Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

OFF

Lehet, hogy nem érdekli az adott topik. Én mindent megnézek, mert szokásom. Mások lehet, hogy nem így tesznek. Nem kötelező. :clap: Amúgy meg lehet, hogy később néznek bele, mert sztem csak kevesek nézik meg azonnal. Lehet hogy nincsenek is a gépnél. Na de ne OFF-oljuk szét Derb topikját.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Ody-nál a pont. Pl én egyáltalán nem nézem a Zene topicot, mert nem érdekel, akárcsak néhány más topic. Ha meg egy videó bukkan fel, azt meg általában lefekvés előtt nézem meg, mert csak akkor csapom ki a torrentet, ami után lehet videókat nézni. De olykor még időm sincsen. Tudod hány száz oka lehet annak, hogy nem cuppanunk rá azonnal? Idő, kedv, sávszélesség, hirtelen rádszólnak, hogy vidd le a szemetet, porszívóz fel, beszarik a net, a firefox önfrissítésbe kezd, vagy csak a fater kiűz a gép elől, stb... ne sértődj meg, ha valaki nem ugrik rá a pillanat tört része alatt. Sértődj meg, ha napokig nem törődnek vele.

On

 

Derb, a videód nagyon ott van :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Na Tada daaamm... Uj klip a láthatáron. Topicok nem lezárni kezdődik ujra a klipp gyártás vizsgák ellenére is. :o

 

Itt a hosszú után az első.

 

Windu Fight

 

A Címből a lényeg jkitalálható. :rock: A Tegnapi Szinkronhang Kőszegi Ákos tiszteletére.

Mérete 31 Mb. Szóval egész jó mérete és a kép is jó ahoz képest hogy a Magix-el mentettem le.

 

Edit: Ja és azenéről anyit hogy a EVD feszt (sajnos csak) 10. helyezettjének száma. A Kedvencem. :P:o

 

 

UI. Egyenlőre nem elérhető de most rakom felfelé. De akit érdekel annak átküldöm Msn-en ahogy bírja a anet. :o

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na bumm. uj klipp kész. Mai is csak scenneltem így elképzelhetitek mi vár rátok. :D

 

Ez most kicsit nagyobb mivel a szám is hosszabb. De szerncsétek mert a Megix az 8 GB-ban mentette le először. Majd kiakatt a szemem rajta. De et 62 mb.

 

Crow Vader & Maul

 

Most kezdett el felmászni így várni kell egy kicsit még

:o

Csak érjen fel rendesen megállás és előről kezdés nélkül. :D

 

EDIT: Ja és ez az utolsó képregényes klippem. Túl sokat scenneltem mostanság. Már alváskorr is hallom a hangját a gépnek. :S

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a klippek napja. :D:P

Ez egy régebbi Protchektem (nagyábból egy féléve készül az időtartalmától függetlenül)úgy tessék le figymálni. :D

Mérete 26Mb.

A zene egy klasszikus a Shrek 3-at idézi majd.

 

Segítésként agyit ,hogy Zeppelin légi hajó. :o

 

http://derb.extra.hu/clone_zeppelin.wmv :D:D

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb ezeket nem lehetne feltenni a YouTube-ra?! Még mindig lejátszási bajaim vannak...

persze megoldható csak tudod a belinkelést ide még mindíg nem értem de megoldjuk. :D az ujat gyorsan ma még elkezdem felpakolni kb.: éjfél körül felér de remélem sokkal előbb fent lesz és belinkelem .A többit is fel rakjam?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D:D:D

 

 

 

(megjegyzem nem értem ezt a belinkelményt. Először nem láttam semmit, aztán a "forrás megtekintése" vagy mi- re kattogva kibogarásztam, hogy

aztán ezt tettem be a címnek, és majdnem egész képernyő méretben ez jött be... plusz amikor elért kb a feléig, akkor felbukkant egy szokásos YouTube-ablak képében is)

 

 

Azóta rájöttem, hogy a "válasz" idézendő szövegében is benne van a link, csak ott is keresni kell :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D:D:D

 

 

 

(megjegyzem nem értem ezt a belinkelményt. Először nem láttam semmit, aztán a "forrás megtekintése" vagy mi- re kattogva kibogarásztam, hogy

aztán ezt tettem be a címnek, és majdnem egész képernyő méretben ez jött be... plusz amikor elért kb a feléig, akkor felbukkant egy szokásos YouTube-ablak képében is)

Szerinted én értem. :P Fingom nincs az ilyen Youtube-os videók belinkeléséhez ide hogy meglehessen nézni a vidit. iwiw-en megy ezzel az Emde vagy mi a franc fájlalal.De itt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted én értem. :D 

itt az van h a youtube-on van a videó mellett egy olyan rubrika hogy "URL=" ami ebben van, azt egyben kijelölöd (csak egyben lehet....) és ctrl+c aztán idejössz, megnyomos a YOUTUBE gombot, ctrl+v, aztán kitörlöd, hogy "http://www.youtube.com/watch?v= " és amikor csak a maradék van ott, akkor YOUTUBE* - ot nyomsz . Ennyi.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

itt az van h a youtube-on van a videó mellett egy olyan rubrika hogy "URL="  ami ebben van, azt egyben kijelölöd (csak egyben lehet....) és ctrl+c aztán idejössz, megnyomos a YOUTUBE gombot, ctrl+v, aztán kitörlöd, hogy "http://www.youtube.com/watch?v= " és amikor csak a maradék van ott, akkor YOUTUBE* - ot nyomsz . Ennyi.

 

 

 

Áááá megvan :D .Már értem. Köszi a segítséget. :D

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Itt az uj klipem. imádom ezta filmet. Nagyon szertem.Ez az első SW film amit ládtam amúgy. És Emiatt szertem a Macikat is. :)

 

 

EDIT: Hamarosan felkerül az oldarra is hogy leszedhető legyen. VAn MOV, RM,és mpeg. Meiket tegyem fel az Mpeg 70 Mb a másikkettő aligh 27 Mb.

 

És folyamatban van egy uj klip ez nem Banda hanem klasszikus komoly zenére. A Truman show cfilm egyik legjobb számára. :D

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.