Ugrás a kommentre

4x14 - A Friend in Need


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tényleg nem értem ezt az ellenérzésedet. :) Még ha Ben írta volna megérteném de Te? :D Továbbra se érzem mi olyan nagy probléma ezzel a bimbózó kapcsolattal. Felhozod Satinet és Obit de kihagyod Anakint és Padmét. Pedig Ahsoka jellemfejlődése kicsit Anakinnal párhuzamos, csak a lény mindig a jobb utat választja.

Már a törlődött "Ha nem ismernélek, azt hinném, féltékeny vagy." mondattal is sejtettem, hogy erre célzol, gondoltam, hogy ezt megkapom. :P

Eget rengető probléma nincs vele, csak nekem nem jön be. Tudom, ez nem érv, csak egy szimpla vélemény, megindokolni nem igazán tudom. Reméltem, nem ebbe az irányba viszik el Ahsokát, pedig szemmel láthatóan bizony, hogy ebbe. :para: Az eddigi két Luxos részben már-már egyértelműen előrevetítették a dolgokat az apró utalásokkal, ezek után csodálkoznék, ha kihagynák a lehetőséget. Ez a legegyszerűbb megoldás. Összejön Lux-al, kilép a Rendből és boldogan élnek... idővel biztos megbarátkozom vele (kénytelen leszek).

Anakint azért nem említettem, mert az teljesen más szitu. 9 éves koráig az anyjával élt, akivel a Jediknél már "nem egészséges" kötődés ki tudott alakulni. Kétlem, hogy egy 3 éves kislánynál is összejöhetett a dolog. Obi esete is ezt bizonyítja. Mivel ízig-vérig Jedi (amilyennek Ahsokát is tartom) a Rend mellett döntött, a "nagyobb jót" akarta szolgálni a saját céljai (Satine) helyett. Szerintem Ahsoka is ilyen... azaz, valahol Anakin és Obi-Wan közt áll, mintegy kontrasztként. Bizonyos fokig jobban kötődik a barátaihoz, mint egy átlag Jedi (Obi-Wan), ugyanakkor jóval kötelességtudóbb és "Jedisebb" a viselkedése, mint Anakiné. Így lesz érdekes a vívódása a későbbiekben, mert szinte már magam előtt látom, hogy lesz ilyen epizód. Csak döntsön helyesen. :clap2::D ...bár ez tényleg hiú remény.

Egyébként, ha nem ismerném a készítőket, még mindig lehetne azt mondani, hogy Ahsoka és Lux kapcsolata csak egy nagyon erős barátság, de... hallgassunk a megérzéseinkre. Ha egy olyan szimpla mozdulatra, mint egy baráti karnyújtás rázoomolt a kamera, nyilván nem azt akarták nekünk bemutatni, milyen szép Ahsoka csuklóvédője. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így hogy kibontottad már jobban átlátom. :) Ebben van valami. Lehet, hogy Ahsoka ahogy növekszik még ennyi romantikus érzelmet sem fog táplálni senki iránt mint most, bár tényleg nem ez várható... Tényleg nagyon érdekes lesz megfigyelni ezt a szálat mert rengeteg lehetőség van benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ahhoz képest, hogy én mennyire odavoltam érte, sokaknak okozott csalódást, mint például Dzséjtnek, Darth Sky-nak, Bennek és Llewnek is. (Mondjuk neki mikor nem...) Mintha valahogy mindenki többet várt volna ettől az epizódból, mint amit adott. Bár rajtuk kívül voltak még, akiknek nem tetszett, erős közepesnek tartották, vagy kifejezetten gagyinak. Ami engem bevallom, ledöbbentett, hiszen jómagam nyálcsorgatva néztem végig. >.<

Én semmi gagyit nem találtam benne, nagyon szórakoztató volt. :)

 

 

Én ezt pozitív értelemben írtam mert sokan nem értették mit szerethet benne Ahsoka. ;)

