Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Már megbocsáss Dzséjt de ezt úgy hívják klaszikus zene és az Utolsó szamuráj zenéje.Ezért érdekes a zenéje.De Köszi a kritikát.:-)

Nincs harag!

Hát nem tom, az uccsó szamurájról inkább nem alkotok véleményt... és ha ez a zenéje, akkor nem csodálom, hogy nem fogott meg ez sem. Mindegy, a Vissza a jövőbe viszont jöhet :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főtémára gondoltam, de Vissza a Jövőbe egész anyaga kiváló. Klipp készítésre szinte mindegyik alkalmas.

De én Indiana Jones zenére is sokkal jobb videókat tudok elképzelni, mint az Utolsó szamuráj zenére. Ezek a zenék már magukban "eladják" a videót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömmel jelentem,hogy kész az új videó.Bár ez még nem a Vissza a jövőbe zenéjére.De egy jó kis számra. Megfontoltam.ÉS A következő természetesen az lesz.MAx jövőhéten elkészül.Az újat meg a hét végéik felrakom.

 

Viszont a főtémát nem találom csak a többit.Sajnos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömmel jelentem,hogy kész az új videó.Bár ez még nem a Vissza a jövőbe zenéjére.De egy jó kis számra. Megfontoltam.ÉS A következő természetesen az lesz.MAx jövőhéten elkészül.Az újat meg a hét végéik felrakom.

 

Viszont a főtémát nem találom csak a többit.Sajnos. :)

Ody: Légyszives.Tudom,hogy sok dolgod van.De próbáld meg.Megnézni.Akár le is fitymálhatod.Csak nézd meg.Oké. És még egyszer bocs ha nyaggatlak vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap próbáltam leszedni, de már nincs fent...

Akkor meny a G-portálos oldalamra a Farscape-esre.És ott fenn van.Nem is kell leszedni.Betölt és megnézed.

A rosszabb minőségü.7 Mb-os van ott fenn.De a hangot nyomd fel majd.

 

A Menüben van.A Star wars klip cím alatt.Csak meny rá.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez tetszett. Hangulatilag teljesen rendben van.

Viszont az újjal vannak problémáim.Az egyik megvan már.Azt péntekig fel is rakom csak a második legujabbal.Nem találom a zenét. A Dephes mode Enyoy thy silence számának az új feldolgozására gondoltam.De sokan ajánlották a Vissza a jövőbe Team zenéjét.De azt sehol sem találom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyikre gondolsz pontosan?Epizód(rész) melyik szám.

Nem kellett volna ezen görcsölni, hogy pont melyikre gondoltam.

Mondtam egy stílust témát, filmet, Te vagy a alkotó te döntöd el milyen zenére tudsz alkotni.

Vagy amit találtal akkor arra.

 

De feltettem a főtémát, aztán hajrá.

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...BB8550701E149AB

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kellett volna ezen görcsölni, hogy pont melyikre gondoltam.

Mondtam egy stílust témát, filmet, Te vagy a alkotó te döntöd el milyen zenére tudsz alkotni.

Vagy amit találtal akkor arra.

 

De feltettem a főtémát, aztán hajrá.

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...BB8550701E149AB

Jajj.Köszi.Örök hála ezt kerestem.Az alkotásról.: Nem baj.Meert zenére sokkal könyebb alkotni.És ha közvélemény szerint ez legyn akkor ez lesz.Így is elhúztam egy hetet vele mert elkeztem egy másikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És íme az újj. Ez még nem a Vissza a jövöbe zenéjére.Az is mindjrt kész van.Még e hétvégén megpróbálom feltenni.

Addig is aitt a másik . X-ray Dog zenéjére.Ez most 20MB.Nem nagyon jó aképe de jobb mint a 9mb-os nak.

 

Link:Itt.

 

Figyelem a link csak 1 hétig él.Jövőhéten ienkor már nem él.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem és ez jobban tetszik, mint az előző, zene terén is :)

Talán az elején kicsit vághattad volna dinamikusabbra, hogy jobban igazodjon a zenéhez, mint a közepétől, ahol nagyon jól passzolt a zenéhez. A vége viszont nem tetszett, ahogy Anakin mozdulat közben befagy, mintha filmaszakadás lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem és ez jobban tetszik, mint az előző, zene terén is :)

Talán az elején kicsit vághattad volna dinamikusabbra, hogy jobban igazodjon a zenéhez, mint a közepétől, ahol nagyon jól passzolt a zenéhez. A vége viszont nem tetszett, ahogy Anakin mozdulat közben befagy, mintha filmaszakadás lenne.

