Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ugyanaz igaz minden sportágra, hogy amíg pénz van benne addig fognak csalni! Lehet ezt tagadni, meg ilyen romantikus felhőben lenni, hogy ez csak összeesküvés elmélet. Egyszer mikor még újságíró iskolába jártam, akkor bekeveredtem egy ilyen konferenciára ahol a sport és a bűnszervezetek, illetve a fogadási csalások volt a téma. Ez nagyon jól megvan szervezve, mindenki fedve van, aki részt vesz benne és csak úgy lehet bukni, ha valaki köp. Ez volt nálunk is amúgy mikor kiderültek itt a fogadási csalások, hogy valamelyikre nagyon rászálltak aztán az meg be volt szarva és feldobta a többieket. Délkelet-Ázsiából irányítják a legnagyobb szervezeteket, akiknek meg vannak a közvetítőik szinte mindenhol a világon. Én amúgy azt sem tartom kizártnak, hogy ebbe a török meccsbe benne volt valaki Magyarországról is (itt nem játékosra gondolok, meg nem is edzőre, hanem egy olyan "üzletember" aki alapból ilyenekkel foglalkozik)...

Egyébként az a legrosszabb ezekben a bundaügyekben, hogy nekem sose szólnak, hogy kire kell tenni :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus mi volt ma a March Madness-be :pfff: Ehhez képest a Fűrész dajkamese!!! Láttam már egy-két nagy sérülést fociban (pl.: Eduardo-ét az Arsenalba, mikor majdnem leszakadt a lábfeje), de ez mindenen túltesz :nana: Gyakorlatilag sípcsontból kettétört a lába a srácnak. Csak egy sima felugrás volt, de nyílt szilánkos törés lett belőle, a fél lába kint volt... azért mondjuk az nem fiziológiás, hogy ennyi idős élsportembernek így törjön a csontja, szóval az biztos, hogy nem véletlen volt, de életem egyik legmegrázóbb (ha nem a legmegrázóbb) sportélménye volt ez a mai meccs... (jah és a végén amúgy nyertek, de ez a helyzet szempontjából teljesen irreleváns)

 

Tényleg csak nagyon erős idegzetűeknek!

 

http://www.youtube.com/watch?v=M_sJP_0LHjA

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Időmérő

 

