Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A Diósgyőr kapusától kérdezték a hazai 1-5 után.

 

– Mi volt a gond a hajrában?

– Nagy volt az utóbbi időszak terhelése, elfáradtunk, emiatt kaptunk elkerülhető gólokat.

 

Elfáradtak, holott még el se kezdődött az idény. :lol2: Mi a lóf*szt akarunk mi de komolyan? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök mindegy, ennyi van a két csapat között, az 5-1 abszolút reális sajnos. Majd ha Simicska vagy Nyerges elkezd nálunk is csapatot építeni, és nemzetközi válogatottakkal összerak 6 év alatt egy csapatot a semmiből, akkor majd lehet reménykedni. Addig marad a Loki, hátha bejut a Bl-be (kevés esély van rá), vagy az Európa Liga főtáblára (egy meccsre van tőle).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar sportdiplomáciára talán a legékesebb példa a 2012-es EB kampány. Ahol anno azt mondták, hogy már meg van beszélve, ránk fognak szavazni, nagyon komoly esélyünk van... aztán egész konkrétan 1 szavazatot se kaptunk.

Hát igen, ott napokig nem tértem magamhoz. Évek alatt figyelemmel kísértem a pályázatot, az újabbnál-újabb látványterveket, dokumentumokat stb., még helyszíni fogadáson is részt vettem. Elkeserítő volt, Kálmán bát nagyon sajnáltam. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW rajongó grafikus star wars-osította az MLB csapatok logóit. Azért külön piros pont, hogy figyelte a csapatokra: a Yankees kapta Vadert, az egyik becenevük "The Evil Empire", a Clevelandnek meg Jar-Jart jutott :lol:

 

http://deadspin.com/mlb-team-logos-redesigned-as-star-wars-characters-1614758324

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap kezdi meg a Magyar férfi kosárlabda-válogatott az EB-selejtezőket. Az ellenfél Portugália lesz, és idegenben játszunk. Itt egy ismertető a portugál válogatottról:

 

http://kezdo5.hu/magyar-ferfi/blogok-ebselejtezos-ellenfeleink-portugalia-14149

 

Egyébként rajtunk és a portugálokon kívül még a csehek meg a grúzok vannak a csoportban. Itt vannak a csoportok:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/FIBA_EuroBasket_2015_qualification#Second_round

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyi az esélyünk DarthMaul?

 

Hát így, hogy három kulcsjátékosunk nincs a keretben, nem sok (cikk: http://kosarvalogatott.blogspot.hu/2014/08/harom-kulcsjatekosunk-nelkul-vagunk.html).

 

Az első két helyezett jut tovább a négy fős csoportban, a többi kiesik. Talán a harmadik hely meglesz.

A portugálok ellen idén játszottunk egy felkészülési mérkőzést, ahol kikaptunk 70-76. 2011-ben az EB-pótselejtezőn oda-vissza megvertek minket, idegenben 71-66-ra, itthon 57-66-ra. Itt vannak összefoglalók a meccsekről, ha érdekelnek:

 

 

 

De talán most megverhetjük őket, nincsenek olyan jó formában.

A grúzokról meg a csehekről annyit, hogy ők sokkal jobbak, mint a portugálok. A tavalyi EB-n mindketten részt vettek. A grúzokat talán megverhetjük hazai pályán, a cseheket szerintem már nem ilyen biztos. Idegenben szokásosan egy meccset nem fogunk nyerni szerintem.

Jó lenne most már kijutni egy EB-re, mert 1999 óta nem voltunk... Ebben az évezredben még nem is szerepeltünk EB-n. :lol:

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó tanács Donát. Ne szurkolj komolyan magyar foci csapatnak. Én átmentem amin Te a kilencvenes években. Hidd el, nincs perspektíva ezekben a csapatokban. tudom, hogy szurkolni kell valamiért, de igazán értelme sajnos nincs. Innentől pedig csak az ember ingerküszöbe szabja meg, mikor lép ki. Én tudod mióta nem néztem meg élőben egy magyar futball meccset? Hát inkább nem írom le....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok nagy kosár fan, de drukkolok nekik. :)

 

Én meg nagyon nagy rajongója vagyok. :)

Főleg azért, mert ott addig játszanak, amíg nem nyer az egyik fél. Nincs olyan, hogy döntetlen. Meg hát ugye itt a kosarak 1-től 3-ig érnek, attól függ, honnan dobja a játékos.

