Jump to content
Sign in to follow this  
Derb

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen

Milyenek Derb videói?  

17 members have voted

1. 1. Milyenek Derb videói?

• Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1

Recommended Posts

Íme a videó kissebb 10mb méretú változata!

http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=18X294K...LJ1JLSZGHGG5W7B

Na ez már egy fokkal jobban bejön!

Sajnos még mindíg nem kabtam vissza a cd-ket ezeért abból próbálok dolgozni ami már van.

Az Sw zenéset egyenlőre félre tesszük mert super jót akarok ki hozzni és ami van az kevés hozzá! :)

Már 2-őt csináltam is.

1, A Kontroll c. Magyar film zenéjére egyet!

2, Karácsonykor akartam felrakni de itt lesz még ezen a héten!

Queen : The Show Must Go On az énekes emlékére aki 1991.11.hójában hunyt el.Közel elmult 14 éve!

Queen : The Show Must Go On az énekes emlékére aki 1991.11.hójában hunyt el.Közel elmult 14 éve! :)

Ezt innan már leszedhetitek:http://s65.yousendit.com/d.aspx?id=0MXZ75W...5836MF1YYX7A9ED

Vigyázat 10Mb.Ezért még eléggé rossz a képe.A jobb változatot még karácsonyelőtt felteszem! :D

Ui: A Yoursendit.com meg újjult ládtátok már!

Ez most nagyon jó lett Derb! Kár hogy a kép kicsit össze van nyomva. :) Egyébként király!

Össze nyomva.ezt fejtseki valaki már bővebben.Mindíg ezzel van a baj!

Ki fejezetten szerintem csak az S-szátnyú vadásznál,Plo Koon halálánál lehet észre venni atöbbi az rendes 3:4-es ha ez a rendes TV képernyő méret aránya!

Észrevehető, hogy nem normális a kép. Összenyomott...Te nem látod?

Én látom, de nem összenyomott a kép, hanem széthúzott.

A szélesvásznú képarány 21:9. Kivan nyújtva a tv kép méretre 4:3.

Vagyis dupla olyan hosszú az oldala, mint a teteje, régen rendszeresen így mentek a Fantomaszok a TV-ben, sőt SW-t is csináltak így hogy beleférjen a nyitószöveg, és csak az első vágásnál váltottak normális mératarányra, vagyis a beúszó csillagromboló háttérben pedig a Tatooine tojás alakú volt.

Észrevehető, hogy nem normális a kép. Összenyomott...Te nem látod?

Én látom, de nem összenyomott a kép, hanem széthúzott.

A szélesvásznú képarány 21:9. Kivan nyújtva a tv kép méretre 4:3.

Vagyis dupla olyan hosszú az oldala, mint a teteje, régen rendszeresen így mentek a Fantomaszok a TV-ben, sőt SW-t is csináltak így hogy beleférjen a nyitószöveg, és csak az első vágásnál váltottak normális mératarányra, vagyis a beúszó csillagromboló háttérben pedig a Tatooine tojás alakú volt.

Sajnos a progi így menti el ezen nem lehet változtatni csak ha a többi fájl is szélas vásznu mert azért vannak olyanok amiket úgy megjelenít.De hamarosan áttérek egy másik prigira és azzal fogom.

Ui:A Queen-es videó jobb változatát most rakom fel a netre!

Szeretnétek még Queen-es videókat? :wink:

Megnéztem! Tetszik! Az elején gyorsnak éreztem a vágást a zenéhez. De a "Jegyeket, bérleteket" szöveg Winduék bevonulására ultarapoén :D

Megnéztem! Tetszik! Az elején gyorsnak éreztem a vágást a zenéhez. De a "Jegyeket, bérleteket" szöveg Winduék bevonulására ultarapoén :D

Sajnos ez nem az én ötletem.Ezt már megcsinálták.A sw.hu-n volt egy rajongói kisfilmek között a híreknél leszedttem és még megvan így beletedtemm,hogy viccesebb legyen.

Az tedszik a legjobban.Az a beszólás Windutól.A végén meg amint ládszik a

-Fordítva vedtedfel azt a szart! :o

És íme.Voala.Az új videóm. http://s26.yousendit.com/d.aspx?id=09ICW8X...5C3FY3MIKCH0I64

Enigma eggyüttes egyik nagyon jó számára az LSD albumról.

Van még!

A Hair c. musicel film változatának utolsó dala a Clonokról szól nagy vonalakben és a kapcsolat a Clonok és Vader között.Azt is mingyárt fel rakom.