Értem. Csak erre a "lányok a tiszta szívű és naiv fiúkat szeretik" mondatra az jutott eszembe, amikor egy Anakinról írt gondolatomra írtad anno, hogy a lányok az ilyen rossz fiúkat, a negatív hősöket szeretik. ;)

 

 

Szerintem Ahsoka is ilyen... azaz, valahol Anakin és Obi-Wan közt áll, mintegy kontrasztként. Bizonyos fokig jobban kötődik a barátaihoz, mint egy átlag Jedi (Obi-Wan), ugyanakkor jóval kötelességtudóbb és "Jedisebb" a viselkedése, mint Anakiné. Így lesz érdekes a vívódása a későbbiekben, mert szinte már magam előtt látom, hogy lesz ilyen epizód. Csak döntsön helyesen. :clap2::D ...bár ez tényleg hiú remény.

Igazad van. Szerintem Ahsoka csak valami erős sokk vagy trauma, egy nagy csalódás hatására hagyná el a rendet és keresne menedéket egy másik életben. Én legalábbis valami ilyesmi megoldásra gondolok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. Csak erre a "lányok a tiszta szívű és naiv fiúkat szeretik" mondatra az jutott eszembe, amikor egy Anakinról írt gondolatomra írtad anno, hogy a lányok az ilyen rossz fiúkat, a negatív hősöket szeretik. ;)

Arra gondoltam, hogy a lányok jobban értik ezt a szerelmi vonalat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van. Szerintem Ahsoka csak valami erős sokk vagy trauma, egy nagy csalódás hatására hagyná el a rendet és keresne menedéket egy másik életben. Én legalábbis valami ilyesmi megoldásra gondolok.

Szerintem az elkövetkező évadokban Ahsoka szerepe az lesz, hogy kordában tartsa Anakin egyre mélyülő indulatát és gyűlöletét. Már a korábbi részekben is sokkal érettebbnek tűnt, mint a mestere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az elkövetkező évadokban Ahsoka szerepe az lesz, hogy kordában tartsa Anakin egyre mélyülő indulatát és gyűlöletét. Már a korábbi részekben is sokkal érettebbnek tűnt, mint a mestere.

Bizony. :)

Egyébként most, hogy fejtegettük kicsit a dolgokat, egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Ahsoka lesz Miss Bonteri. :P

Filoni is csak annyit mondott, hogy a 8 (vagy 9?) befejezések egyike a Luxos dolog. Kíváncsi lennék a többire. Nem is tudom, talán a facebookon olvastam valami olyasmit Filonitól, hogy ezzel a Lux-üggyel Ahsoka Jedik iránti elkötelezettségét és a kötelességével való vívódását akarják bemutatni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony. :)

Egyébként most, hogy fejtegettük kicsit a dolgokat, egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Ahsoka lesz Miss Bonteri. :P

Filoni is csak annyit mondott, hogy a 8 (vagy 9?) befejezések egyike a Luxos dolog. Kíváncsi lennék a többire. Nem is tudom, talán a facebookon olvastam valami olyasmit Filonitól, hogy ezzel a Lux-üggyel Ahsoka Jedik iránti elkötelezettségét és a kötelességével való vívódását akarják bemutatni. :)

Persze, hogy nem biztos, hogy Mrs. Bonteri lenne. :) De lehetséges, és ezt a lehetőséget még sokáig függőben hagyják majd, hadd izguljunk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute Gunray

Elküldve: 2012.01.14 15:21

Nekem nagyon tetszett a rész, hiszen visszatért Lux. Mivel a sithek bosszújáig valahogy ki kell írni Ahsokát, remélem, hogy ez úgy fog megtörténni, hogy hátat fordít a rendnek és lelép Lux-szal. Mindenesetre most tovább mélyült a kapcsolatuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs

Elküldve: 2012.01.14 15:24

Idézet: Llew - Dátum: 2012.01.14 13:47

A végén meg az az Ashoka, aki anno, egy fénykarddal és sokkal kisebb harci tapasztalattal túlélte az összecsapást Grievoussal, most alulmarad egy műkedvelő vívóval szemben. A rész legjobbja a négy fej levágós jelenet.

