Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Köszönöm szépen a segítséget, hát az itteni tapasztalatokból kiindulva lehet plazma lesz. Ez a SED meg nem csak 1-2 évet várat Coce-éknál, hanem többet is. Ez hosszú időre szól. :peace:

Nagyon szívesen :) Oszt fogyazd egészséggel! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha nem árt amúgy ha az ember ilyen komoly eszköz beszerzésén gondolkodik, hogy necsak a nagy marketek polcain nézze meg a kiállított megjelenítőket hanem kis időt rászánva betérjen egy szakkereskedésbe ahol igazi tesztkörülmények között győződhet meg arról, hogy kiszemelt "drágassszága" mire is képes valójában. Sajnos sokszor ugyanis a bevásárló központokban nem fordítanak kellő hangsúlyt arra, hogy megfelelően állítsák be a készülékekekt, nameg ugyebár a közös hálozatra való rákapcsolás eredményeképp a jelátvitel is sokat csorbul. Szóval szépen be kell menni egy megfelelő boltba, letesztelni a készüléket aztán ....nem fontos ott megvenni, mert való tény , hogy sokszor olcsóbb ugyanaz a készülék egy nagy áruházban....legfeljebb megköszönvén a segítőkészséget gondolkodási időt kérsz majd megveszed azt a készüléket egy bevásárló központban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jövök megint a szakértőkhöz. Minek nevezik azt az opciót, mikor nézel egy csatornát, és a képernyő egyik sarkában hang nélkül tudsz nézni egy másik csatorna adását is? Fúú bazz mire ezt nekem anyám elmagyarázta hogy mit akar... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jövök megint a szakértőkhöz. Minek nevezik azt az opciót, mikor nézel egy csatornát, és a képernyő egyik sarkában hang nélkül tudsz nézni egy másik csatorna adását is? Fúú bazz mire ezt nekem anyám elmagyarázta hogy mit akar... :)

PIP azaz Kép a képben funkció illetve van még egy olyan mely azt teszi lehetővé, hogy kettéosztott képernyőn két különböző csatornát nézhessél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem az Euronics újságját, és 300k-ért ezt a típust ajánlják:

Panasonic TH-42PA60

Ehhez mit szóltok? :clap:

Na ez az! :lol: Nagyszerű tv! Bár ezzel nem tudaz HDTV adást nézni, de hagyományos DVD nézésre kitűnő!

 

http://www.addel.hu/template/temp1/detailp...productid=93651

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hogy írják azt a tulajdonságot, amivel HD adást is tudok nézni? Tudom gyökér vagyok :D , de azért kérdem. :clap: Mert ennek a leírásában sok HD cucc van. :lol:

Korábban belinkeltem ide két címet ami a házi-mozi oldalára vezet HD Ready illetve HDTV ügyében. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jó csak az újságban ennek a leírásában is vannak olyanok, amiket ott írtak. Most meg azt mondod, hogy HD-zásra ez nem jó? :clap: Meg lenntebb kérdeztem ezt a PAT többablakos funkciót? Ez mit takarna?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jó csak az újságban ennek a leírásában is vannak olyanok, amiket ott írtak. Most meg azt mondod, hogy HD-zásra ez nem jó? :clap: Meg lenntebb kérdeztem ezt a PAT többablakos funkciót? Ez mit takarna?

Ennek a készüléknek a felbontása mint láthatod a hagyományos anyagokra elegendő csupán. De ettől függetlenűl csúcs gép :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt van egy leírás, ezt is nézd már meg kérlek! Több szem többet lát. :clap:

Ez a készülék, talp nélkül.

http://www.hazi-mozi.hu/hmoklist.php?xid=1...354378&zid=2944

Na ennek már ott az "E" jelzés a tipusjelőlésénél ami a látott adatok alapján kicsivel jóval többet takar mint az "E" nélküli tv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem tegnap megvettük. Mikor a nappaliba bemegyek, mindig megijedek, hogy úristen mi a fa**om ez? Még nem szoktunk hozzá. :) Gyönyörűek a tv adások is rajta pedig attól féltem, hogy kissé szarabb lesz a hagyományosnál. De nem!!! SW EP3 nyitócsata jelenet is odabasz!!!! :) Most így ennyit róla! :P 107 centi, ISTEN!!

Anyám mondotta, hogy egy ideig rokonokat nem engedünk a házba, mert szörnyethalnának az irigységtől. Jó család! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel leért a Ep5-6 HD-ben.Egész nap azon voltam hogy összeszedjem hozzá a megfelelő codeceket, még egy kicsit akadozik.És naaaaagyon szép.

Ha kell teszek fel képeket, de a Bsplayer kicsit sötét képeket csinál, videóban persze 10x világosabb a kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.