Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Hűha. "Jobb későn mint soha" felkiáltással rávetettem magam a megadott linkre. WEgyelőre az Enigma, az Epica meg a Nightwish mozgóképes tetszik a legjobban:)

 

 

a mozgó Nightwishben 2:52-kor látható képsor a filmben hol van? Ennyire elkerülte volna a figyelmemet Grivi???

Mivel az még a premier előtt készült ezért kénytelen voltam olyat is felhasználni ami nincs.Volt régen az sw.hu-n egy olyan triler ami rajongói volt.Leszedtem és igyekeztem olyat felhasználni ami a leginkább hasonlít az eredetire és benne lehat majd a filmben is.De azért jól sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány klippről (hehe, némelyiket lemezről néztem :D ):

Wishmaster most jön le, így arról majd talán holnap.

DMode: ez nagyon jól sikerült, tetszett. A zene számomra kellően lehangoló, az egész klip reménytelenséget sugall, hogy a végén a rossz győz :P Szerinem jó lett.

Crossing the SW: nekem picit fura a zene az akciós fílinghez, de megszokható.

Tarot-Pyre of gods és Nightwish-Over the hills...: ezek a zenék viszont nagyon jól mennek az akciós részekhez, bejöttek :P Nem is rossz ötlet az eredeti bandát is belerakni a klipekbe, picit mókás összhatása van. Igazából a gyerek Anakin, stb. pillanatfelvételek egy cseppet kilógnak a zene stílusból, ellenben képileg jó, hogy benne vannak, mert emlékeztetnek minket arra, hogy honnan indult el Vader. Ezek nagyon jók :D

Love (Evenescene lassú zenére): ennek a ritmusa egy kicsit felemás. A második fele oké, de az elején sokat elidőzünk egy-egy jelenetnél. Itt én biztos ugráltam volna a három jelenet között, persze a megfelelő részeket egymás utánra raktam volna.

Zeneválasztás remek a témához.

SW3 flight: a discos zene ismét csak olyan, ami illik az akciós részekhez, pont azért, mert ez is dinamikus, pörgős zene, mint ahogy a látvány is mozgalmas. Nagyon érdekes ilyen zenével SW-t nézni, de jó :D Nem lehetne ilyet úgy is, hogy több párbajt is lássunk? Esetlen kitalálnék hozzá zenét :D

Vangelis-Mythodea: nagyszabású zene nagyszabású filmhez, némelyik jelenethez nagyon eltalált, kivéve a 66-ost. Ahhoz nekem nem elég szomorú, olyan hatást kelt, mintha a Jediket lemészárolni nagy hőstett volna, mintha valami híres történelmi eposzt néznénk, ahol a Jedik a rosszak. Bár, ha Palpi szemével nézzük, akkor van benne valami olyan érzés, amit a zene sugall :D

 

Folyt. köv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Kontroll-t sajnos már lelőtték:(

 

A Tarot-ban elég bájos a kontraszt az igazi előadók ajai meg Mace Windu közt :D

 

Last Jedi rulerzz! bár a 66osnál hiányolom a szöveget...

 

Wishmaster: dettó.

 

 

Tarot: Ott van egy kis eltérés sajnos de nem tudom miért.Még ezzel keztem először.Utána volt a Nightwish-es Ower the hills and far....

 

 

Last Jedi: Azért hiányolod mert filmzene és ott nem kell lennie szövegnek.De ha filmre gondolosz,hogy lehetett volna az megértem.De elsőre így tunt jónak.

 

Wishmasterben is lehetett volna.De a vége azért ilyen mert tervesztem neki következő részt is.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejött a Wishmaster, baromi jó :D Nagyon tetszik.

Képileg nagyon bejönnek ezek az áttűnös megoldások:mikor halványan látszik a másik jelenet az éppen aktuális alatt. Nem csak ennél, hanem más klipeknél is úgy általában.

És ami még egy remek megoldás, hogy képeket is beleraktál, nem csak a mozgó jelenetek mennek a zene alatt.

Szép munka :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejött a Wishmaster, baromi jó :D Nagyon tetszik.

Képileg nagyon bejönnek ezek az áttűnös megoldások:mikor halványan látszik a másik jelenet az éppen aktuális alatt. Nem csak ennél, hanem más klipeknél is úgy általában.

És ami még egy remek megoldás, hogy képeket is beleraktál, nem csak a mozgó jelenetek mennek a zene alatt.

Szép munka :P

Nagyonszépen köszönöm. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután meglestem a vidiket és le a kalappal. Igaz van köztük olyan aminek a zenei aláfestése nem az én fülemnek való, de azért hangulatosak és élvezhetőek. :D

Korábbról olvastam Queen-esekről is, azok is felkerülnek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután meglestem a vidiket és le a kalappal. Igaz van köztük olyan aminek a zenei aláfestése nem az én fülemnek való, de azért hangulatosak és élvezhetőek. :D

Korábbról olvastam Queen-esekről is, azok is felkerülnek?