 

 

Azt azért vedd figyelembe, hogy Ahsokát kilométereken át a csuklójánál és a derekánál fogva rángatták át árkon-havon. Az epizód végén még sántított is szegény Mellesleg én nem neveznék valakit, aki túlélt egy-egy fénykard párbajt Obi-Wan-nal és Dooku-val "műkedvelő vívónak"

 

Nekem sem tetszett különösebben ez a rész, de nem tudnám megmondani, hogy miért. Úgy vagyok vele, mint a Sphere of Influence-el, egyszerűen nem tudtam úgy beleélni magam, mint máskor, pedig nem volt rossz.

 

Szép párhuzamot vontak a Ming Pók és Lux közt. Bizony meglátszik a srácon, az anyja idealizmusa. Kár, hogy nem tanult belőle

 

A kedvenc jelenetem az volt mikor Bo-Katan lecsekkolta Ahsokát. Hatalmas WTF??? momentum volt, kíváncsi vagyok ezt megfogja-e úszni a CN és a sorozat felháborodott szülői petíciók nélkül Azon meg majd megszakadtam, hogy még le is csontvázazta Ahsokát, mintha bizony ő egy olyan telt idomú szépség lenne

 

Jók voltak az akció jelenetek, Trya halálára én számítottam, de mégis sikerült meglepnie az a brutális kegyetlenség, amivel Vizla végzett vele

 

Carnac nagyon szép bolygó lett Tetszettek azok a mindenféle szedett-vetett darabokból összeeszkábált droidok is.

 

Ahsoka és Lux közt határozottan jobban működik a "kémia" mint Padmé és Anakin között, de tuti, hogy nem leszek rajongója ennek a párosnak sem. Úgy tűnik én már megmaradok Barrisoka shippernek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt

Elküldve: 2012.01.14 15:32

Egy picurkát csalódás volt az epizód.

Amikor feltűnt a Halálőrség, nagyon megörültem. A második évadból a kedvencem, a legjobb sztoriszál, és amúgy is, mandipáncélos terrorpisták, akik világuralomra akarnak törni. Ebből csak jót lehet kihozni. Ráadásul gyönyörű modelleket kaptak. A második évados karakterdizájnokat láthatólag a kukába hajították (pedig azok is jók voltak, csak mintha ők is Jango Fett klónjai lettek volna) és teljesen újakat csináltak. Változatos, baromi részletgazdag, immár Jango és Boba páncéljától, valamint esetenként egymástól is elütő páncélok. Pre Vizsla is alaposan megváltozott, női mandik is képbe kerültek. És az új világ is baba lett ezzel a nomád-keleties behatással, mi több, még új űrhajót is kaptunk, ami mondjuk nem tetszik, de annyi baj legyen. És közben még Lux is besétált a képbe és a várttal ellentétben nem a Köztársaságot hibáztatja anyja meggyilkolásával.

Mi okozott mégis csalódást? Azt vártam, hogy folytatódik a Mandalore-leigázó terv, erre a nagy mandi harcosok egy kis, fegyvertelen falut terrorizálnak hobbiból, miközben Lux esetlenkedik idétlen bosszútervével, R2 eljátssza a gépek lázadását, Ahsoka meg legjobb tudása szerint asszisztál kényszerű szövetségesének. A Halálőrséget én nagyszabású, Mandalore-t lerohanó, Satine ellen konspiráló sztoriban akarom látni, nem abban, amiben inkább Hondonak kéne lennie. Ez a falugyújtogatás a vén kalózvezérhez illik, nem a Halálőrséghez.