Ez a filmszakadásos dolog azért van mert akartam csinálni folytatást.Ugyan ezen előadotól.CSak előtte megcsinálom a Vissza ajövőbe klipet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Ez a filmszakadásos dolog azért van mert akartam csinálni folytatást.Ugyan ezen előadotól.CSak előtte megcsinálom a Vissza ajövőbe klipet.

Sikerült össze raknom egy új videót.Hosszú idő után. A G-portálos Farscape oldalamon már megtekinthető.És hamarosan lesz majd olyan llink ahonnan lelehet szedni.

 

Elég ha anyit mondok Francia Rómeó és Julia. :) :)

 

Ez a 10Mb-os változat linkje.: Itt van.

 

 

A G-portálos oldalon a Menüben van egy olyan pont,hogy Star wars-os videóim. Abban van.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És íme az új videóm. http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...BCA77CD31F05761 szintén a farscape-es oldalamról elérhető és megnézhető,ha nem akarjátok leszedni a 40mb-os változatot a linkről.

 

Jó szórakozást. :) :)

 

Külön köszönet MissKarrde-nak a teljes sw saga filmekért amit oda adott.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És íme az új videóm.  http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...BCA77CD31F05761  szintén a farscape-es oldalamról elérhető és megnézhető,ha nem akarjátok leszedni a 40mb-os változatot a linkről.

 

Jó szórakozást.  :(:hmm:

 

Külön köszönet MissKarrde-nak a teljes sw saga filmekért amit oda adott.

Egy kis segítséget kérnék tőletek barátaim.Mien zene illene egy olyan videóhoz ami Obi és anakin illetve a későbbi Ben Vader párbajt mutatnábe?

 

Csak azért mert az előzőeknek is egy kicsit furcsa lett a zenei választása..;)

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézem.Köszi Ody.

Érdekes zeneszám tőluk.De tedszik.Már ki is gondoltam,hogy lesz. :lol:

 

Ha valaki megnézte azóta az elmult 2 videót.Azt megkérném ha lehet mondjon váleményt mert nagyban segíthet az új videó készítésében.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szívesen  :lol: Nemsokára leszedem a videót és írok róla.

A legujabb mindgyárt felkerül ugyan oda a farscape-es oldalamra a többi közé.Ody által igényelt zenére.Kb 10 perc és fenn van.A nagyobb 30 mb-os is felkerül és leszedhető lesz.Annak a linkját 1 órán belül adom is.

 

És íme a link: http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...E36BED6581FE39E

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét elkészült egy klip.Es a kedvenc előadómtól a kedvencszámom.E miatt kedveltem meg a bandát. Jó szorakozást hozzá. A Videó megtekinthető a szokásos ( http://www.g-portal.hu/portal/farscape ) oldalon. Alinket nem sokára kiírom.

 

A link: http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...9075B4A1148DB56

 

Figyelem.Ez csak egy kezdési változat.Lesz belőle egy jobb amiben több vágás lesz.És lendületesebb is lesz majd.Ez csak egy változat.

 

Véleményt azért kérnék mindenkitől ha lehet. :D

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv.

Sikerült beszereznem a régebbi klipjeimet (külön köszönet Dzséjt-nek a legeslegrégebbiekért aki ezeket megőrizte. Köszönet érte.).

Ezek meglehet tekinteni a szokásos G-portálos oldalon.Folyamatosan teszem me fel a videókat.Kb:30 percenként 1 darab felmegy.

Így ha valaki szeretne nosztalgiázni az most megteheti. Mindenkinek Jó szorakozást. :D

 

tehát: http://www.g-portal.hu/portal/farscape

Menü->Saját Star wars-os videóim és ott lehet válogatni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűha. "Jobb későn mint soha" felkiáltással rávetettem magam a megadott linkre. WEgyelőre az Enigma, az Epica meg a Nightwish mozgóképes tetszik a legjobban:)

 

 

a mozgó Nightwishben 2:52-kor látható képsor a filmben hol van? Ennyire elkerülte volna a figyelmemet Grivi???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.