Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Nos.Sikerült.Fenn van az új is. Így most egy újjabb videó került fel az oldalra.

Valószínű,hogy ebből is lesz SE változat mert eléggé szegényesre sikeredett.És a hang sem a legtökéletesebb.egy jó progit próbálok majd beszerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlom a Sony Vegast, vannak vele kisebb problémák (újabbkeletű avi-kat nem tölt be), de azok megoldhatóak. És a minőség látható a klipjeimben (és azokban a Best soldierst és a Journey into the Darkot leszámítva mindet jól el is b*sztam képtanilag, most javítom őket).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Mivel ezt a topicot úgy se nézi seniki ezért ideírom.

 

 

Üdv mindenkinek. Nem várok szánakozást se semmit. Meg is értem ha ezzel elkültök a búsba. De... Tiszteletel értesítenélek benneteket (aki tudja miért van ez az tudja) Pénteken északa apám rosszul lett és be is vittük a korházba. Majd szombaton ki is engették de ez rossz előjel volt. Édesapám ma reggel (az az 2006.október.22-én Vasárnap) elhunyt. Órákat vártunk az ügyeletes orvosokra illetve a halottszállítókra. Nagyon kiábrándító és rossz érzés volt látni ezt.

 

Mint mondotam nem várok semmi reakciót. Aki imátkozott érte vagy csak reménykedett annak köszöni az egész család.De rossz lett a vége.És ez benne a legrosszabb.

 

Üdvözlettel: Derb ( Szolnok Olivér a családban már az egyetlen)

 

És Ody ez végleges!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ezt a topicot úgy se nézi seniki ezért ideírom.

 

 

Üdv mindenkinek. Nem várok szánakozást se semmit. Meg is értem ha ezzel elkültök a búsba. De... Tiszteletel értesítenélek benneteket (aki tudja miért van ez az tudja) Pénteken északa apám rosszul lett és be is vittük a korházba. Majd szombaton ki is engették de ez rossz előjel volt. Édesapám ma reggel (az az 2006.október.22-én Vasárnap) elhunyt. Órákat vártunk az ügyeletes orvosokra illetve a halottszállítókra. Nagyon kiábrándító és rossz érzés volt látni ezt.

 

Mint mondotam nem várok semmi reakciót. Aki imátkozott érte vagy csak reménykedett annak köszöni az egész család.De rossz lett a vége.És ez benne a legrosszabb.

 

Üdvözlettel: Derb ( Szolnok Olivér a családban már az egyetlen)

 

És Ody ez végleges!!!!!!!

Derb!

 

Fogadd legmélyebb együttérzésemet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Ody ez végleges!!!!!!!

Nagyon sajnálom, és részvétem! Jó fej lehetett a fater, elég ha csak arra gondolok, hogy mennyire szerette az SW-t. Nekem ennyi is elég látatlanba. Igazán feltalálhatnák már a dagantos betegségek gyógymódját...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom, és részvétem! Jó fej lehetett a fater, elég ha csak arra gondolok, hogy mennyire szerette az SW-t. Nekem ennyi is elég látatlanba. Igazán feltalálhatnák már a dagantos betegségek gyógymódját...

Ő anyira nem szerette mit én de az egyikkedvence volt az Indy után. nekem az a legfontosabb és ami miatt a szivembezárom örökre,Hogy őálatala ismertem meg és szerettem meg ilettve ő vezetett ezen uton hoy szeretem.ezért a következő klip nem a Tru callnig ami már fent van hanem az ami most jön. Viszonylag az apáról szól és annak elvesztéséről. Apámnak. Fűszerezbóve a vele való emlékekről képekkel szövegekkel.

 

 

A bategség gyógymódját feltalálták csak nem hisznek benne.Minden betegségnek megvan amaga lelki gondja így ha az lekileg rendbe van gyógyulás is várható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem. :)

 

OFF

 

Ha már így felhoztad, Ody: A hét biofizika híre, ha jól hallottam, hogy japán tudósok kikísérleteztek egy olyan vírust, amely egerekben, és egyéb állatokban hormonnal beoltva kiirtotta a rákos sejtek mindezt úgy, hogy az ép sejtekhez hozzá sem nyúlt --> ezt eddig még nem tudták megoldani. Úgyhogy jelentős fejlődés várható a gyógyítás terén.