Lux és Ahsoka között pedig szeretném érezni ugyanazt a kémiát, azt az ellentétek vonzzák egymást érzést, mint a Heroes on Both Side-ban. Nem beleerőltetett csókban nyilvánuljon ez meg, ne azt érezzem, hogy a készítők ki akarják erőszakolni a két karakter közötti kapcsolatot.

Ennek a kettőnek a hiánya pedig csalódást okozott, amit a látványos fénykardpárbaj és a fentebb sorolt pozitívumai sem tudott feledtetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabopolasszar

Elküldve: 2012.01.14 17:34

Idézet: Dzséjt - Dátum: 2012.01.14 15:32

Azt vártam, hogy folytatódik a Mandalore-leigázó terv, erre a nagy mandi harcosok egy kis, fegyvertelen falut terrorizálnak hobbiból,

 

Nekem nem lett volna bajom ezzel, ha csak egy kisebb mandalori "klánt" mutattak volna be akik szórakozásból falvakat terrorizálnak, miközben arra várnak hogy Vizsla kiadja a gyülekezési ukázt. Erre meg mit kapunk? A Halálőrség vezetőjének nincs jobb dolga minthogy roncs droidokra lövöldözzön és élelmet és ártatlan "szűz lányokat" raboljon el egy isten háta mögötti bolygón lévő faluból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

dalekterminator

Elküldve: 2012.01.14 18:15

Jó rész volt. Engem mondjuk nem a Death Watch visszatérése miatt érdekelt igazán(bár nem volt egy hátrány ), hanem Lux miatt. Ebben a részben mondhatni azt kaptam, amire számítottam, de azért volt benne egy-két dolog, ami miatt én is csalódtam. Az elejét kicsit összecsapottnak éreztem. Azt hittem lesz valami felvezető a béketárgyalás előtt, mint a Heroes on Both Sides-ban is volt, nem pedig egyből beront Lux és már bele a közepébe. A rész hátralévő idejében más jelenettel nem volt különösebb gondom. Viszont abban csalódtam, hogy Ahsoka és Lux kapcsolata nem haladt tovább rendesen, de utalásokat itt is kaptunk, amiknek én nagyon örültem. A külföldi fórumok már tele vannak "Miért kell Ahsokát és Luxot összehozni?!" és "Utálom Luxot!" című témákkal. Nyilván azért, mert sok fan fiction született már Ahsoka szerelmi életéről, amikben olyanokkal hozták össze, mint Anakin, Obi-Wan, Barris(?!), Rex és még sorolhatnám. Vagy más esetben egy saját maguk által kitalált karakterrel. Miért nem tudják elfogadni, hogy Ahsokának fiúja van?! Na de visszatérve a részre, alapjába véve nagyon hangulatos volt és tetszett a végén a párbaj. Valamiért végig az az előérzetem volt, hogy megölik Luxot(aki szerintem sokat változott az előző rész óta, jó irányba), de ez szerencsére elmaradt. Még a rész megnézése előtt már majdnem bevettem, hogy Ahsoka és Lux tényleg csak barátok lesznek, de ezt már az első jelenetsor megcáfolta. A vége engem nagyon emlékeztetett a Doctor Who 3. évadjának 7. részére, aki ismeri a sorozatot, tudja miért.

Szerkesztve dalekterminator által: 2012.01.14 18:20

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Embo

Elküldve: 2012.01.14 19:38

Elöljáróban csak annyit, hogy Carlac bolygója és a Ming Po-k belopták magukat a szívembe.

Pieter nagyfőnök, a két kísérője és a falu is annyira hangulatos, hogy nem találok rá megfelelő szavakat. Nálam egyből Tibet ugrott be, tradicionális keleti épületek, békés szerzetesszerű emberek és az inkább Japánra jellemző cseresznyefák is jelen voltak.

