Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Sajnos csak részben láttam, de hála a műsorvégi ismétléseknek, semmi lényegesről nem maradtam le. Szerintem is versenybaleset volt Webberék manővere, kész szerencse, hogy legalább egyikük versenyben maradt.

Phobos, Vettelt én sem csípem túlzottan, Webbernek drukkolok a két Red Bullos fiú közül :o Ha közöttük dőlne el a meccs, akkor jobb lenne, ha ő lenne a világbajnok, Vettelnek sokkal több esélye van rá, Webber már az idősebb generáció tagja, neki kevesebb. Tudom, hogy nem így dőlnek el a címek, de akkor is igazságosabbnak érezném, ha egy tehetséges öreg róka végre megérdemelten oda érne a csúcsra egy remek autóval :P

Egyébként látszik, hogy a McLaren mennyire Hamiltont pártolja ;) Button jobban áll a pontversenyben, aztán neki kellett másodiknak célba érnie, ha nem így történik, akkor most talán vezetné a pontversenyt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, a befutó utáni képek alapján Hamilton nagyon puffogott valamin, valószínűleg csapatutasítás volt, hogy neki kell nyernie, erre Button megelőzte. Lehet, hogy nem is kellett volna szegény másik angolnak ennyire közel se kerülnie hozzá. Fura volt az egész. Én erre gondoltam, nem pedig arra, hogy óvatosak voltak egymással, ami viszont egy normális versenyzői magatartás volt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamiltonnak rászóltak a fülére, hogy vegyen vissza, és azt mondták, hogy Button fülére is rászóltak, ezek után nyilván meglepődött azon, ami történt. Button valszeg félreértette a burkolt utasítást, ami annyiból jogos sztem, hogy McLaren 1-2 volt, és nem akartak úgy járni, mint a Red Bullok. Button szerintem jól csinálta, hogy megpróbálta megelőzni Hamit, mert így legalább látszott, hogy melyikük a jobb ;)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hagyományosan megrendezzük a nagy tippeléseket (2006, 2008) a tornák során. A szabályok hamarosan itt lesznek, minden meccs esetén pontos végeredményre tippelünk, és a végén a győztesnek jutalom jár (váll(on/ba) veregetés pl. :D)
Esetleg meg van a régi tippverseny eredménye? Berakhatnád ízelítőül. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tippelős játékhoz:

 

A VB 64 meccsére lehet majd tippelni, pontos végeredményt tippelünk. Az első nap 2 meccs lesz, utána 10 napig 3 meccs, 4 napig 4. Ezt követően kezdődik majd az egyenes kieséses szakasz, de mindent a maga idejében :)

 

A végeredmény pontos eltalálása 3 pontot ér, a győztes eltalálása 1 pontot.

 

A 4 évvel ezelőtti végeredmény:

 

1. Bomarr - 62 pont

 

2. Ody - 56 pont

 

3. lokatelli - 51 pont

 

 

4. Donát ? 48 pont

 

5. MissKarrde - 41 pont

 

6. Lada - 38 pont

 

7. Kudar - 35 pont

 

8. Oldfighter - 3 pont

 

 

Az EB játék végeredménye (2 éve):

 

A végeredmény:

 

1. Lokatelli - 31 pont

2. MissKarrde - 26 pont

3. Bomarr - 21 pont

4. Rog - 20 pont

5. Ody - 18 pont

6. Donát - 17 pont

7. Coce - 12 pont

8. Lada - 11 pont

9. Frenkie - 1 pont

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A részleteivel? Nos, a szabályokat már fentebb leírtam. Pontos végeredményre kell tippelni.

 

Az első meccs pénteken lesz, és most már érkezhetnek rá a tippek.

 

2010. június. 11. 16:00

 

Dél Afrika - Mexikó

 

2010. június. 11. 20:30

 

Uruguay - Franciaország

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A részleteivel? Nos, a szabályokat már fentebb leírtam. Pontos 2010. június. 11. 16:00

 

Dél Afrika - Mexikó

 

2010. június. 11. 20:30

 

Uruguay - Franciaország

A tippeim:

Mexico és Uruguay (már csak azért Uruguay mert a franciák nem érdemlik meg a tovább jutást de még azt se hogy gólt rugjanak :) )

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.