Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Semmi hülyeséget se kérdeztél :) Mondjuk azt mostmár te is tudod, hogy az audirendszereket miért is kell jazz meg más komolyzenei műveken letesztelni elsősorban :D

Köszi :D Mindig lehet valami újat tanulni, egy ilyen eseményen meg nem is keveset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, akkor jövőre lesz mit kiállítaniuk. Ellenben erről a SED formátumról még nem olvastam.

Én sem. Biztos lesz vagy százmillió az első széria. Köszi nem kérek belőle. :) Tipikus PC szindróma. Ha mindig arra várnék, hogy a legjobbat vegyem meg, akkor még most se lenne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem. Biztos lesz vagy százmillió az első széria. Köszi nem kérek belőle. :) Tipikus PC szindróma. Ha mindig arra várnék, hogy a legjobbat vegyem meg, akkor még most se lenne...

Bővebben:

 

http://www.hdtvsolutions.com/sed_tvs.htm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :) Mindig lehet valami újat tanulni, egy ilyen eseményen meg nem is keveset.

Működisé elve majdhogynem megegyezik a mai standart CRT katodsugárcsöves tv-kével, csupán még a mostani ilyen készülékekeben egy katodsugárcső van addig a SED tvkeben minden képpontnak jut belőle. :D A készülék ugyanolyan lapos lesz mind a mai plazmák vagy lcd-k csakhát a képminőségük sokkal jobb lesz. Ugyanolyan mint a mai hagyományos crt tv-ké. Az ára pedig vagy feleannyi mint egy mai plazmáé. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme magyar nyelven a részletes működési elv:

 

http://www.hazi-mozi.hu/cikkshow.php?cid=537&aid=2

Köszi, ez érdekes volt. Kíváncsian várom, hogy mi lesz majd ebből. Valószínűnek tűnik, hogy inkább 2008-ban jön majd tömegesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom mennyire olcsó, de ebben a cikkben két millióról beszélnek, 127 centi esetén. Ha azt vesszük, hogy egy 10x centis plazma 400 körül mozog, akkor igenis drága!

Ez még egy elég korai cikk volt a dologról. Azóta változott ez az összeg a plazmamonitorok jelenlegi ára alá. Szóval ami a cikkben van az árról az már nem reális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még egy elég korai cikk volt a dologról. Azóta változott ez az összeg a plazmamonitorok jelenlegi ára alá. Szóval ami a cikkben van az árról az már nem reális.

Pár klassz kép a show egyik résztvevőjének honlapjáról:

 

http://www.penna-media.hu/poor/hifi/show/bpshow/2006/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár klassz kép a show egyik résztvevőjének honlapjáról:

Hétvégén mi is egy egész klassz moziban fogjuk megnézni a SAGA-t. Hátha sikerül képeket csinálni a rendszerről. :) Majd figyeld a beszámolót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tök jó lenne. :) Minden komponensről rakj fel majd képet :D

Nem tudom mennyire lesz megoldható. :) Az erősítő és a DVD az az Onkyo THX-es cuccai közül való. Kívetítő van, ami egy jó nagy falnyi méretű vászonra adja az áldást. Hangfalak is THX-esek (úgy értem elbírják a hangkavalkádot, és a hangerőt :) ).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mennyire lesz megoldható. :) Az erősítő és a DVD az az Onkyo THX-rs cuccai közül való. Kívetítő van, ami egy jó nagy falnyi méretű vászonra adja az áldást. Hangfalak is THX-esek (úgy értem elbírják a hangekavalkádot, és a hangerőt :D ).

Hát igenis legyen megoldható :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Lepj meg vele Te engem. :lol: HD felbontású plazmát és HD-DVD lejátszót kérek. Megengedem majd, hogy nézzél rajta filmeket. :)

Kicseszek veled és kapsz inkább sima Blu-Ray játékost meg egy HD felbontású DLP projectort. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.