Szerkesztve Embo által: 2012.01.14 19:39

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs

Elküldve: 2012.01.14 20:38

Idézet: Ben - Dátum: 2012.01.14 19:46

Ilyen nincs... ezt komolyan nem hiszem el!

Jól van srácok, én tényleg befejeztem a TCW-s pályafutásomat, mert teljesen tönkre fogom tenni magam. Szerintem mindenki tudja, mire gondolok, a legutóbbi rész kapcsán... konkrétan mintha szíven döftek volna.

 

 

Jaj, csináld a király drámát!

 

Az a puszi csak az álca része volt, és Ahsoka határozottan nem élvezte. Úgy kellett neki, minek használt ilyen szakállas trükköt, hogy azt mondja, hogy jegyesek. Attól a pillanattól kezdve, hogy azt kimondta, elkerülhetetlenné vált ez a helyzet Az más kérdés, hogy úgy tűnik tényleg lesz ebből egy szerelmi-szál, de azt továbbra is kizártnak tartom, hogy valódi kapcsolat is legyen belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben

Elküldve: 2012.01.14 20:49

Idézet: Werebazs - Dátum: 2012.01.14 20:38

Jaj, csináld a király drámát!

 

Az a puszi csak az álca része volt, és Ahsoka határozottan nem élvezte. Úgy kellett neki, minek használt ilyen szakállas trükköt, hogy azt mondja, hogy jegyesek. Attól a pillanattól kezdve, hogy azt kimondta, elkerülhetetlenné vált ez a helyzet Az más kérdés, hogy úgy tűnik tényleg lesz ebből egy szerelmi-szál, de azt továbbra is kizártnak tartom, hogy valódi kapcsolat is legyen belőle.

 

Igazad van.

Azzal vigasztalom magam, hogy csak egy puszi volt, amit Soki egyáltalán nem akart. Lux meg kapja be! Úgysem szerelmes belé a lány, csak barátként néz rá. És ez így is fog maradni, akár hány Luxsoka fan van! Legalábbis az agyvérzésem elkerülése végett ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa

Elküldve: 2012.01.14 22:58

Le vagyok döbbenve, hogy hányótoknak okozott csalódást ez az epizód, egyszerűen ép ésszel nem tudom felfogni. >.< Ez körülbelül olyasmi eset lehet, mint a Shadow Warrior esetén, ti voltatok olyan éber nézők, hogy odafigyeljetek a hibákra, de én a hangulatot olyan varázslatosnak éreztem hogy belefeledkeztem az egészbe. Egyetlen dolgot vettem észre még a rész elején, amit furcsálltam, miszerint Ahsoka és Lux csak úgy felszáll a hajóval, a szenátusi őröket pedig csak ott hagyják, had lőjék le őket. Kíváncsi vagyok mit kaptak a mandaloriktól ezért.

 

Csak nekem volt újdonság a Death Watch katonáinak a csukló sugárvetője? Régebben pisztolyokat használtak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt

Elküldve: 2012.01.14 23:14

Idézet: KisKósa - Dátum: 2012.01.14 22:58

Csak nekem volt újdonság a Death Watch katonáinak a csukló sugárvetője? Régebben pisztolyokat használtak...

 

Annyira nem újdonság, mert Boba Fett is használta a csuklón lévő sugárvetőt az ep6-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa

Elküldve: 2012.01.14 23:18

Idézet: Dzséjt - Dátum: 2012.01.14 23:14

Annyira nem újdonság, mert Boba Fett is használta a csuklón lévő sugárvetőt az ep6-ban.

