Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Én ezt értem. :D Nagyon bájos, de olyan, mint egy hirtelen lekapott, de nem túl jól sikerült pillanatképen. A másikon nem annyira bájos, mert kissé szúrós szemmel néz, viszont maga a kép sokkal jobban sikerült, mert pl. élesebbek a kontúrok. És egyébként így sokkal Ahsoka-sabb szerintem. :)

Köszi, így már nekem is tiszta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Köszike. :)

 

Hé! Én már előbb ez voltam. Fel sem tűnt? 15-én reggel 6-tól, mikor belinkeltem az új részt.

Akkor KisKósa még az Aleen király volt.

Mi lesz ebből?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé! Én már előbb ez voltam. Fel sem tűnt? 15-én reggel 6-tól, mikor belinkeltem az új részt.

Akkor KisKósa még az Aleen király volt.

Mi lesz ebből?

Nem is vettem észre. :o Beszéljétek meg. :) Nekem az is jó ha mind a kettőtöknek ugyanaz van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is vettem észre. :o Beszéljétek meg. :) Nekem az is jó ha mind a kettőtöknek ugyanaz van. :)

 

Nekem nem, mert én full képről azonosítom a hsz-eket. Egy pillanat alatt megjegyzem, még ha frissen cserélte is, és onnantól az ő.

A nevet nem is kell néznem. Egyébként nem is ugyanaz. Hogy is lehetne, mikor az enyémet magam vágtam.

Mindegy ideiglenesen mindjárt kitalálok valami keményet! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, akkor bemutatom a díszes társaságnak a saját lányomat Yoda-jelmezben, Yoda Force FX fénykarddal a kezében.

Bár a pengéjénél fogja a nyele helyett, egy 1,5 évestől ez sem rossz!

Míg KisKósa meg nem unja, ez leszek. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem, mert én full képről azonosítom a hsz-eket. Egy pillanat alatt megjegyzem, még ha frissen cserélte is, és onnantól az ő.

A nevet nem is kell néznem. Egyébként nem is ugyanaz. Hogy is lehetne, mikor az enyémet magam vágtam.

Mindegy ideiglenesen mindjárt kitalálok valami keményet! :cool:

 

Tükrözd meg. Tiéd balra néz, övé jobbra :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé! Én már előbb ez voltam. Fel sem tűnt? 15-én reggel 6-tól, mikor belinkeltem az új részt.

Akkor KisKósa még az Aleen király volt.

Mi lesz ebből?

Öhm, nekem egyszer sem tűnt fel, hogy neked megváltozott volna az avatarod. :o Darth Maul-os volt a képed, de emlékeim szerint nem ez. O.o Már untam a Manchucho királyos avataromat ezért úgy döntöttem, hogy lecserélem erre az új Darth Maulra még mielőtt elindultam volna az állomásra meg is csináltam. Nem tudtam róla, hogy neked is ez járt a fejedben, ne haragudj. :para: Elég coolnak tartottam, kicsit bajlódtam vele paintben, mire meglett a 120x120 pixel. De ha gondolod tényleg lecserélem. Nem akarom ellopni az ötletedet, még úgy sem, hogy ennek nem voltam tudtában. :pfff: Mindjárt keresek másikat.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öhm, nekem egyszer sem tűnt fel, hogy neked megváltozott volna az avatarod. :o Darth Maul-os volt a képed, de emlékeim szerint nem ez. O.o Már untam a Manchucho királyos avataromat ezért úgy döntöttem, hogy lecserélem erre az új Darth Maulra még mielőtt elindultam volna az állomásra meg is csináltam. Nem tudtam róla, hogy neked is ez járt a fejedben, ne haragudj. :para: Elég coolnak tartottam, kicsit bajlódtam vele paintben, mire meglett a 120x120 pixel. De ha gondolod tényleg lecserélem. Nem akarom ellopni az ötletedet, még úgy sem, hogy ennek nem voltam tudtában. :pfff: Mindjárt keresek másikat.

 

Igen Maul-os volt, és ezért gondoltam hogy az is marad, csak tcw-s és mint kiderült tök egy rugóra járt az agyunk.

Érdekes, hogy Ody is a tiédet vette észre előbb és dícsérte is meg, pedig az enyém volt fenn korábban,

mert már a Nomad Droids első értékelését is ezzel írtam és baromi korán volt még.

A paint az elég szenvedős tud lenni igen. Én mást használok. :)

Most ott tartok, hogy nem tudom mi legyen, mert valahogy elment tőle a kedvem, hogy visszarakjam.

Lehet hogy újra tolom a régit.

Egyébként most a telefon hátteremet használod! :D:D

De ez maradhat! ;)

Szóval még rágódok ezen a "fontos" témán, aztán majd meglátom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon aranyos. :) Nem is mondtad, hogy a Feljebbvalók leszármazottja. Bele tud nyúlni a lézerbe. :D

 

Igen! Én vagyok az Atya, ő a Leány. A Fiúra még egy bő hónapot várnunk kell!

Meglesz itthon az egyensúly. Én meg továbbadhatom a tudást(rajongást/hülyeséget/bogarasságot).

Tényleg: decembertől kiírom az ajtóra, hogy Mortis! :lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen! Én vagyok az Atya, ő a Leány. A Fiúra még egy bő hónapot várnunk kell!

Meglesz itthon az egyensúly. Én meg továbbadhatom a tudást(rajongást/hülyeséget/bogarasságot).

Tényleg: decembertől kiírom az ajtóra, hogy Mortis! :lol:

Ez egy új Mortis, mert Anya is lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.