után éreztem egy ugrást a vágásban. A képen és a hangban is.

Anakin vs Obi-ból elég hosszú az "idézet", ami a zenével együtt hangulatilag valahol nagyon eltalált, máshol nem. Úgy értem, a zenei témaváltás néhol nagyon éles a hepi és a szomor közt.  

 

Összességében tetszik maga a klip, viszont a zene néhol elnyomja a beszédhangot és nem mindig illik nekem oda az adott részlet...:)  

 

A rövidebb, nem JW, ám egységes zenés, nekem a kedvencem lett.  

Sokszor megnéztem otthon is. :lol:  

Ez annyira nem jött be zeneileg, mint az. Fura. :39:  

 

Támogatom, hogy másféle zenét párosíts az SW-hez. :csubi:

A fejemben most már én is sokszor másféle zenékkel mosom össze az SW képeket.  :wink:

 

 

 

És íme a ma reggeli kreálmányomat most innen tudjátok leszedni.:

http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=3QPJLSG...63078DO3K6DV5S9

 

Palpi&Yoda párbay 4 percben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont pont a lassú rész után éreztem egy ugrást a vágásban. A képen és a hangban is.

Anakin vs Obi-ból elég hosszú az "idézet", ami a zenével együtt hangulatilag valahol nagyon eltalált, máshol nem.

 

 

Igen sajnos az így sikerült nem tom miért a programban lévő lejátszáskor nem volt semmi rendben ment az a rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont pont a lassú rész után éreztem egy ugrást a vágásban. A képen és a hangban is.

Anakin vs Obi-ból elég hosszú az "idézet", ami a zenével együtt hangulatilag valahol nagyon eltalált, máshol nem.  

 

 

Igen sajnos az így sikerült nem tom miért a programban lévő lejátszáskor nem volt semmi rendben ment az a rész.

 

És egyépként is nem találtam rá rendes zenét.Ezek is az Ep 1 2Cd-s változatából van összeágva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is bejött. :57: :57:

Főleg az eleje, olyan mintha remixelted volna a zenét. Szinte már együtt mondom a moziban Sidivel ezeket a szövegeket. :lol:

Mondjuk a képvágás annyi, hogy kivagdaltad belőle Anakinékat. :D

A végén is pont illik rá a zenei kifutás a képi kufutásra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is bejött. :57:  :57:  

Főleg az eleje, olyan mintha remixelted volna a zenét. Szinte már együtt mondom a moziban Sidivel ezeket a szövegeket. :lol:  

Mondjuk a képvágás annyi, hogy kivagdaltad belőle Anakinékat.   :D  

A végén is pont illik rá a zenei kifutás a képi kufutásra. :)

 

 

Ígen ez is csak reggeli elfoglaltcság volt mint a Mortalos klipemben.Abban Palpiék voltak kivágva.És ügyan így zenére illesztve és alakítva.A kb 10 perces párbajt nem volt könyű zenére illeszteni méghozzá 3-4 percesbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne tudom ki ismeri a Sztárcsinálók című Színházielőadást.

A klipjeimben voltmár Rock,Punk,Mix,Classikus,JW zene,POP,Dance,stb...

Mit szólnátok hozzá ha most megjelenne a Klsszikus RockOperák (Pl: István, a király) zenéjére a Star wars világa.

Ti eszt,hogy fogadnátok.Persze az Any...záésokat leszámítva. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..

Mit szólnátok hozzá ha most megjelenne a Klsszikus  RockOperák (Pl: István, a király) zenéjére a Star wars világa.

Ti eszt,hogy fogadnátok.Persze az Any...záésokat leszámítva. :)

 

Lássam aztán megmondom. Nem elvetélt ötlet, én nyitott vagyok rá, akik nem azokkal meg ne törődj, csináld amit szeretnél! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..

Mit szólnátok hozzá ha most megjelenne a Klsszikus  RockOperák (Pl: István, a király) zenéjére a Star wars világa.

Ti eszt,hogy fogadnátok.Persze az Any...záésokat leszámítva. :)

 

Lássam aztán megmondom. Nem elvetélt ötlet, én nyitott vagyok rá, akik nem azokkal meg ne törődj, csináld amit szeretnél! :lol:

 

Most lett kész a Sztárcsinálók Róma égése című számára a videó. Rögtön el is küldöm vagy felrakom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..