Ja, és izgalmas sportágnak találom. Főleg azért, mert ha mondjuk 85-88 az állás egy meccsen, és a labda a vesztésre álló csapatnál van, van vissza 5 mp, dobnak egy 3 pontost, és ki van egyenlítve a meccs. Kézilabdában például az utolsó 5 mp-ben 22-25-ös állásnál hiába van a vesztésre álló csapatnál a labda, a meccs már eldőlt. Persze szeretem a kézit is.

Amúgy ha érdekelnek a meccsek, a most vasárnapit kivéve az összeset közvetíti a DigiSport élőben (meg persze ismétlik is). :) Ezek az időpontok: aug. 13, 17, 20, 24, 27.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kaptak. Bouadla ne gyere haza!!!!!!!!

Mikor 6 percet hosszabbított a bíró, elkapcsoltam a közvetítést, mert tudtam, hogy be fogják rúgni a harmadikat. Utána már csak elég volt felmenni FB-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IDEGENBEN VERTÜK A PORTUGÁLOKAT!

 

(Kosárlabda)

 

Cikk: http://kosarvalogatott.blogspot.hu/2014/08/sima-gyozelem-idegenben-vojvoda-es.html

 

A selejtező további eredményei: http://kosarvalogatott.blogspot.hu/2014/08/meglepo-eredmenyek-selejtezoben-mi.html

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grat a kosárlabdásoknak. :)

 

----------------------------

 

No, átadták az új Fradi stadiont. Tetszetős lett, azon persze lehet vitatkozni, hogy a jelen gazdasági helyzetben mindenképpen egy stadionnak kell élveznie a prioritást, de ez már politika (Panem et circenses...)

 

A Fradi sem bőgött le, persze egyértelmű, hogy előre megbeszélték az eredményt, a Chelsea félgőzzel játszott, nem állt szándékában kitömni a zöld-fehéreket, így a meccs végére mindenki elégedett lehet: a Chelsea győzött, kirpóbált pár játékost (szegény Drogba megint lesérült), a Fradi meg elmondhatja magáról, hogy tisztesen helytállt. Gera Zoli gólja azért így is nagyon szép volt.

 

Az alábbi videó már nekem volt kellemetlen. :D Nem is tudom, ki volt a leghülyébb: az interjú elején kisétáló tapló Mourinho, az idióta kérdéseket feltevő riporter, vagy a borzalmas tolmács, akit ki tudja, honnan szedtek elő. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=qCoeRb3hGHQ

 

---------------------------

 

És még egy videó: Ward Jr. Darwin-díjas halála (Nascar sprint)

 

https://www.youtube.com/watch?v=qILmIyG6qno

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kézilabda

Császár: "A csapat eredményesebb szezont remélt, és én is"

 

 

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/csaszar-a-csapat-eredmenyesebb-szezont-remelt-es-en-is-2356135

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D :D

 

Írisz szkenner, vizeletminta levevő (ezt egy kihelyezett ToiToi wc-ben is le lehet bonyolítani) és végbél motozás is lesz majd a stadionba a beléptetés előtt! :D

 

Az alábbi videó már nekem volt kellemetlen. :D Nem is tudom, ki volt a leghülyébb: az interjú elején kisétáló tapló Mourinho, az idióta kérdéseket feltevő riporter, vagy a borzalmas tolmács, akit ki tudja, honnan szedtek elő. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=qCoeRb3hGHQ

 

