Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Ez gyalázat. Látod, Darth Sky hogy megalázzák a barátnőnket? :D

 

Te ne szólj egy szót se Ahsoka-gyalázásról a múltkori írásod után! :P

 

Hát azért ez a póni dolog számomra is elég meredek. :D De poénnak elmegy. De most komolyan, ti el tudnátok képzelni a jelenetet, amikor valakinek minden vágya azt, hogy rajzolnak neki egy Ahsoka pónit? :D Egyáltalán hogy juthat ilyesmi az eszükbe? :lol:

 

Lehet, hogy egy 8-10 éves kislány kérte, aki szereti a TCW-t is, meg a My Little Pony-t is :)

 

Nektek egyébként lejött, hogy ki a másik póni ezen a képen? Nekem beletelt egy időbe, mire rájöttem, hogy

Barriss az. :D

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy egy 8-10 éves kislány kérte, aki szereti a TCW-t is, meg a My Little Pony-t is :)

Elég aranyos kis történet lenne az, hogy egy ilyen korú kislány Ahsoka pónit kért volna karácsonyra, de sajnos nem létezett ilyen, ezért raikoh14 rajzolt neki egyet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért ez a póni dolog számomra is elég meredek. :D De poénnak elmegy. De most komolyan, ti el tudnátok képzelni a jelenetet, amikor valakinek minden vágya azt, hogy rajzolnak neki egy Ahsoka pónit? :D Egyáltalán hogy juthat ilyesmi az eszükbe? :lol:

Egy kislányról könnyen el tudom képzelni. :) Többnyire az ő érdeklődési körükbe tartozik ez a 2 elem, gondolom raikoh így próbált kedveskedni. De most már visszatérhetne a műfaj számunkra is lényegibb részéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan? :D Nekem alapból leesett, ki az. :P

 

Elsőre valahogy nem akaródzott alaposan megnéznem a képet :D

 

Rágoogleztem, és nem raikoh volt az első, akinek ez eszébe jutott, itt van még kettő, ha valaki kinozni akarná magát :D

 

 

ahsoka_pony_by_simi94-d3gb0oj.jpg

ahsoka_tano_as_a_pony_by_legoahsoka111-d46u12u.png

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazsé és Bené is tök jó lett :)

 

Én avataromon legalább kivehető hogy mi is történik? :D

Köszi. Persze. Ahso bántani akarja az osztagost. :D

 

Végre :D

Itt az egy főre jutó Ahsokás avatar nagyon magas, fő a változatosság :lol:

Tippem szerint azért, mert sokan szeretik. :P

Szerkesztve: - Ben
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is váltottam, fő a változatosság. :P

Hogy tetszik?

Nagyon aranyos pillanatkép. :) De ha lehet, ezt ne értelmezd félre. ;)

 

A tiéd se rossz, Werebazs, bár míg az animéket finoman szólva sem kedvelem, ugyanez nem mondható el Ahsokáról, így az előző képed nekem jobban bejött. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a kép Kiskósa :D

 

Én meg rájöttem, hogy nem tetszett az előző kép. Revy túlságosan "jókislánynak" tűnik rajta, hiába a pisztoly :D

 

Darth Sky tudod mi a vicces? Öcsém azért nem szereti a TCW-t, mert túl "animés" :lol:

 

Ehhez mit szóltok? Köszönet Ody-nak a képért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky tudod mi a vicces? Öcsém azért nem szereti a TCW-t, mert túl "animés" :lol:

 

Ehhez mit szóltok? Köszönet Ody-nak a képért :)

Mindjárt más! :P Danityu fogalmazta meg a legjobban: "Ahsoka-s képpel nem lehet melléfogni." :D

 

Én nem sok hasonlóságot látok egy számítógép-animációs film és az anime, mint japán rajzfilm között, de lehet, hogy utóbbiból túl kevéshez volt szerencsém. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én nem sok hasonlóságot látok egy számítógép-animációs film és az anime, mint japán rajzfilm között, de lehet, hogy utóbbiból túl kevéshez volt szerencsém. :P

 

A Resident Evil Biohazard az anime és szerintem hasonló szinten van a TCW-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Resident Evil Biohazard az anime és szerintem hasonló szinten van a TCW-vel.

OFF

 

Nem vagyok nagy szakértő, de tudtommal az "anime" a japán rajzfilmeket jelenti. A Resident Evil is TCW-hez hasonló számítógépes-animáció (annál azért filmszerűbb), lehet, hogy ezt is hívják "anime"-nek, gőzöm sincs. De az tuti, hogy a kettő max elnevezésben hasonlít egymásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Nem vagyok nagy szakértő, de tudtommal az "anime" a japán rajzfilmeket jelenti. A Resident Evil is TCW-hez hasonló számítógépes-animáció (annál azért filmszerűbb), lehet, hogy ezt is hívják "anime"-nek, gőzöm sincs. De az tuti, hogy a kettő max elnevezésben hasonlít egymásra.

 

IMDB-n animációként van írva, anime portálon pedig animeként. Nekem végül is egyremegy :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindjárt más! :P Danityu fogalmazta meg a legjobban: "Ahsoka-s képpel nem lehet melléfogni." :D

Hacsak nem My Little Pony-s crossover :D:lol:

 

Én nem sok hasonlóságot látok egy számítógép-animációs film és az anime, mint japán rajzfilm között, de lehet, hogy utóbbiból túl kevéshez volt szerencsém. :P

 

OFF

Nem vagyok nagy szakértő, de tudtommal az "anime" a japán rajzfilmeket jelenti. A Resident Evil is TCW-hez hasonló számítógépes-animáció (annál azért filmszerűbb), lehet, hogy ezt is hívják "anime"-nek, gőzöm sincs. De az tuti, hogy a kettő max elnevezésben hasonlít egymásra.

 

Az "anime" nemcsak japán rajzfilmeket jelenthet, hanem bármit, ami átvett valamit az anime-stílusból. A TCW emberi és humanoid karaktereinek arc ábrázolása egyértelműen anime beütésű, pl a realisztikusnál sokkal nagyobbak a szemeik.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.