Szinte ritka érdekes időmérő volt, ezek után holnap remek futamra van kilátás. Csak tényleg így legyen, akármelyik taktika jön majd be. Rögtön eszembe jutott, hogy Raikkönen milyen jól ment korábban a lágy gumival, aztán Hamilton is megjegyezte az interjún :D Egyelőre R tűnik nyerőnek a nem kicsit pesszimista nyilatkozata ellenére.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy, ki nyer holnap, csak ne a Vettel. Hamilton megérdemelte a pole-t és Raikkönen is a 2. helyet. Szegény Webbert sajnálom, egyébként is a 14. helyről indult volna, de azóta hátrasorolták a rajtrács végére az üzemanyag kifogyása miatt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Webber, nagyon sajnálom :( Vettelt meg eddig sem szerettem, de a múltkori eset miatt most már a maradék szimpátiámat is elvesztette. Remélhetőleg a középmezőnyben végez holnap, amire persze kevés az esély, de mégis...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól ment a Mercedes egész hétvégén és ezen az időmérőn is végig ott voltak az elejébe, nagyon örülök Hamilton rajtelsőségének(nem is emlékszem már mikor volt legutóbb pole-ba). Remélem a holnapi futamon is jól megy majd versenykörülmények között és be tudja húzni ezt a futamot, akár még az élre is állhatna (bár ahhoz elég sok mindennek kéne összejönnie). Raikkonen is jól ment ma, szerintem holnap is ott lesz a győzelemér, de én azért Vettelt se írnám le, tartok is tőle kicsit, mondjuk szerintem a dobogó végére fog odaérni. A két Ferrari is potenciális veszélyforrás lehet tekintve, hogy Alonso rendre remekül rajtol és idén Massára sem lehet nagyon panasz, összességében egy nagyon izgalmas futamot várok holnap. Én legjobban egy Hamilton győzelemnek és egy Mercedes egy-kettőnek örülnék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz futam. Webbert sajnáltam, kezd nagyon Barrichellóra emlékeztetni. Raikkonen is jó volt, tőle viszont többet vártam volna, mondjuk így is nagyot ment és csak 3 pont a hátránya az összetettben. Rosberget sajnáltam igazán, aki már tényleg megérdemelne egy dobogót, talán majd jövőhéten összejön neki is. Hamiltonnál pont az igazolódott be, amitől tartottam és versenykörülmények között nem volt elég versenyképes a Mercedes, ettől függetlenül még a 2. hely is meglehetett volna, ha nem ragad be Kimi mögé. Így viszont örülni kell a dobogónak is, mert ott a végén ez már nem az ő kezében volt! Vettel így is veszélyes volt, de ha Alonso továbbra is hasonlóan megy majd egész szezonban, ahogy itt az év elején, akkor nagyon nagy bajban lesz Vettel a végelszámolásnál!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg azért, mert 9-ig már csak fel tud kelni, aki Forma1-et szeretne nézni, az időmérő pedig egy órával korábban van. Gondolom, a 8 órás kezdés a határ, hogy ismételnek vagy nem. De ez csak tipp. A tengerentúli futamok kezdési idejét már így is eltolták helyi idő szerint, hogy nekünk európaiaknak ne kelljen hajnalban felkelni. Annak idején, amikor még helyi idő szerint mindenhol 2-kor kezdődtek a futamok, a hajnali ausztrál futamra is felkeltem, várt az ismétlésre a nyavalya. Az estiek gázosabbak voltak, mert volt arra példa, hogy csak ismétlésből adták, nem ment le főműsoridőben, és a rádió hírekből előbb megtudtuk a végét, mint a közvetítésből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig felveszem és mikor felkelek délelőtt akkor egyből megnézem. Egyébként az idei Ausztrál Nagydíj időmérőjén is az volt a baj, hogy az eső miatt vártak és végére besötétedett és nem tudták rendesen befejezni... azért mert helyi idő szerint azt hiszem valami késő délután kezdődött az edzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem emlékszem biztosra de talán 6-kor kezdtek. Ma is ránéztem a boxutcában lévő órára, és du. 3-kor indult a rajt, nem 2-kor. Pedig egy nálunk reggeli 8-as kezdést már igazán ki lehet(ne) bírni :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hohó! :) Ez mindenképpen plusz pont!

 

Mellesleg én sohasem voltam különösebben elköteleződve senki mellett sem, csak a zsigeri gyűlöletet nem értettem sosem (most sem) egy egy pilóta iránt.

 

Bár tény, hogy Kimi mindig is szimpatikus volt (talán a legszimpatikusabb) Alonsoval sem volt az ég világon semmi bajom, mint ahogy egyik F1 pilótával sem. ;) Igen, Vettelel sem :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvass vissza. Kettővel lejjebb.

Jáj Ody tudod hogy felületes a második nevem. :D

 

Wilde: nagyon helyes, bár sajna nincs sport csatornám és streamen meg nem akarom nézni, de ahogy a focit, úgy ezt is a másnap leszedem és nézem. mindig is Lakers Fan voltam, szóval hajrá sárgakékek. Bár nem tudom hogy Koby fel fog e épülni, de talán Nash újra játszik majd. :) Tudom nem sok esélyük van, de ezt mondták a Ravensről is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F1: én bevallom őszintén bealudtam a futam közbe (nem azért mert olyan unalmas volt, hanem mert nagyon fáradt voltam) :roll: a végén néztem, hogy Hamilton feljött az 5. helyre (a Webber elleni előzését azt mondjuk pont láttam), de fogalmam nem volt hogy keveredett oda előre... ettől függetlenül örülök neki :) Az meg úgy néz ki egyáltalán nem előny a Mercedeseknél, hogy ha pole-ból indulnak. :para: Múlt héten Hamilton 1. --> 5., most Rosberg 1. --> 9., vannak még bőven gondok ezzel az idei autóval is, de végeredményben pozitív vagyok, mert a tavalyi géphez képest ez így is hatalmas előrelépés!

