Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A Messi Agüero Di María háromszög életveszélyes lesz. Bízom benne. Védelem...az mindig a gyengéje volt a csapatnak sajnos..

Remélem, Messi nem a sétálgatós énjét viszi magával a vb-re...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Taktikus Jose Mourinho megtippeli a foci vb egyenes kiesési szakasz menetét, és hogy ki játsszák majd a döntőt.

A fórum profi tippelői jó ha ráhallgatnak :D:P

https://uk.eurosport.yahoo.com/video/mourinho-england-reach-final-065019233.html

 

Annak a szőke hölgynek én is elmagyaráznám, hogy ki fog nyerni :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: Gólszerű végeredményre tippelünk, ha pontos a tipp, akkor 3 pont, ha a kimenetelt (1/2/x) találod csak el, akkor 1 pont, ha semmit, akkor 0 pont. :)

 

És, ha megmondom előre, hogy ki lesz a gólszerző és hányadik percben születik a gól, azért jár plusz pont? (Van egy sport almanachom.) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szurkol valaki Argentínának? :) Én igen :P

 

Én nem igazán. :P Az egyik első emlékem a világbajnokságokkal kapcsolatban, amikor 2002-ben Beckham góljával legyőzte Anglia az argentinokat. Ott lettem igazán elkötelezett a "háromoroszlánosok" iránt (azóta a nagy világeseményeken mindig nekik szurkolok) és kb. ez volt az pont, ami után már nem csak felületesen követtem a labdarúgást és a profi sportokat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap (katasztrofális színvonalú) barátságos mérkőzést játszott a magyar foci válogatott az albánok ellen.

Ajándék tizivel nyertünk a végén.

Miért nyilatkozta futballistánk, hogy a 3 pont megszerzése volt a lényeg? :hmm: :hmm: Egy barátságos meccsen..

http://www.youtube.com/watch?v=WsC-mChXc9M

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány órán belül elkezdődik az NBA döntője, ami azért érdekes, mert ugyanaz a két csapat játszik egymás ellen, akik tavaly. :) Built vs. Bought - e köré lehetne felépíteni a párharcot, ha nagyon leegyszerűsítenénk. Egy tudatosan felépített inkább európai kosárlabdát játszó Spurs és 4 éve "összeállt" Big 3 a Heat oldalán, minden idők második legjobb játékosával. James harmadik gyűrűjével még egy lépéssel közelebb kerülhet Jordanhez, míg a másik oldalon egy éra talán utolsó nagy futása valósulhatna meg. Tavaly a 6. meccsen néhány másodpercen múlt a Spurs elsőség (és 160.000 forint :P), remélem idén is ilyen meccsek lesznek.

Ráadásul jövő héten már kezdődik a vb is, így tényleg nagyon nehéz lesz ez a vizsgaidőszak... :hmm:

 

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos munka miatt két futamról is lemaradtam, az egyik pont a legutóbbi volt :( A továbbiakban igyekszem nézni. Te nézed még?

Csak elvétve nézem idén, amikor időm éppen engedi. Mindenesetre érdekesen kezd alakulni a pontverseny, remélem az év végéig kitart a Hamilton-Rosberg párharc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kisebbítve az érdemeiket, de ezzel a kerettel az nagyon csúnya lett volna, ha nem nyerik meg. :)

 

Igen, idén igencsak erős kerettel veselkedtek neki a bajnokságnak. Ott van Lóránt, Báder, Keller, Vojvoda, Trotter, Simon... Ők mind válogatottak (bár Simon már lemondta a válogatottságot). És még a légiósok, akik szintén nagyon jó játékosok: Pilcevic, Milosevic, Holiday... Evvel a kerettel valóban csoda lett volna, hogyha elvesztik a finálét. :D

Mellesleg a Paks is erős kerettel indult. Jones, Tóth Ádám, Szabó Zsolt, Vaughn, McGruder, Körtélyesi... Én már a szezon elején szinte biztosra tudtam, hogy itt Olaj-ASE döntő lesz. :)

Egyébként szerintem hogyha Justin Robinson és Medve Máté nem lett volna sérült a fináléban, akkor talán nem 3-0 lett volna, hanem 3-1... Ha nagyon nagy szerencséjük lett volna, akkor 3-2. Rengeteget számított ez a két játékos nélkülözése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi Giants - Mets meccsen nem kisebb híresség, mint maga Stan Lee végezte el a kezdődobást (és a Frisco ráadásul nyert is egy utolsó inninges walk-off-al). :cool:

 

Igen, idén igencsak erős kerettel veselkedtek neki a bajnokságnak. Ott van Lóránt, Báder, Keller, Vojvoda, Trotter, Simon... Ők mind válogatottak (bár Simon már lemondta a válogatottságot). És még a légiósok, akik szintén nagyon jó játékosok: Pilcevic, Milosevic, Holiday... Evvel a kerettel valóban csoda lett volna, hogyha elvesztik a finálét. :D

Mellesleg a Paks is erős kerettel indult. Jones, Tóth Ádám, Szabó Zsolt, Vaughn, McGruder, Körtélyesi... Én már a szezon elején szinte biztosra tudtam, hogy itt Olaj-ASE döntő lesz. :)

Egyébként szerintem hogyha Justin Robinson és Medve Máté nem lett volna sérült a fináléban, akkor talán nem 3-0 lett volna, hanem 3-1... Ha nagyon nagy szerencséjük lett volna, akkor 3-2. Rengeteget számított ez a két játékos nélkülözése.