Aszem 2 Queen-es készült. Abból egy sajnos hiányzik.De amásikat csak holnap tudonm feltenni mert átkell konvertálni 10 MB-ba túlnagy a fájl és azokat nem fogadja el a szerver.De felteszem. A másikat sajnos megkell majd kérnem MissKarrde-t hogy küldje át mert neki kiírtam.De az én gépemről kilett törölve még ezek előtt.Nem gondoltam erre.Keresetem de nem találtam sehol.Egyik cd-n sem amire kiírtam klipeket. De fellesznek téve.Viszont vannak olyan videók amiket sajnos nem tudok feltenni senkinél nincs már meg és alink sem él már.Nálam meg renszert kellett újra telepíteni igy nincs meg sajnos.De amit tudok felteszek.Ha tudom akkor a maradék ugyan így du.2-3 körül fent lesz a maradék is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit. :D

Ha majd kell az összesnek a kissebb verziója akkor szólj és akkor össze csomizom és felteszem valahova.Ha nagy kell az sajnos több időt kíván. :D Merrt akkor egyenként kénrem mert túlságosan nagy lenne és csak 1 Gb-ot lehet fel tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vangelis-Mythodea: nagyszabású zene nagyszabású filmhez, némelyik jelenethez nagyon eltalált, kivéve a 66-ost. Ahhoz nekem nem elég szomorú, olyan hatást kelt, mintha a Jediket lemészárolni nagy hőstett volna, mintha valami híres történelmi eposzt néznénk, ahol a Jedik a rosszak. Bár, ha Palpi szemével nézzük, akkor van benne valami olyan érzés, amit a zene sugall :D

Ehhez már készült egy külön. A Starcsinálók -Róma égése c.számra. Szisznek nagyon tedzsett.Akkor nagyon megőrültem.Musicelt párosítok SW-vel.Érdekes lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Kontroll-t sajnos már lelőtték:(

 

A Tarot-ban elég bájos a kontraszt az igazi előadók ajai meg Mace Windu közt :D

 

Last Jedi rulerzz! bár a 66osnál hiányolom a szöveget...

 

Wishmaster: dettó.

Egyébként tervezek Indiános zenére is amit neked köszönhetek.Oliver Shanti & Friends

De még csomó más zenére is megmozdultbennem a kisördög,hogy csinálok. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másikat sajnos megkell majd kérnem MissKarrde-t hogy küldje át mert neki kiírtam.De az én gépemről kilett törölve még ezek előtt.

A The show must go on-os? Most hirtelen az jut eszembe, ami megvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, ezt el is felejtettem. Az rajta van a másik lemezen.

Viszont lehet,hogy elfogom kérni a cd-ket mert egy 4-5 videó van amit nem tudok feltenni mert nem tudom átkonvertálni amin meg megvolt az vcd formátumú volt és nem képes feltenni.Amaradék meg ezért nem megy fel mert mindíg hibát ír ki.Ettől függetlenül ma 3-4 videót már feltettem ami még nem volt fenn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

itt található:Itt

 

Külön köszönet Dzséjt neki akinek a remek videója nélkül nem tudtam volna megszerezni a videóhoz a részleteket. Köszönöm :peace:

Ő, nekem azt írja ki, hogy The page cannot be displayed

 

Meg mit adtam én? Remélem, nem az én klipemet vágtad újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő, nekem azt írja ki, hogy The page cannot be displayed

 

Meg mit adtam én? Remélem, nem az én klipemet vágtad újra.

Most próbáld.

 

És nem ,nem a te klippedet vágtam újra csak abból vettem ki néhány jelenet sort.Ami igazából ugyan ozok benne vannak a tieidben is. Ezért köszöntem meg és szóltam,hogy ne lepődj meg ha a klipped végén lévő Hiperűrbe ugrási rész után kicsit látszik a piros betűid.Egyábként próbáltam úgy vágni,hogy ne aza sorrend legyen ami nálad volt mert a zenére akartam csinálni.Vannak benne efekt hangok és próbáltam arra csinálni.De nem jöttbe valami jól.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most próbáld.

 

És nem ,nem a te klippedet vágtam újra csak abból vettem ki néhány jelenet sort.Ami igazából ugyan ozok benne vannak a tieidben is. Ezért köszöntem meg és szóltam,hogy ne lepődj meg ha a klipped végén lévő Hiperűrbe ugrási rész után kicsit látszik a piros betűid.Egyábként próbáltam úgy vágni,hogy ne aza sorrend legyen ami nálad volt mert a zenére akartam csinálni.Vannak benne efekt hangok és próbáltam arra csinálni.De nem jöttbe valami jól.