 

Wilde: nagyon helyes, bár sajna nincs sport csatornám és streamen meg nem akarom nézni, de ahogy a focit, úgy ezt is a másnap leszedem és nézem. mindig is Lakers Fan voltam, szóval hajrá sárgakékek. Bár nem tudom hogy Koby fel fog e épülni, de talán Nash újra játszik majd. :) Tudom nem sok esélyük van, de ezt mondták a Ravensről is. :D

 

Kobe már idén semmiképp nem játszik, elég valószínű, hogy a következő szezont is kihagyja (achilles szakadása van). Nash valószínűleg egyébként visszatér a PO-ban, de én már azon a véleményen vagyok, hogy a Lakers jobb csapat nélküle, mint vele a kezdőben. Nagyon gyengén védekezik, ezt pedig Blake jobban megoldja, az utolsó alapszakasz meccsen támadásban is nagyon jó volt (24 pont a Houston ellen) és emellett nagyon jól mozgatta a csapatot. Ha jól tudják használni Howardot, Gasol pedig hasonló stílusban pattogtat, mint a Houston ellen, akkor lehet esélye a Lakersnek, de igazából őket inkább csak a név predesztinálja arra, hogy számolni kelljen velük. A Ravensnél azért komolyabb teljesítményt láthattunk az alapszakaszban is, hozzájuk inkább a Lakers mai ellenfelét a San Antoniót hasonlítanám. Mindenesetre jó meccsek lesznek az biztos. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kobe már idén semmiképp nem játszik, elég valószínű, hogy a következő szezont is kihagyja (achilles szakadása van). Nash valószínűleg egyébként visszatér a PO-ban, de én már azon a véleményen vagyok, hogy a Lakers jobb csapat nélküle, mint vele a kezdőben. Nagyon gyengén védekezik, ezt pedig Blake jobban megoldja, az utolsó alapszakasz meccsen támadásban is nagyon jó volt (24 pont a Houston ellen) és emellett nagyon jól mozgatta a csapatot. Ha jól tudják használni Howardot, Gasol pedig hasonló stílusban pattogtat, mint a Houston ellen, akkor lehet esélye a Lakersnek, de igazából őket inkább csak a név predesztinálja arra, hogy számolni kelljen velük. A Ravensnél azért komolyabb teljesítményt láthattunk az alapszakaszban is, hozzájuk inkább a Lakers mai ellenfelét a San Antoniót hasonlítanám. Mindenesetre jó meccsek lesznek az biztos. ;)

Igen az nyilvánvaló hogy Kobe már nem tér vissza erre a szezonra, de azért szerintem Nash jól össze tud játszani Blake-el, de igaz hogy ő is nagyon jól átvette a vezér helyét, így hogy se Kobe meg Nash. Amúgy én meg úgy látom hogy a Lakers pont azért hasonlít a Ravensra, mert senki nem számít rá, hogy megnyerhetik így, de a PO az teljesen más mint az alapszakasz. A Ravens pedig pont hogy nagyon gyengén teljesített az alapszakaszban és a rájátszásban bárki akivel szembe kerültek, nagyobb esélyt adtak mint nekik, én ettől függetlenül végig kiálltam mellettük ahogy most a Lakersnél is. :D Hátha... :)

Te kinekdrukkolsz? Ja eredményeket spoiler mögé, mert én később nézem meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.