 

A nagy "bevásárlásnak" ez igazából nem eredménye szerintem. A Szolnok hazai viszonylatban eddig is olyan erős volt, hogy a magyar bajnokságot simán meg tudják nyerni, nemzetközi szinten meg nem tudtak akkorát előrelépni most sem. Ettől függetlenül szép győzelem volt. Az egyik szolnoki játékost (Vuk Pavlovic) ismerem is, haverommal járt egy középsuliba (néha kosaraztunk együtt), a faterja meg az NYKK másodedzője volt egy ideig. Mikor még otthon laktam rendszeresen jártam NYKK meccsekre (volt ingyen bérlet :P ), az utóbbi években egyre kevesebbszer. Az ottani helyzet elé siralmas, vannak ott játékosok (pl. Kósa Tamás) akikkel én még általánosban együtt pattogtattam, ilyen ellenfelekkel meg nem igazán kompetitív a magyar élvonal a Szolnok számára ez a baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi Giants - Mets meccsen nem kisebb híresség, mint maga Stan Lee végezte el a kezdődobást (és a Frisco ráadásul nyert is egy utolsó inninges walk-off-al). :cool:

 

 

 

A nagy "bevásárlásnak" ez igazából nem eredménye szerintem. A Szolnok hazai viszonylatban eddig is olyan erős volt, hogy a magyar bajnokságot simán meg tudják nyerni, nemzetközi szinten meg nem tudtak akkorát előrelépni most sem. Ettől függetlenül szép győzelem volt. Az egyik szolnoki játékost (Vuk Pavlovic) ismerem is, haverommal járt egy középsuliba (néha kosaraztunk együtt), a faterja meg az NYKK másodedzője volt egy ideig. Mikor még otthon laktam rendszeresen jártam NYKK meccsekre (volt ingyen bérlet :P ), az utóbbi években egyre kevesebbszer. Az ottani helyzet elé siralmas, vannak ott játékosok (pl. Kósa Tamás) akikkel én még általánosban együtt pattogtattam, ilyen ellenfelekkel meg nem igazán kompetitív a magyar élvonal a Szolnok számára ez a baj.

 

Pavlovic egyébként nem is nagyon játszott. :) Az NYKK-nak meg sikerült kiesnie az A csoportból. Ám még nem biztos, hogy a B csoportban folytatják, attól függ, hogy a Bonyhád vagy a MAFC elvállalja-e az A csoportos szereplést.

Egyébként a szezon első mérkőzésén, az ASE-NYKK meccsen (aminek 116-76 lett a végeredménye a paksiak javára) már lehetett tudni, ki fog kiesni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pavlovic egyébként nem is nagyon játszott. :) Az NYKK-nak meg sikerült kiesnie az A csoportból. Ám még nem biztos, hogy a B csoportban folytatják, attól függ, hogy a Bonyhád vagy a MAFC elvállalja-e az A csoportos szereplést.

Egyébként a szezon első mérkőzésén, az ASE-NYKK meccsen (aminek 116-76 lett a végeredménye a paksiak javára) már lehetett tudni, ki fog kiesni. :)

 

Vuk-ot itt is csak garbage time-ban dobták be úgyhogy nem csodálom. :)

Az NYKK-t meg tényleg várni lehetett, hogy ki fog esni. Sajnos nagyon nincs meg az anyagi háttér. Van néhány amerikai akiket talán meg tudnak fizetni (abból is az fajta, aki máshol nem nagyon kellett, kivéve Doyne-t ő volt igazán nagy csapatoknál is, sőt pontkirály is volt), de volt már olyan, hogy a szezon utolsó pár meccsén már nem játszottak, mert elfogyott a pénz. A roster maradék helyét meg megpróbálják feltölteni fiatal játékosokkal, akiknek csak nagyon keveset kell fizetni. Ez még önmagában nem lenne olyan rossz, mert pár éve volt egy magyar bajnok utánpótlás csapatunk, de abból kb. két játékos, ha jutott végül a felnőtt csapatnak, mert a többieket szétkapkodták a nagyobb csapatok, ahol több pénzt tudtak keresni a srácok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez egy rendkívül izgalmas futam volt. :) Ricciardo megérdemelte a győzelmet, és a pontverseny szempontjából sem született rossz eredmény. Massa és Pérez ütközése durva volt a végére. Előbbi versenyzőért már minden kisebb koccanásnál is aggódok, így most is vártam, hogy valami reakciót mutasson a nézőknek. :) A Ferrari ezen a versenyen is nagyon eltűnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.