Mit szólnátok hozzá ha most megjelenne a Klsszikus  RockOperák (Pl: István, a király) zenéjére a Star wars világa.

Ti eszt,hogy fogadnátok.Persze az Any...záésokat leszámítva. :)

 

Lássam aztán megmondom. Nem elvetélt ötlet, én nyitott vagyok rá, akik nem azokkal meg ne törődj, csináld amit szeretnél! :lol:

 

Most lett kész a Sztárcsinálók Róma égése című számára a videó. Rögtön el is küldöm vagy felrakom.

 

Amíg a jobb minőségű változat felér addig itt a 3Mb-os a kép csak 50 illetve 100 képaányban jó.

Ennek itt van a linkje.:

http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=0B75U8M...M12J8SHE52KDNBT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült ötleteid vannak Derb.  :) Jót szórakoztam ez utóbbin tegnap este.  :lol:  

Gyakorlatilag a 66-os parancs klippesítve.  

:57:  :41:

 

 

Íme a jobb vátozatt szebb és jobb képpel.

a link:http://s46.yousendit.com/d.aspx?id=159XNR9G3ED993DBESHAX7IIBT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült ötleteid vannak Derb.  :) Jót szórakoztam ez utóbbin tegnap este.  :D  

Gyakorlatilag a 66-os parancs klippesítve.  

:57:  :41:

 

 

Hát azok vannak.!

 

a Broken Allegience-nek most készült el a klipje most rakom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült ötleteid vannak Derb.  :) Jót szórakoztam ez utóbbin tegnap este.  :D  

Gyakorlatilag a 66-os parancs klippesítve.  

:57:  :41:

 

 

Hát azok vannak.!

 

a Broken Allegience-nek most készült el a klipje most rakom!

 

Azt már nem várom meg ma...maj hónap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült ötleteid vannak Derb.  :) Jót szórakoztam ez utóbbin tegnap este.  :D  

Gyakorlatilag a 66-os parancs klippesítve.  

:57:  :41:

 

 

Hát azok vannak.!

 

a Broken Allegience-nek most készült el a klipje most rakom!

 

Azt már nem várom meg ma...maj hónap.

 

Rendben! Szió!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült ötleteid vannak Derb.  :) Jót szórakoztam ez utóbbin tegnap este.  :D  

Gyakorlatilag a 66-os parancs klippesítve.  

:57:  :41:

 

 

Hát azok vannak.!

 

a Broken Allegience-nek most készült el a klipje most rakom!

 

Azt már nem várom meg ma...maj hónap.

 

Rendben! Szió!

 

 

Itt az új az első fanfilm klip jobb változata. itt találod:http://s5.yousendit.com/d.aspx?id=0B6KYPM29VGU62E9JLEDEQ5T7X

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na. Megláttam, milyen is egy fanfilm. Egyszer fel is kacagtam, az a tökönrugás gáz. :?

 

Amúgy egész jó lehet a film a klip alapján, legalábbis a trükkökre amatör mivoltuk miatt, nincs panasz. A csaj bejött ahogy harcol, a nagyfilmekből ez nagy hiányom...egy nőt harcolni látni, nemcsak a háttérben...

A zene a vicces filinget erősítette. Szórakoztató volt nézni. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na. Megláttam, milyen is egy fanfilm. Egyszer fel is kacagtam, az a tökönrugás gáz. :?  

 

Amúgy egész jó lehet a film a klip alapján, legalábbis a trükkökre amatör mivoltuk miatt, nincs panasz. A csaj bejött ahogy harcol, a nagyfilmekből ez nagy hiányom...egy nőt harcolni látni, nemcsak a háttérben...

A zene a vicces filinget erősítette. Szórakoztató volt nézni. :?

 

 

Annak a tökön rúgásnak az az apropója ,hogy rúgja-rúgja de mit mert aki ellen harcol az nem ember.A csávesz beszólása is erre ad figyelmet:

 

Az nem az a faj.

