Ugrás a kommentre

4x14 - A Friend in Need


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Pre Vizsla hangja újra Berzsenyi Zoltán volt.

Lehet vitatkozni, hogy ez jó vagy rossz a karakternek, de én örülök minden csepp következetességnek.

Na, ennek örülök. :) Úgy tűnik, hogy az évad második felére összekapták magukat. Luxé ugyanaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ennek örülök. :) Úgy tűnik, hogy az évad második felére összekapták magukat. Luxé ugyanaz?

 

Hát?...nem tudom biztosan. Lehet, de mintha más lenne. Végül is, egy elég fiatal hangról beszélünk, vátozhatott is 2 év alatt a hangszín.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korrekt volt a szinkron, bár annyira nem nyűgözött le. :) Lux hangja valószínűleg nem az, mint régen, ahogy Satine-é sem, de gondolom egy mondatért nem hívták be a színésznőt. Egy-két mondat eléggé félre van fordítva, de még mindig nagyon jó rész. :)

 

És még mindig fura, hogy amnesztiát kell kérni Luxnak ahhoz, hogy a Köztársaságba mehessen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért volna fura? A szepik mind hazaárulónak vannak kikiáltva.

De hát Lux civil. Ez olyan, mintha teszem azt Rózsi néni el akar utazni háború időben az országból és amnesztiára lenne szüksége ahhoz, hogy egyáltalán átlépje a határt, pedig csak egy sarki zöldségárus, akinek köze sincs az egészhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lux nem civil, hanem szenátor, azaz a "lázadás" egyik politikai vezetője, még ha csak egy báb-parlamenben volt is jelentéktelen szerepe.

Nem szenátor, pusztán egy szenátor fia, méghozzá egy olyané, aki békeindítványt javasolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be sem engedték volna a béketárgyalásra, ha csak egy halott szenátor rokona volna, és Dooku is szenátornak nevezte. Elég egyértelmű, hogy átvette az anyja helyét egy időre.

És tényleg, erről meg is feledkeztem, hogy Dooku annak hívta, így már érthető. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 10 hónappal később...

Hát, srácok, eljutottam ide is az újranézésben. Nem célom felmelegíteni a témát, de a korábban emlegetett ominózus jelenet valóban merőben fölösleges, céltalan és értelmetlen. Kár volt beleépíteni a részbe. Egyrészt: semmi célt nem szolgált így ebben a formában, tehát hogy Ahsoka nem önként volt részese a dolognak. A későbbiek fényében pedig még céltalan is, így kapcsolatépítő elemnek is pocsék. A féreértés elkerülése végett én ne tartozom Lux gyűlölők táborában, de a rész ezen eleme valóban okkal nyitogathat bicskát egyesek zsebében. Szerintem. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, srácok, eljutottam ide is az újranézésben. Nem célom felmelegíteni a témát, de a korábban emlegetett ominózus jelenet valóban merőben fölösleges, céltalan és értelmetlen. Kár volt beleépíteni a részbe. Egyrészt: semmi célt nem szolgált így ebben a formában, tehát hogy Ahsoka nem önként volt részese a dolognak. A későbbiek fényében pedig még céltalan is, így kapcsolatépítő elemnek is pocsék. A féreértés elkerülése végett én ne tartozom Lux gyűlölők táborában, de a rész ezen eleme valóban okkal nyitogathat bicskát egyesek zsebében. Szerintem. :peace:

Nem is az, hogy bicskát nyitogat - hisz miért tenné? -, de valóban egy erőltetett, és sajnos logikátlan konklúzió volt a rész számára, és az a baj, hogy sokan ezt nagyszerűnek tartják, pedig elmondhatjuk, hogy ennél többre is futhatta volna.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, srácok, eljutottam ide is az újranézésben. Nem célom felmelegíteni a témát, de a korábban emlegetett ominózus jelenet valóban merőben fölösleges, céltalan és értelmetlen. Kár volt beleépíteni a részbe. Egyrészt: semmi célt nem szolgált így ebben a formában, tehát hogy Ahsoka nem önként volt részese a dolognak. A későbbiek fényében pedig még céltalan is, így kapcsolatépítő elemnek is pocsék. A féreértés elkerülése végett én ne tartozom Lux gyűlölők táborában, de a rész ezen eleme valóban okkal nyitogathat bicskát egyesek zsebében. Szerintem. :peace:

Próbálod kellemesen előadni magad, de egyre kínosabb lesz a dolog. Már a második nap tudtam....szóval gondold végig ezt a dolgot mert hamarosan vége lesz a karriernek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...

És ezek a férgek voltak büszkék a mandalori kultúrára. Az pont hogy a becsületről és az egyenes jellemről szól. Egyébként a sorozatban talán ez volt az első, amikor konkrétan mutatták ártatlan civilek halálát háborús bűn elkövetése következtében. Erre mondjuk nem veszek mérget (még a rylothi város lebombázása jut eszembe), ideje lenne már újranéznem a sorozatot, de most már megvárom a bónusz tartalmat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezek a férgek voltak büszkék a mandalori kultúrára. Az pont hogy a becsületről és az egyenes jellemről szól.

Pont azért jó ez a rész mert egy talán már kialakult képet tör össze. Vizsláék kicsinyes gyilkosságokra is képesek csak úgy mint a közönséges bűnözők. Semmi sem emeli őket pl. a Fekete Nap fölé. Harcos múltjuk van? Na és??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.