Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Na szóval. Hosszú vívódás után megcsináltam a klipet.A SE változatot feltettem.Valamejest több benne a vágás és hosszabb és jóbb a zene is. Élvezhetőbb az egész.Remélem teszik majd. Amíg csinátam legalább elvonta a figyelmemet a haldokló apámról. a videó innen leszedhető.30 Mb.

 

Íme innen mostmár tényleg elérhető lesz. Íme az új saját oldalam. Végre rá jödtem,hogy lesz jó az oldal. Nem egy nagy Hűde nagy fúl portál.De kezdésnek jó és innen lehet majd leszedni a klipeket.Az újjakat és régieket egyaránt.

 

És az újjon kívül felpakoltam még 15 régebbi klippemet is amik egy kicsit rosszabb minőségüek.

Mindenkinek jó szorakozást hozzájuk.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval. Hosszú vívódás után megcsináltam a klipet.A SE változatot feltettem.Valamejest több benne a vágás és hosszabb és jóbb a zene is. Élvezhetőbb az egész.Remélem teszik majd. Amíg csinátam legalább elvonta a figyelmemet a haldokló apámról. a videó innen leszedhető.30 Mb.

 

Íme innen mostmár tényleg elérhető lesz. Íme az új saját oldalam. Végre rá jödtem,hogy lesz jó az oldal. Nem egy nagy Hűde nagy fúl portál.De kezdésnek jó és innen lehet majd leszedni a klipeket.Az újjakat és régieket egyaránt.

 

És az újjon kívül felpakoltam még 15 régebbi klippemet is amik egy kicsit rosszabb minőségüek.

Mindenkinek jó szorakozást hozzájuk.

illetve ma feltettem még egy új videót. mindenkinek jó szorakozást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Murisak lettek a rajzfilmes klippek, legalábbis én jókat vidultam rajtuk. Persze jó értelemben.

A "The Show Must Go On"-ra készült klip tényleg szép, bár szerintem néhány helyen más szöveg-kép párosítással pofásabb lett volna. Na persze más a gondolattal eljátszogatni és megcsinálni, mert lehet hogy készen nem is mutatna jól.

Amúgy nagyon jók lettek. :)

:):):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Murisak lettek a rajzfilmes klippek, legalábbis én jókat vidultam rajtuk. Persze jó értelemben.

A "The Show Must Go On"-ra készült klip tényleg szép, bár szerintem néhány helyen más szöveg-kép párosítással pofásabb lett volna. Na persze más a gondolattal eljátszogatni és megcsinálni, mert lehet hogy készen nem is mutatna jól.

Amúgy nagyon jók lettek. :)

:):):)

Köszönöm szépen.Bár amit most látsz az oldalon az kb a fele annak ami még felkerül.Remélem kibírja a tárhely. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ámen.

Nem sokára felér az utolsó is és akkor elérhető lesz az összes vide.És innetől csak az újakk kerülnek fel. Imátkozom,hogy az utolsó még felérjen még ma 180 Mb.Reménykedem. Kb 1 óra és az eddgiek elérhetőek.Kivéve az utolsó mert arra sokat kell amjd várni.

Sajnos. :peace:

 

szerk: Végre sikerült mind fenn van.Az utolsó zip fájl nem kell meglepődni. És a legujjabatt már is feltette. Az egyik kedvenc filmem szenéjére amely egész jól vissza adja a koncepciót. Az X-wing fighterek.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem akkor meg csinálok mégegyett. De már csinálom az általam készitett Farscape-es videóknak az oldalt is.

 

http://dargo.extra.hu a címe.

Az oldal már él de a videókat még csak most teszem.2-3 videó már leszedhető de a többire még várni kel egy kicsit. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos. Felekerült egy rég várt klip az oldalra a http://derb.extra.hu oldalra. Egy kis átalakuláson esett át az oldal így meglepődve fogjátok tapasztalni az oldal kinézetét. A kliphez jó szórakozást kívánok.

Ui: Valószínüleg llesz belőle se verzió mert eléggé kevés vágás van benne de a zenére jól illik.És nincs sok időm a vágásra illetve a jeleneteknek kivételére a filmből.Sajnos. :-(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke McWalker rulez. Jöhet az SE, bár így is frankó. :):):)

Köszönöm. Legalább van aki még nézi amiket csinálok. Bár te se soká ig.Ebben biztos vagyok.

