Ugrás a kommentre

Fanboys


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

A 21.30 engem is elrettentett, inkább kihagyom. Viszont nekem leghamarabb jövő csütörtök este jöhetne számításba, vagy inkább valamikor utána, de nem hétvégén.

Szerintem döntsétek el ti az időpontot, és ha tudok, csatlakozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FANBOYS | RAJONGÓK HÁBORÚJA | DÍSZELŐADÁS

 

Alighogy véget ért a Gasztrovizuális hétvége, az Odeon-Lloyd mozi egy újabb meglepetéssel kedveskedik látogatóinak és a Star Wars világ rajongóinak.

 

És azért, hogy a Fanboyst ne csak a fanatikus Star Wars és mozirajongók várják, hanem azok is, akik nem elégszenek meg csupán a filmélménnyel, egy olyan fergeteges estével készülünk, ahová még maga Darth Vader (Bakancsos Ádám – a Nagyúr hivatalos magyarországi képviselője) is ellátogat. A Sötét Nagyúr azonban nem lesz egyedül, elhozza magával birodalmi rohamosztagosait, (akik többek között a jegykezelést is bonyolítják még 1-2 hétig. ) és más a Star Wars univerzumból ismertté vált galaktikus kalandor is velük tart.

A program nyitásaként az igazi magyar, beöltözött fanboyok fogják osztogatni a Fanboys – Rajongók háborúja plakátokat a Nyugati téren (Westend előtt) előre láthatólag 17:30-tól. Majd az Odeon-Lloydba érkezve fogadják a vendégeket és szívesen veszik ha egy-két fotó is készül róluk a családi fényképalbumba.

 

A Csillagok Háborúja „hangulat” fokozásához pedig Jobbágy Tamást hívtuk segítségül, aki a Greedo Star Wars Shop tulajdonosaként felajánlott relikviáit az Odeon-Lloyd mozi előterében állítja ki. A tökéletes szórakozás érdekében, pedig a mozi büféje kifejezetten erre az alkalomra kevert „Halálcsillag” koktéllal várja a vendégeket.

 

kiegészítés:

 

A program egy része igazából folyamatos: a Star Wars relikviák hetekig az Odeonban állomásoznak majd - természetesen szigorú biztonsági intézkedések mellett -, remélhetőleg a Halálcsillag koktél sem fogy el, feltéve ha Jabba nem látogat el hozzánk, továbbá a Birodalom volt olyan kegyes és két hétre rendelkezésünkre bocsájtott rohamosztagosokat, akik jegykezelőnek álcázva lázadó kutyák után kutatnak majd az Odeon-Lloyd területén. :D

 

A plakátosztogatásra, melyen Darth Vader nagyúr is részt vesz, MA (péntek) DÉLUTÁN kerül sor, mint ahogy a díszelőadások is ma lesznek (19:45-től és 21:30-tól). Gyertek el!

 

/Jaramura Szadako/

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon jól hangzik, de ma nem hiszem, hogy összejön. Viszont akkor még a következő két hétben valamikor kéne megejteni a mozit, ha megyünk, mert legalább még ott lesznek a rohamosztagosok, stb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"minden attól függ, hogy teljesít a film a moziban. ha a rövid futása ellenére elég nagy kultusza lesz, szerintem dvd-n is simán megjelenhet. szóval, menjetek, nézzétek meg!" - jaramura

 

Tehát nézzétek a moziban, mert akkor jön DVD-n :D

 

Szerk: feliratos a film. a porton is az van, meg az SW.hu-n is Kay Jax is mondta, mert ő tegnap látta.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon jól hangzik, de ma nem hiszem, hogy összejön. Viszont akkor még a következő két hétben valamikor kéne megejteni a mozit, ha megyünk, mert legalább még ott lesznek a rohamosztagosok, stb. :)

Részemről szívesen megnézném jövő héten valamikor a 19:45-ös előadást. Egyelőre bármelyik nap jó, ha valakinek lenne valamilyen prioritása (SimonZ-nek jó lenne a csütörtök vagy péntek, ha jól értettem), akkor szóljon, és összehozhatjuk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hétköznap nem jó, mert akkor csak fél 10-kor adják, épp hogy az utolsó vonatom elérném, aztán reggel meg meló. Ha helyi lakos lennék, akkor már talántán, de így nem igazán jön össze.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megint megnéztem a filmet. Nagyon szórakoztató. ;)
Nem is tudtam, hogy délelőtt is adják az Odeonban :D

 

Remélhetőleg sokan megnézik és akkor jöhet majd DVD-n. Azt mondta jaramura, hogy nézettségtől függ a DVD sorsa.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Úgy volt, hogy holnap haverokkal megnézzük, de egyikük lemondta, mert a szülei nem engedik el (24 éves) ilyenkor este :(

 

Akkor marad a jövő7, amikor megnézzem valaki mással :(

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól néz ki a Vader jelémez, csak, mint tegnap a viselője mondta, bőr. Ami ugye kényes arra, ha víz éri, csak pucerájban mosható. Viszont csütörtök óta ÉREZHETŐEN beleizzadt......

 

A film nekem is tetszik, bár ezt eddig is tudtátok. És bárkivel bármikor megnézem még egyszer (többször).

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, MissKarrde: és mit szólnátok a jövő hét péntekhez? Másnap lehet aludni, és MissKarrde, Téged a vonatig el is vihetnélek.

Hmm... még gondolkodom rajta egy picit, a hétvégén csajokkal voltunk Pesten, így aztán még kigondolom, hogy belefér-e még egy így :) Köszi a felajánlást, a vonat nem lenne gond, mert gyalog is kb. 10-15 perc csak a mozi, és elérném az utolsót még simán. Másnap meg lehet tovább aludni, mivel a szombati melóhelyi találka nem fog korán kezdődni.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.