 

És ez még csak az egyik legjobb rajongi fan filmvolt eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na. Megláttam, milyen is egy fanfilm. Egyszer fel is kacagtam, az a tökönrugás gáz. :?  

 

Amúgy egész jó lehet a film a klip alapján, legalábbis a trükkökre amatör mivoltuk miatt, nincs panasz. A csaj bejött ahogy harcol, a nagyfilmekből ez nagy hiányom...egy nőt harcolni látni, nemcsak a háttérben...

A zene a vicces filinget erősítette. Szórakoztató volt nézni. :?

 

 

Annak a tökön rúgásnak az az apropója ,hogy rúgja-rúgja de mit mert aki ellen harcol az nem ember.A csávesz beszólása is erre ad figyelmet:

 

Az nem az a faj.

 

És ez még csak az egyik legjobb rajongi fan filmvolt eddig.

 

 

 

Itt az új mejel a Spaceballs-nak állítok tiszteletet és közben az ep 1,ep2 pakijai megy zene a film betétdala érdemes megnézni. a link: http://s39.yousendit.com/d.aspx?id=2ED51V4...1E2OO0DMQJXRRE6

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig ez a Spaceballos jött be legjobban.

 

Egy észrevétel az ep1-es bakiknál levághattad volna teljesen a feliratot, mint az ep2aseknél, vagy átírhattad volna a szöveget valami viccesre. Ja és a Trilógia bakik kimaradtak.

 

És egy kérés. Az a videó amivel kezdődik az egész az az ep2-es, nekem az nincs meg egészben, feltudnád tenni, ha megkérlek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig ez a Spaceballos jött be legjobban.

 

Egy észrevétel az ep1-es bakiknál levághattad volna teljesen a feliratot, mint az ep2aseknél, vagy átírhattad volna a szöveget valami viccesre. Ja és a Trilógia bakik kimaradtak.

 

És egy kérés. Az a videó amivel kezdődik az egész az az ep2-es, nekem az nincs meg egészben, feltudnád tenni, ha megkérlek?

 

Azok azért maradttak mert kelletek a Moviemakerem megmár szar nem engedi a stáblista vagy más írását a videóba.

Nekem is csak az van meg amit benne láttál.sajnos én is keresem.eszt egy külföldi rajongó oldalon találtam.

A trillogiás azért nem mert incs meg .dvd-n nincs meg de még dvd lejátszóm sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Értem. Kösz.

 

 

Egy kicsit leált a Star Wars-os klip készítés át mentem Farscape-esbe.Most ez volt és lesz is a Mániám az SW,és a suli mellett.

De az új már készül.Ha valakit érdekel akkor Elküldök neki néhányat a legjobban sikerült Farscape-es videók közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Én a Depeche Mode-ot szeretem, de ne arra csináld meg, hanem SW zenére. Az illik hozzá.

 

Értedtemm mon Capitan.Yes my Master!

Jővő héten szerdán lehet,hogy már kész lesz de nem biztos mert esti sulim is van.Csak kedden meg pénteken nincs de kedden meg vásárólni megyünk a szülőkkel a Karácsonyra!

Ui:Tudsz erre a támára ajánlani DM zenéz,számot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Depeche Mode-ot szeretem, de ne arra csináld meg, hanem SW zenére. Az illik hozzá.

 

Értedtemm mon Capitan.Yes my Master!

Jővő héten szerdán lehet,hogy már kész lesz de nem biztos mert esti sulim is van.Csak kedden meg pénteken nincs de kedden meg vásárólni megyünk a szülőkkel a Karácsonyra!

Ui:Tudsz erre a támára ajánlani DM zenéz,számot?

 

Egykis fel üdülés a rock után.Classikus film zenére sajnos ez még nem sw amint a címéből látszik de érdemes megnézni!Az Sw zenére készül még mert nagyobb,hosszabb hatást akarok elérni!De a cd-ket mejekre kivan írva még nem kabtam vissza a haveromtól (aki a tanárom) ő is sw fan és elkérdte ez volt még októberben! A linket mindjárt adom még sajnos menti a gép és még fel is kell rakni de ha valaki egyenlőre csak a 3mb-os érdekli akkor gyorsabb is lesz felrakni viszont kép és hang minőség romlani fog!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.