Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem kéne, a Renault a közelmúltban nem is egyszer volt világbajnok, szóval azok sem h*lyék teljesen, még ha az utóbbi pár év nem is róluk szólt.
És pont Alonso alatt lett egész jó csapat a Renault :nana:

Ma épp mondta egyik haverom, ha Briatore lett volna még mindig a csapatfőnök a Millenium Falcont megszégyenítő gyorsasággal tért volna ki Petrov Alonso elől :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most voltam a hétvégén, Velencében (az igaziban) tájfutni.

Marha jó volt, a kis szűk sikátorokban "rohangálni" térképpel, úgy, hogy ha véletlen rossz sarkon fordulsz be akkor vagy egy olyan zsákutcában találod magad, aminek a vége a tenger, (amibe simán beleeshetsz,) vagy egy olyan bevásárló utcában, ahol a sok hülye turista mászkál, és biztos nem lehet futni. :)

 

Nagyon jó dolog ez a tájfutás, ez a verseny meg pláne, bár ilyen csak egyszer van egy évben... (Már tavaly is voltam.) Voltak kb. 3000-en, kb. 20 országból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És pont Alonso alatt lett egész jó csapat a Renault :D

Ma épp mondta egyik haverom, ha Briatore lett volna még mindig a csapatfőnök a Millenium Falcont megszégyenítő gyorsasággal tért volna ki Petrov Alonso elől :D

Valószínű :D Briatore felfedezettje volt, szóval lehet, hogy segített volna rajta valahogyan :)

 

Alonso ha leelőzi Petrovot akkor megnyeri a VB-t?

Lásd lentebb, ez nem biztos. Viszont ha az elején megelőzi, akkor jó sok köre lett volna Rosbergre, és Kubica sem éri utol.

 

Most voltam a hétvégén, Velencében (az igaziban) tájfutni.

Biztosan remek volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hanyadik helyen végeztél? :D Biztos jó móka lehet egyébként.

28. lettem a kb. 100-ból, de nagyon nem vagyok elégedett magammal, mert végig fájt a vádlim (mostanában mindig fáj, valami növési probléma), és ezért nem nagyon tudtam futni... :) (Csak 48 percet, 7 kilométeren. :D )

6-7 perccel tudtam volna jobbat jönni, ami elég lett volna valami dobogó közeli helyre egy nemzetközi versenyen. (Egyik csapattársam ugyanebben a kategóriában 3. lett, akivel kb. ugyanolyan jó vagyok...)

 

Húgom meg megnyert volna, ha nem hagy ki véletlen egy pontot... :D:P

 

Ennek ellenére mégis nagyon jó program volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük Bandi bácsi, most már elköszönhet a Lokitól. Idegenben még nem nyertünk idén, most meg 3:0-ra kikaptunk a tök utolsó Haladástól...

Szégyen!!! A csapat is mehet munkatáborba!

 

Gratulálok a Fradinak, ők küzdöttek hajtottak, nyertek is 5:0-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a football korszak vége elkezdődött :D . Katar meg(vett...khm...)kapta a 2022-es vb rendezési jogát. Szégyen az egész FIFA-ra nézve, és már megint a mocskos arabok beletették a(z olajos) kezüket a sportba. :D :D :):D:):D

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én is így gondolom. Remélem, a pénzt nem osztják teljesen szét a játékosok között, hanem felhasználják új játékos vásárlásra is. Új éra kezdődik szerintem jövőre Debrecenben.

Szima jól keres a lokival. Azért valljuk be, nemzetközi szinten sikeres csapatot csinálni még annyi pénzből sem lehet, mint amennyit Szima beletol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom kit érdekel, de annyira büszke vagyok rá. :cool:

 

Így néz ki két hét után az alapozás naptáram. Heti hat edzés van, négyen szoktam tudni ott lenni. ( 6 - Hétfő szünnap, + szerdán nem érek rá, + valami mindig közbejön =4 :D)

 

http://www.runningahead.com/logs/eb6828162621492f8ac870df98d6a156/calendar

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az olasz Autosprint magazin szerint a Nemzetközi Autós Szövetség (FIA) a pilóták feje előtti védőplexi fejlesztésén dolgozik.

 

A szélvédő állítólag elbírná egy 700 kilós kocsi ütését is, és megelőzhetne olyan baleseteket, mint például Felipe Massáé volt a Hungaroringen, amikor fejen találta a rugó

1865841_fcf55451fbb75fd221414cc31bba3b10_wm.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.