 

ON

 

(Lehet, hogy Simon Zoli többet tud erről, végül is ő a nagy biológus közöttünk :yeah: )

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem Derb!

 

 

Az orvostudománnyal az a legnagyobb gond, hogy nem megelőzni akarja a betegséget, sokszor nem is gyógyítani.Ott van pl a sok fejfájás elleni gyógyszer, az se a fejfájásodat szünteti meg, csak letompítja az agysejteket, de maga a fejfájás még jelen van.A különféle fájások amit az embert érik, csak jelzik hogy valami nincs rendben a testben.Elmész az orvoshoz, lenyugtatóznak azt csá 10 nap múlva gyere vissza hogy fáj e még.

Egy rakat mindenre van már gyógyszer a távol keleti orvostudományokban, amiket az akadémiák és társaik nem akarnak elfogadni.Ott is inkább megelőzni próbálják a bajt.

Ha a rákhoz is így állnának hozzá, akkor sokkal több esélye lenne mindezekhez az embernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már így felhoztad, Ody:

Csak az a baj, hogy az ember teljesen más tészta, de hátha... Lesz rá gyogymód ez nem kérdés. A talány a 'mikor' szóra vonatkozik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai modern orvostudomány abból indul ki, hogy csak az használandó amiről konkrétan tudjuk (megterveztük) a hatásmechanizmusát. Az más kérdés, hogy tőlünk nyugatabbra már nyitottabbak a legtudományosabb elmék is.

 

 

Mellesleg azt hiszem hiába keressük most a bűnöst az orvostudomány személyében. Nem segít...

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek köszöni a család aki lélekben velünk van ezekben a szomorú napokban órákban percekben. És úgyahogy túl vagyok rajta és elengettem.De azért belül fáj és lehangol. Anyu viszont (mivel csak ő és én marattunk a 56 cm2-es lakásban ) nagyon kivan szegény. óránkén sírógörcs jön rá.És nagyon nem tudok mit teni.csk szégyenlem magam,hogy ilyenkor gépelőtt vagyok.És csak ölelem magamhoz.

 

De ez a topic nem erre való.Csak megjegyeztem helyzetem. beszéljünk a helyzet helyett a videókról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó. Dobj össze egy vidit apcid kedvenc jeleneteiből!

Fogok is deazokból a scifi filmeből amiket szeretett emikel ős ismertetett meg. De momentán én az előzőre gondoltam. Furahogy épp akkor halgattam sokszor azt a számot ami a Tru Callingnak volt a zenéje miko történt mert a sorozat az őrangyalról szól.Aki ujra éli anapot és megmenti a halottat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogadd részvétemet, Olivér!

Nehéz, de úgy érzem ilyenkor meg kell fogadni Yoda mester tanácsát:

"A halál az élet természetes része. Örömmel gondolj azokra, akik végre egyesülnek az Erővel. Ne gyászold őket! Ne fogódzz beléjük!"

Ez egy fantasztikus rész a filmben! Lucas tanít minket....oriási!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogok is deazokból a scifi filmeből amiket szeretett emikel ős ismertetett meg. De momentán én az előzőre gondoltam. Furahogy épp akkor halgattam sokszor azt a számot ami a Tru Callingnak volt a zenéje miko történt mert a sorozat az őrangyalról szól.Aki ujra éli anapot és megmenti a halottat.

OFF

 

"Free me... before I slip away... Help me... wake me from this day... Somebody help me, somebody help me..."

 

Egyik kedvenc számom.

 

Bocs az OFF-ért, de kikívánkozott.

 

ON

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Pár napja szétcsaptam a letöltött videók között... kiderült h rég leszedtük a hozzá való progit, és már megint szétcsúszottt a szín meg a fény. Úgyhogy baj:(

Ez így hogy jön ide???? :-D

 

 

Amúgy most hoztuk haza apu hamvait.És kiderült,hogy sok emberkének lókott még apám. Szóval,holnap jönnek foglalni le dolgokat,hog,hogy lehet,hogy nem lesz se gép,se net. :-(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.