Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Werebazs az avatarodról eszembe jutott, hogy mikor kezdődik már ez a sorozat, és látom, hogy ma van a premier. Gondolom ezért lett ez a kép az avatarod. :) Amúgy jó avatar, csak ilyen méretben nem jön ki a kép nagyszerűsége.

Igen valóban azért választottam Korrát, mert ma van a "nagy" premier :)

Az első két epizódot egyébként már rég (három-négy hete) kiadták kedv csinálónak, fel is raktam őket indára :D:evil:

Nagy méretben szerintem is impozánsabb a ez a kép, de a lényeg benne van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jó lett, és remélem nem változtatsz most már. :)

 

Köszi! Nem. Már én is unom magam. Olyan gyorsan lezavarják 4. évadot magyarul, hogy alig bírtam tartani a lépést.

Egyébként ezek külön-külön már voltak nekem, de most összehoztam őket és a plakátokkal meg miegymással ellentétben,

előtérbe raktam Savage-t Maulhoz képest, ezzel is kifejezve lázadásomat, és hogy még nem bocsátottam meg mindent az alkotóknak.

Valahol sajnálom, hogy ez a jól kitalált figura Maul abszlút másodhegedűse lesz(lett), remélem tartogat valami meglepetést.

Ha nem is "Ventress-i magasságok" belit, de valamit várok tőle!

 

szerk: ez off, de most látom milyen aktuális a szánalmas kis irományom a bejegyzéseim alatt. Mi is az?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ja csak kicsit pixelesnek tűnik nekem :D Azért tied se rossz :D

Vagy inkább homályosnak. :) Gondolom a kicsinyítés miatt történhetett meg ez. Ha .png formátumban kezeled a képet és méretezed át, akkor nem szenved olyan minőségromlást, mintha ugyanezt egy .jpg-nél csinálnád. Ezért ilyen éles az enyémnek a képe. És örülök, hogy tetszik. :) Darth Marr. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy inkább homályosnak. :) Gondolom a kicsinyítés miatt történhetett meg ez. Ha .png formátumban kezeled a képet és méretezed át, akkor nem szenved olyan minőségromlást, mintha ugyanezt egy .jpg-nél csinálnád. Ezért ilyen éles az enyémnek a képe. És örülök, hogy tetszik. :) Darth Marr. :D

 

Az alapkép PNG, 1280x800-as, szóval elvileg nem kellene ilyennek lennie. Lehet keresek másik Starkilleres képet, van egypár gépemen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.