Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
Csak észrevetted...

Kikérem magamnak ezt a gúnyolódást. :D:D

 

Inkább helyedte mindjárt belinkelem az uj klipemet :D:D

 

The Birthday Massacre vs Vanity Beach - The Knight Murders számra készült. :D

 

Jah és semmi Celeb Eu-s dolog nincs benne. :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vágásra gondolsz, vagy a zenére? Mert ha a zenére, akkor egy SW-t se néztem volna meg.

Igazából mi bajod van? Ki ismerhetél volna már azóta hgy nem SW zenére csinálok klipeket. vannak de nagyon kevés.

 

Ha nem tedszik nem kell megnézni. Amúgy az előbbiből kiderülhetett volna hoyg zeneválasztás nálam mindíg banda.És általába rock.Amit te nem nagyon szeretsz mert Depesh Modot szerted.

Izlések és pofonok. nem kell megnézni.

 

De azért örülök és köszönöm hogy megnézted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, mit akarsz. Tényleg nem harmonizál a témával, ezért írtam h TV-spotnak lenne jó.

Sose próbáltam komoly szintű videót csinálni nekem az nem fekszik az lenci asztala. nekem az nem megy.Én is és máésnak is néha kell kikapcsolódás hogy ne legyen komoly. viruljon. nem lehet mindíg mindenki komoly és szomorkás.Kell egy ksi lazítás. Sokan mondták hogy felfrissulás kell konnyedség nem komoyl. főleg este ha az ember hazaér. pihenni akr nem gondolkodni.Ezek a zenék inkább lazítóak és nem gondoloatra késztetnek. amika zenére harmonizálnak azok konnyebbek.

 

Ennl a klipnél nekem nem volt koncepcióm csak próbáltam valami a zenére illőt alkotni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából mi bajod van?

Jó. Akkor majd legközelebb nem írok semmit. Nekem ez a véleményem. Az hogy én DM-et szeretek, egy dolog. Az se illik a témához, így nem kell ezt felhozni.

 

Ha meg nem bírod elviselni ha valaki kritizál, akkor küld el a linket a dícsérő embereknek. Tuti lesz a siker!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó. Akkor majd legközelebb nem írok semmit. Nekem ez a véleményem. Az hogy én DM-et szeretek, egy dolog. Az se illik a témához, így nem kell ezt felhozni.

 

Ha meg nem bírod elviselni ha valaki kritizál, akkor küld el a linket a dícsérő embereknek. Tuti lesz a siker!

Figyi. Semmi bajom se veled se a kritikáddal. A Rossz kritika is kritika meghalgatom nincs gond.Csak oylan hangot éresztem a hosszászólásodba. hogy megvedsz atért mert iylen zenét választodtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyi. Semmi bajom se veled se a kritikáddal. A Rossz kritika is kritika meghalgatom nincs gond.Csak oylan hangot éresztem a hosszászólásodba. hogy megvedsz atért mert iylen zenét választodtam.

Nem vetlek meg, csak nekem nem tetszik. Egyszerűen ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam is elmaradt a "borsódzik a hátamon a szőr" effektus és eme kifejezés természetesen a jobbik érzéshez kötött fogalmon alapszik. Sajna nálam se harmonizál a kép a zenével. A ritmus teljesen más. Eme lassú számhoz, talán a távolabbi panorámaképek és a csúsztatott lejátszás illet volna, az kellően melankolikus hatást váltott volna ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Régi klipp "újköntösben". Jószórakozást újra.:) Lassacskán az összes klipem felkerül majd.

Lando

 

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.