 

SE verzió majd kb szeptember végén várható közben van 3-4 projecktem amit még be kell fejezni és időm nem sok lesz suli mellett.:-(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem érzem ógy, hogy xsökkenne a klipnézési kedvem.

Nem is a te klipnézési kedvedről van szó. Ha nem az én kedvem esésétől.

Dzséjt-nek az a klipvágási technikája és mődszere sokkal jobb mint az enyém és idővel már minőségileg lenyom.Lenci eltünt.Így csak keten marattunk.És mintha az árnyékában lennék. Többek közt az is szerepet,játszík,hogy pont az az időszak jön most ami nem igazán fog majd a gépelé terelni.Apám halála és a költözés és esetlegesen a költözéssel jjár,hogy ha nincs net nem tudom feltenni. akkor emg minek csinálok itthon klipet. Ha Kávézóba viszem más mert cdíróm van de a közelben nem lesz olxan ahova belehet majd dugni és feltenni. Kevés helyen engedik.De mellékes.Amíg tudom.csinálom. Kb 4 klipp még egy SE változat és a suli miat vizsgák tümkelege lesz majd.Utána meg költözés és Esti gimi ami Dél előtti munkát jelent.Így nem leszek majd soakt gépelőtt.Ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem.

 

Amúgy így tényleg elég húzós.

Hát igen.Ezért noszogatom ezt az abbahagyási dolgot.Ha már valamit abba hagyok haggyam abba úgy ahpgy illik. Micvel apám ismertettett meg a SW világával.Ő mondta,hogy jó vil. És mgvette a régi Zoom kft. től a trilógiát mág 96-ban és megnézette velem. Örökké hálás leszek neki ezért. Ezért neki fogom majd csinálni az utolsót.neki ajánlva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem Derb. Viszont így akár hányszor felcsendül a Star Wars dallama, akár hányszor meglátod az arany emblémát, apád fog eszedbe jutni.

Hát azt azért nem mondanám.Sok más lényeges dolgot kabtam tőle.De ezért örök hálás leszek neki.Ezért készítemmejd a videót.De nem csak azért. Azért is mert oly sokat kabtzam tőlé. Film és zene révén is. Queent is szereti én is.Ugyan úgy ő szerette meg velem.A Kedves ellendégem c. filmet. Az utolsó csillagharcost.Szinte mindent.De nem ezek miatt fog eszembe jutni. Csak aza a pillanat mikor mondta,hogy megjött a film.

- És most megnézzük, tedszeni fog neked. - mondta

Ő is szereti csak nem szerett bele aynira mint én. Mi vel kiicsi voltam szinte csak erre emlékszem.De ez az ami eddig a meghatározóbb esemény volt az életemben a születésem óta. Persze jó értelemben.

Mikor megjelent előttem.Akkor még volt hangja és mondta.

 

-Nekem tedszett,te is szeretni fogod. És berakta a kazikat a videóba. Naphosszat csak azt néztük.Nem tudtam letenni.Amikor tudtam megnéztem.De ha felvillannak majd az Arany betük nemfog emlékesztetni a halálára.Csak arra a szép pillanatra mikor megismertette velem és azokat a Star wars-os emlékeket amelyeket eggyütt emgéltünk. Az ep1 premier napi mozit. Az ep2 premier vetítést még jelmez nélkül és az Ep3-ast jelmezben.És azokat az értékeket melyek nem tárgyak voltak,hanem olyanok amik mindíg bennem mradnak majd. Emlékezni fogok de nem a rosszra.Inkább a jóra.

 

Plusz.Eddig egyszer sírtam el magam SW filmen. És elég ritka ,hogy itthon elsírom magam egy filmen.Még kevesebb ha moziban nézem a filmet. :-) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó fej lehetett az öreg. Részvétem. :)