 

Tényleg, fuh, de rég láttam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben

Elküldve: 2012.01.14 23:39

Idézet: dalekterminator - Dátum: 2012.01.14 18:15

Viszont abban csalódtam, hogy Ahsoka és Lux kapcsolata nem haladt tovább rendesen, de utalásokat itt is kaptunk, amiknek én nagyon örültem. A külföldi fórumok már tele vannak "Miért kell Ahsokát és Luxot összehozni?!" és "Utálom Luxot!" című témákkal. Nyilván azért, mert sok fan fiction született már Ahsoka szerelmi életéről, amikben olyanokkal hozták össze, mint Anakin, Obi-Wan, Barris(?!), Rex és még sorolhatnám. Vagy más esetben egy saját maguk által kitalált karakterrel. Miért nem tudják elfogadni, hogy Ahsokának fiúja van?!

 

Talán azért, mert van, aki tényleg szerelmes Ahsokába és baromi nehezen tudja feldolgozni azt, ha egy másik srác megcsókolja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

dalekterminator

Elküldve: 2012.01.14 23:44

Idézet: Ben - Dátum: 2012.01.14 20:49

Igazad van.

Azzal vigasztalom magam, hogy csak egy puszi volt, amit Soki egyáltalán nem akart. Lux meg kapja be! Úgysem szerelmes belé a lány, csak barátként néz rá. És ez így is fog maradni, akár hány Luxsoka fan van! Legalábbis az agyvérzésem elkerülése végett ajánlom.

 

 

Na tessék! Most már itt is... Remélem engem nem sorolsz a Luxoka fanok közé, mert az távol áll tőlem. Én csak egy vagyok azok közül, akik mondjuk úgy... "beletörődtek". Szerintem sokan csak azért utálják Luxot mert, ha nem is vallják be, fenyegetve érzik magukat. Afféle riválist látnak benne, aki "ellophatja" előlük Ahsokát és ez lerombolja a képzelt világukat, amiben nyilván saját magukat képzelik el Ahsoka partnereként vagy egy saját maguk által kitalált karaktert, ami szintén titkos vágyuk megnyilvánulása fizikai formában. Najó, mielőtt még átmennék pszichológusba, a lényeg az, hogy el kéne fogadni ezt a dolgot. Ha ez segít, jobb, ha Ahsoka Lux-szal jön össze, mint, hogy egyedül marad vagy jobb, mint az a Kidd Kareen nevű twi'lek gyerek a képregényből, ami mondjuk nem is kanonikus, asszem. Egyszer vége lesz a TCW-nak és akkor ez már a múlté lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben

Elküldve: 2012.01.14 23:48

Idézet: dalekterminator - Dátum: 2012.01.14 23:44

Na tessék! Most már itt is... Remélem engem nem sorolsz a Luxoka fanok közé, mert az távol áll tőlem. Én csak egy vagyok azok közül, akik mondjuk úgy... "beletörődtek". Szerintem sokan csak azért utálják Luxot mert, ha nem is vallják be, fenyegetve érzik magukat. Afféle riválist látnak benne, aki "ellophatja" előlük Ahsokát és ez lerombolja a képzelt világukat, amiben nyilván saját magukat képzelik el Ahsoka partnereként vagy egy saját maguk által kitalált karaktert, ami szintén titkos vágyuk megnyilvánulása fizikai formában. Najó, mielőtt még átmennék pszichológusba, a lényeg az, hogy el kéne fogadni ezt a dolgot. Ha ez segít, jobb, ha Ahsoka Lux-szal jön össze, mint, hogy egyedül marad vagy jobb, mint az a Kidd Kareen nevű twi'lek gyerek a képregényből, ami mondjuk nem is kanonikus, asszem. Egyszer vége lesz a TCW-nak és akkor ez már a múlté lesz.