Az előzőt felejtsétek el.Megtaláltam a theme-et jó minőségben és azért 2X olyan hosszú mint az előzző.Na akkor lesz ebből egy SE változat. :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb, két dolog:

1. Hallottál már arról az alapvető udvariassági formáról, hogy előbb megkérded azt, akinek a munkáját használni óhajtod, és csak utánna használod fel? Milyen eljárás ez, hogy kérdezés és engedély nélkül felhasználod az én dolgaimat, utána meg megköszönöd? Köszönd akkor, ha engedélyt adtam rá, így viszont lopásnak minősül. Ha egyetlen önálló jelenetről lenne szó, egye fene, mert akár a filmből is származhatnak, de saját bevallásod szerint még a betűim is ott vannak, tehát mondhatni újravágtad a klipem a saját szájízed szerint. Szerezd be a filmet és szedd ki abból a jeleneteket és vágd azokat olyan sorrendbe, ahogy akarod, ne az enyémet cincáld szét. Vagy ha azt akarod, legközelebb vedd a fáradtságot megkérdezni előtte engem és utánna köszöngetni, ha engedélyt adok rá (nem adnék, mert nem szeretem, ha az én alkotásaimat újrahasznosítják). Nem bonyolult a filmeket beszerezni amúgy, ha nem jó a törvényes út, letölteni nem nehéz, de ha esetles a sávszélességed vagy egyéb tényezők nem engedi ezt, még mindig megkérhetsz valakit, hogy ugyan, írja már meg neked. Pl engem, nekem meg van avi-ban is mindegyik rész, és szívesen megírom, ha kell, de ne az én klipemet vagdosd át, pláne ne kérdezés nélkül.

2. Ez a link még mindig nem működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb, két dolog:

1. Hallottál már arról az alapvető udvariassági formáról, hogy előbb megkérded azt, akinek a munkáját használni óhajtod, és csak utánna használod fel? Milyen eljárás ez, hogy kérdezés és engedély nélkül felhasználod az én dolgaimat, utána meg megköszönöd? Köszönd akkor, ha engedélyt adtam rá, így viszont lopásnak minősül. Ha egyetlen önálló jelenetről lenne szó, egye fene, mert akár a filmből is származhatnak, de saját bevallásod szerint még a betűim is ott vannak, tehát mondhatni újravágtad a klipem a saját szájízed szerint. Szerezd be a filmet és szedd ki abból a jeleneteket és vágd azokat olyan sorrendbe, ahogy akarod, ne az enyémet cincáld szét. Vagy ha azt akarod, legközelebb vedd a fáradtságot megkérdezni előtte engem és utánna köszöngetni, ha engedélyt adok rá (nem adnék, mert nem szeretem, ha az én alkotásaimat újrahasznosítják). Nem bonyolult a filmeket beszerezni amúgy, ha nem jó a törvényes út, letölteni nem nehéz, de ha esetles a sávszélességed vagy egyéb tényezők nem engedi ezt, még mindig megkérhetsz valakit, hogy ugyan, írja már meg neked. Pl engem, nekem meg van avi-ban is mindegyik rész, és szívesen megírom, ha kell, de ne az én klipemet vagdosd át, pláne ne kérdezés nélkül.

2. Ez a link még mindig nem működik.

 

1,Elnézésedet kérem.De ez egy kicsit macerás let volna és e helyzetben valahogy nem volt kedvem foglakozni vele 1 percért vagdosni 1 hétig.Eléggé lefoglal apám halála.Köszi. e helyzetben még nem tudtam milyen is a teljes Theme.De megvan és a szerint csinálok másikat.Ezt már töröltem is.És megvannak a filmek.És nem vágtam aklipped újra ezt már mondtam.

2. Azért nem működik mert az idézeti az még a régebbi vlt azóta javítottam és azt a régi hozzászólást is töröltem amin az eredti javított van.

 

szerk: Ja és utólagosan is köszönöm,hogy bele írtál a születésnapos klipnek a végébe.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1,Elnézésedet kérem.De ez egy kicsit macerás let volna és e helyzetben valahogy nem volt kedvem foglakozni vele 1 percért vagdosni 1 hétig.Eléggé lefoglal apám halála.Köszi. e helyzetben még nem tudtam milyen is a teljes Theme.De megvan és a szerint csinálok másikat.Ezt már töröltem is.És megvannak a filmek.És nem vágtam aklipped újra ezt már mondtam.

No akkor ismét két dolog:

1. Egy perc ide vagy oda, nem számít, az idő nem kibúvó. Ha minőséget akarsz, azért rendesen meg kell dolgozni. Lehet nem vágtad újra, de beleszőtted, újra hasznosítottad a megkérdezésem nélkül, ezért is ildomos vesződni, nem bonyolult PM-et küldeni.

2. Apád haláláról természetesen nem tudtam, részvétem, ez érthetővé teszi. De legközelebb azért szólj előtte és ne utánna köszönd. Az SE verzióba meg akkor használd a filmet, ne az én klipemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.