Az volt és van most is. Majd csak fog sajnos.De most úgy monták a dokik,hogy 2 hete van hátra.Sok mindent mondanak már össze vissza kütyulták az egészet.Már követni se tudom.De megfog. Ő nem olyan mint az ő apja volt. Őt ő verte és kiabáltvele sokat. Hozzám csak nagyon ritkán emelte fel a hangját amíg volt neki.De most is kiakad miattam néha.De mindíg jól megvoltunk.Ő nevelt úgy engem,hogy szeretem a régi zenét,a klasszikusokat a sci-fi filmeket (persze csak a régieket).A rockot és sok más egyebet. A családom rám nagyon ritkán emelt rám kezet és még is milett belőlem.Lehet,hogy ez volt a hiba. Ha jól emlékszem 1szer kaptam pofont akkor is anyámtól mert kiégettem a szőnyeget ahol régen volt egy nagy tv abban a szobában voltam és vasaltam és lappal tettem rá a szőnyegre.Még fiatal kis zöldfülü voltam és sokái otthagytam és bele égett.Nagyon megilyettem.Próbáltam elrejteni de nemment ,anyám észre vette és felpofozott,hogy hogy mertem ezt eltitkolni előle.Kiabált velem egy ideig és Aztán a szobámba zavart, ahol akkor még nem volt tévé és bőgtem,hogy mért nem nézhettem tovább a Jurassic parkot.Pedig pont az ment az első rész a kedvencem.Azóta már nagyon megváltoztam. És semmi nem történt azóta sem. De a vasalónyoma persze még mindíg ott van. :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem 1szer kaptam pofont akkor is anyámtól mert kiégettem a szőnyeget ahol régen volt egy nagy tv abban a szobában voltam és vasaltam és lappal tettem rá a szőnyegre.

Amikor kicsi voltam, leraktam magam mellé az ágyra a csillagszórót. Arra viszont nem emlékszem, hogy kaptam-e érte. Mondjuk az egész dolog kiesett már, muterom mondta egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor kicsi voltam, leraktam magam mellé az ágyra a csillagszórót. Arra viszont nem emlékszem, hogy kaptam-e érte. Mondjuk az egész dolog kiesett már, muterom mondta egyszer.

Lehet,hogy azért mert kaptál érte! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb! Addig nem szokás senkire sem azt mondani, hogy halott, amíg életben van...

Te ezt nem érted rákos ez tuti és bizonytalan idő mondás miat nem tudjuk mikor megy el .De elfog. Sajnos. Ez van. Kezelésekre jár.De egyre nagyobb és fertűzik.

Szerinted mért vagyok fenn sokáig MSN-en? Én intézem űgyeit és én csinálom a melóját. Közben meg amikor valami történik vele csinálok valamit. 2 naponta szétvérzi az ágyat és én figyelek rá.Anyám dolgozik nővérkém meg költözik és eszaka jár haza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te azt írtad meghalt. Ez nem igaz, hisz él, csak nagyon beteg. Óriási különbség!

Akkor neked még nem volt család tagod rákos ezekszerint. Nagyon ritka amikor valaki felépül a rákból.Kezeléssel vagy anélkül.Nagyon ritka.Ezért rosz a rák. Hírtelen figyelmeztetés nélkül csap le és nincs menekvés.Ismeretlen idő pontban csap le a kaszás.

 

De mindegy nem vitázom erről.Mi helyzetünk egy kicsit más ahogy te most le írtad. Nem nagyon beteg. Haldoklik.De mindegy. :peace:

 

A topic nem erre való más a téma.

 

 

 

Naszóval új klipkész.Kicsit jobb mint a többi.A hanga gázos egy kicsit. Majd lejjeb kell halkítani a hangszórókat.Mingyárt fel is teszem.

 

Ui: Ody, sikerült azóta vissza nézni néhányat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég ember! Ha valaki halálos beteg az még nem halt meg!!! Úgy írsz nekem mintha hülye lennék öregem. Szerinted én azt hiszem, hogy a rákot aszpirinnel gyógyítani lehet? Kicsit gondolkozzál már el mit is írtam lentebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég ember! Ha valaki halálos beteg az még nem halt meg!!! Úgy írsz nekem mintha hülye lennék öregem. Szerinted én azt hiszem, hogy a rákot aszpirinnel gyógyítani lehet? Kicsit gondolkozzál már el mit is írtam lentebb.

Figyi mondtam már. Nem azzal van baj,hogy mit írok le ide (ezt te is tudod) ,hanem azzal,hogy mien a felfogásom.Hogyállok hozzá apámnak a halálos rosszullétére. Amúgy nem vagy hulye.Nem is nézlek annak,csak te nem tudod mi folyik it nálunk. Nem látsz bele a minden napjainkba.

Te vagy a moderátor és még te folytatod a vitát mikor én abba akartam,hagyni.

De most már fejezzük is. Be nekem ez volt az utolsó hazzá szólásom ezzel kapcsolatban.Fejezzük be.

 

 

És a kérdésemre még mindíg nem válaszoltál. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.