Ui.Mind 10Mb ezért a kép még midíg nem a legjobb.Ezúttal a képarény nem a 3:4-es tv képernyő!!!!

És íme.Voala.Az új videóm.

Érdekes... A kép most már tényleg jó.

Természetesen van mindegyik videóból nagyobb méretű ,jobb képminőségű változat is.Lassacskán nekem is kikéne írni őket ezért ha van rá igény akkor kiírhatom még a többit is és akkor csinálok másolatokat is és akkor szét osztásra kerül!.És ami még megmaradt a régi időgből azt is mert rendszerhiba miadt újra kellett telepíteni a gépet és így sok videó elveszett.De a régiebbekből van még. Ezért Vcd,Cd-re kiírom.Sajnos dvd íróm nincs ezért azt nem tudom csinálni!

Aki szeretne az jelezze kérem E-milben vagy itt és akkor megbeszéljük. :D

Jó hír végre vissza kaptam a tanáromtól a cd-ket és már csinálom is az új teljesen más képekból álló videót!!!!

Edited by Derb

Íme az új videó egy hosszú idő után.: 7 mb rossz képpel. Csak 1 hétig él!!

http://beta.yousendit.com/transfer.php?act...F76F8BE1840CBAD

Természetesen mindenkitől szeretnék kérni egy értékelést aki ládta és aki nem. :-)

Mivel régen csináltam ezért kijöhedtem a gyakorlatból.

Előre is köszönöm.

Természetesen mindenkitől szeretnék kérni egy értékelést aki ládta és aki nem. :-)

Mivel régen csináltam ezért kijöhedtem a gyakorlatból.

Előre is köszönöm.

Holnapra készen lesz a gépem, akkor majd letöltöm és megsasolom.

Holnapra készen lesz a gépem, akkor majd letöltöm és megsasolom.

Köszi Dzséjt. :para: Amúgy mivolt a gépeddel?

Ui: Már tervezem a folytatást. :-) Szisz régi javaslatára plyat próbálok mint még senki.Lehet,hogy lefogtok utni és kárhozott lerszek.De mit szólnátok egy olyan sw klipre ami alatt a Jezus Christus Szupersztár első két száma megy?

Edited by Derb

Na szóval ha videót készítesz a SW-ról, akkor mindenképp SW zenét rakjál alá.Vagy max másik film zenéjét, de ne az alább említett filmből sztem.

Na szóval ha videót készítesz a SW-ról, akkor mindenképp SW zenét rakjál alá.Vagy max másik film zenéjét, de ne az alább említett filmből sztem.

És X-ray Dog-hoz mit szóltok. Imperial force számoz.

No, megnéztem a vidiót. A klip képi részének a dinamikája, mint mindig, most is remek. Viszont a zene (bocs, hogy ezt mondom, de már ha ezt lehet zenének nevezni) baromira nem illik a képhez... se az SW-hez. Nagyon nem jött be. Se a ritmus nem igazodik a képekhez, se a hangulat, se semmi. Más zene kéne alá. Vagy (újfent bocs, hogy így fogalmazok) ZENE kéne alá.

Edited by Dzséjt

No, megnéztem a vidiót. A klip képi részének a dinamikája, mint mindig, most is remek. Viszont a zene (bocs, hogy ezt mondom, de már ha ezt lehet zenének nevezni) baromira nem illik a képhez... se az SW-hez. Nagyon nem jött be. Se a ritmus nem igazodik a képekhez, se a hangulat, se semmi. Más zene kéne alá. Vagy (újfent bocs, hogy így fogalmazok) ZENE kéne alá.

Már megbocsáss Dzséjt de ezt úgy hívják klaszikus zene és az Utolsó szamuráj zenéje.Ezért érdekes a zenéje.De Köszi a kritikát.:-)

Nincs harag!

Monjuk Derb próbálkozz a Vissza a jövőbe zenéjével.

Arra egy nagyon dinamikus videot össze lehet dobni, és sokan kedvelik azt a zenét.

Monjuk Derb próbálkozz a Vissza a jövőbe zenéjével.

Arra egy nagyon dinamikus videot össze lehet dobni, és sokan kedvelik azt a zenét.

Melyikre gondolsz pontosan?Epizód(rész) melyik szám.Esetleg a főtémára gondoltál? Azz se rossz megnézem majd vele.Ha azzal most nem is de később a következő azzal lesz.

Köszi a tippet.