Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Na emberek, megérkeztem, összesített eredmény két játéknap után:

 

1. Ody - 6 pont

2. Barnez - 5 pont

3. Jake - 4 pont

4. Frenkie - 2 pont

MissKarrde

Oldie

7.Lada - 1 pont

Nabopolasszar

Jinx

Tenel Ka

Donát

12. Coce - 0 pont

Kudar

Rog

 

 

Holnapi játéknap:

 

 

2010. 06. 13. 13:30

Algéria - Szlovénia

 

2010. 06.13. 16:00

Szerbia - Ghána

 

2010. 06.13. 20:30

Németország - Ausztrália:

 

Ha valaki valamivel nem ért egyet pontszám ügyileg, csak szóljon, én is hibázhatok :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szívesen mondom ki, de ez a vb eddig ritka gyenge. Remélem, jobban belehúznak majd a csapatok.
Gyengébb a kezdés mint négy éve. Bár ez a Ghana meccs nem rossz. Egyébként sokkal nehezebb kijutni a VB-re, mint ott jól szerepelni. Ez a szlovén meccs alatt jutott eszembe. Csak egyszer jutnánk ki... :D Majd ma este jönnek a németjeim! Sokat várok tőlük! Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyengébb a kezdés mint négy éve. Bár ez a Ghana meccs nem rossz. Egyébként sokkal nehezebb kijutni a VB-re, mint ott jól szerepelni. Ez a szlovén meccs alatt jutott eszembe. Csak egyszer jutnánk ki... :D Majd ma este jönnek a németjeim! Sokat várok tőlük!

Az USAngol, meccs nagyon jó volt, (szerencse, hogy bekapta a potyát Green, különben egy sz'r lett volna). És a mostani Gána meccs is jó eddig, bár a félidő végére, kicsit lelassult...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként sokkal nehezebb kijutni a VB-re, mint ott jól szerepelni.
Épp tegnap előtt volt a Morning Showba, hogy a 92-es EB-re(?) a Dánok nem jutottak volna be alapból, de mivel a Jugóknál háború volt, így ők ne mehettek, így a nyaralásból gyorsan elvitték a dán focistákat, majd megnyerték az EB-t :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp tegnap előtt volt a Morning Showba, hogy a 92-es EB-re(?) a Dánok nem jutottak volna be alapból, de mivel a Jugóknál háború volt, így ők ne mehettek, így a nyaralásból gyorsan elvitték a dán focistákat, majd megnyerték az EB-t :D
Mi ezt 18 éve tudjuk. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ezt 18 éve tudjuk. :D
Ok, csak megjegyeztem. :D Annyira (semennyire) nem érdekel a foci, hogy ezt tudjam :D

Pár focista nevét tudom, meg a magyar fociban hajrá Loki, de más nem :D

Még kis Phobos koromban nyomtam egy kis World Cup 98-at a gépen, ennyi még a kapcsolatom a focival :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, csak megjegyeztem. :D Annyira (semennyire) nem érdekel a foci, hogy ezt tudjam :D
Pedig ez a story már legenda. :D Úgy írtad be mint valami új infót. :D Egyébként érdekes történet. A jugókat kizárták egyébként.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A multkori VB-t azért remélem felül fogja múlni a mostani, mert az vér ciki volt a sok taktikázással. Itt ezeknek már örömfocit kéne játszaniuk. Nem hiába szúrta el anno Anglia. A délutáni meccseket most nem néztem, de a Német meccsre kíváncsi leszek a Forma 1 után :D

Amúgy a Csehek hol vannak? Nagy kedvencek voltak a korábbi EB-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.