 

Hiszed vagy sem, én is így látom. Lux helyett magam képzeltem el. Nem tudom, hogy ez mennyire elítélendő. Épp ezért... baromira FÁJ ez a jelenet, akárki akármit mond. Ennél az is jobb lenne, ha egyedül maradna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd

Elküldve: 2012.01.14 23:52

Idézet: dalekterminator - Dátum: 2012.01.14 23:44

Na tessék! Most már itt is... Remélem engem nem sorolsz a Luxoka fanok közé, mert az távol áll tőlem. Én csak egy vagyok azok közül, akik mondjuk úgy... "beletörődtek". Szerintem sokan csak azért utálják Luxot mert, ha nem is vallják be, fenyegetve érzik magukat. Afféle riválist látnak benne, aki "ellophatja" előlük Ahsokát és ez lerombolja a képzelt világukat, amiben nyilván saját magukat képzelik el Ahsoka partnereként vagy egy saját maguk által kitalált karaktert, ami szintén titkos vágyuk megnyilvánulása fizikai formában. Najó, mielőtt még átmennék pszichológusba, a lényeg az, hogy el kéne fogadni ezt a dolgot. Ha ez segít, jobb, ha Ahsoka Lux-szal jön össze, mint, hogy egyedül marad vagy jobb, mint az a Kidd Kareen nevű twi'lek gyerek a képregényből, ami mondjuk nem is kanonikus, asszem. Egyszer vége lesz a TCW-nak és akkor ez már a múlté lesz.

 

De mitől félnek ezek az Ahsokabuzik? Hogy a nemlétező szerelmük és közéjük egy másik nemlétező karakter áll? Attól még ugyanúgy fantáziálhatnak róla a kis pervik. Ez a féltékenykedés már beteges dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa

Elküldve: 2012.01.14 23:53

Ejha...

Idézet: dalekterminator - Dátum: 2012.01.14 23:44

Ha ez segít, jobb, ha Ahsoka Lux-szal jön össze, mint, hogy egyedül marad vagy jobb, mint az a Kidd Kareen nevű twi'lek gyerek a képregényből, ami mondjuk nem is kanonikus, asszem. Egyszer vége lesz a TCW-nak és akkor ez már a múlté lesz.

 

De, része a cannonak, mert nem mond ellent semminek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben

Elküldve: 2012.01.14 23:54

Idézet: Lok Durd - Dátum: 2012.01.14 23:52

De mitől félnek ezek az Ahsokabuzik? Hogy a nemlétező szerelmük és közéjük egy másik nemlétező karakter áll? Attól még ugyanúgy fantáziálhatnak róla a kis pervik. Ez a féltékenykedés már beteges dolog.

 

Nem, nem bírom tovább... iszonyúan idegesítesz!

És ha valaki szerelmes belé, akkor mi van? Te nem érzed azt amit ők, úgyhogy ne is ítélkezz, nincs jogod hozzá! Minden esetre kösz, hogy te is belém tiporsz. Nem fájt eléggé....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd

Elküldve: 2012.01.15 00:05

Idézet: Ben - Dátum: 2012.01.14 23:54

Nem, nem bírom tovább... iszonyúan idegesítesz!

És ha valaki szerelmes belé, akkor mi van? Te nem érzed azt amit ők, úgyhogy ne is ítélkezz, nincs jogod hozzá! Minden esetre kösz, hogy te is belém tiporsz. Nem fájt eléggé....

 

Ez nem szerelem, hanem megszállotság. És már megint ezzel az önsajnálatoddal jössz, amit mondtam már neked.

Nem igaz, hogy egy rész topikjában arról kell olvasnunk, hogy mennyire "összetörte a szíved", meg hogy Lux helyébe képzelted magad.

Annyi jó dolog volt ebben a részben, írj azokról, vagy ha nem tudod kordában tartani magad, akkor inkább ne írj, mert itt senki nem kíváncsi a "szerelmi életedre".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky

Elküldve: 2012.01.15 00:09

Bár még nem láttam a rész, Bennek hála a csókról tudok. Később majd írok is. Csak annyi, hogy tényleg ne OFF-oljatok már. Senki nem kíváncsi rá. Bennek van egy véleménye. Kész. Ha nem értetek egyet, hagyjátok rá. Több értelme van, mint idegelni, ami szemmel láthatóan sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.