A riporter, a tolmács, mintha egy másik bolygóról jöttek volna és csak Mourinho eföldi. :D A tolmács részéről ez akár számháború is lehetett volna, annyira van képben a focival, bár angolul se tud (fordítani legalábbis nem nagyon). Lefordította, hogy jól ismeri az ellenfél játékosait... a Fradit :D Ezt még fokozza: league starts next week=van egy játékunk a jövő héten, 2 days ago=múlt héten, game=játék, de a legjobb a you kétértelműsége, amikor JM csak bambul, hogy mi a rákot csináltam én a portugál utánpótlással? :hmm: Amúgy ott van a Farkas Norbi a csatornánál (ő közvetíti a legtöbbször a spanyol bajnokságot), aki perfekt spanyolul, portugálul, semmibe nem került volna őt megkérni az interjú elkészítésére. :facepalm: Ennél még Pozsgay József (korábbi F1-es tolmács) is jobb lett volna, mert ő ilyen tárgyi tévedéseket nem vétett, bár az kissé ironikus volt, hogy "szinkrontolmács".

Igazából most olyanok vagyunk, mint az arabok, vagy a kínaiak ahol alapszinten van a foci, de van pénz és hívják sörmeccsre a nagy csapatokat, ők meg ott feszengenek. Csak mi ezt pénz nélkül csináljuk... :lol:

 

És még egy videó: Ward Jr. Darwin-díjas halála (Nascar sprint)

 

Ez nem a Nascar-ban volt (egyébként a Nascar Sprint Cup-ban a 'Sprint' egy nagy amerikai mobilszolgáltató neve, ami a főszponzor, az IndyCar-t pl. a Verizon szponzorálja, ezek olyanok, mint nálunk a T-Mobile, vagy a Telenor), ott valószínűleg nem maradt volna egészben a teste az áldozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem a Nascar-ban volt (egyébként a Nascar Sprint Cup-ban a 'Sprint' egy nagy amerikai mobilszolgáltató neve, ami a főszponzor, az IndyCar-t pl. a Verizon szponzorálja, ezek olyanok, mint nálunk a T-Mobile, vagy a Telenor), ott valószínűleg nem maradt volna egészben a teste az áldozatnak.

 

De ez mi a jó francot csinált? Kiment a száguldó járművek elé? :o:facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÍAmúgy ott van a Farkas Norbi a csatornánál (ő közvetíti a legtöbbször a spanyol bajnokságot), aki perfekt spanyolul, portugálul, semmibe nem került volna őt megkérni az interjú elkészítésére.

Elvileg ő ment volna, de Mourinho csak angolul nyilatkozhat, így az utolsó pillanatokban kellett keresni valakit.

 

A autóversenyes meg no comment... Akinek annyi esze van, hogy elkezdjen gyalog májerkedni a pályán a verseny közepén, az meg is érdemli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez mi a jó francot csinált? Kiment a száguldó járművek elé? :o:facepalm:

 

Talán annyit lehet elmondani, hogy még nagyon fiatal volt a srác és ennélfogva kevésbé tudta kontrollálni az érzelmeit, de tényleg nonszensz amit leművelt.

 

Elvileg ő ment volna, de Mourinho csak angolul nyilatkozhat, így az utolsó pillanatokban kellett keresni valakit.

 

Ettől még csak gázabb a helyzet, mert pl. a Faragó jobban beszél angolul, mint Farkas N. portugálul ebbe biztos vagyok, mégis ez a nő került oda, aki egyébként lehet nagyon jól vizsgázott angolból, csak tolmácsnak pocsék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo! Utána olvastam a gázoló fickó múltjának, arrafelé ez szokás hogy magyaráznak egymásnak a kiesés után. Érdemes utánanézni. Ezen kívül volt olyan szemtanú, aki szerint a fickó gázt adott, amikor meglátta az integetőt, talán hogy megleckéztesse. A gond csak az, hogy ezek a kocsik driftelésre vannak beállítva, így ilyenkor kitör a hátuljuk, szóval lehet, hogy két ember felelőtlensége okozta a balesetet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.