Ugrás a kommentre

Fanboys


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

A nyers vágást tavaly le is adták Londonban. Közülünk csak Krande nézte meg, de ha jól emlékszem kifejezetten tetszett neki :D

Nekem úgy rémlik, hogy szerinte rajongóknak kötelező és oké, de egy átlag mozinézőnek nem jönne be, annyira nem volt jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig elvileg maradt a sztori. A Chris Marquette játszotta Linus halálos beteg és hogy még láthassa a Baljós Árnyakat, ugy döntenek hogy betörnek a Ranchre.

A nyers vágást tavaly le is adták Londonban. Közülünk csak Krande nézte meg, de ha jól emlékszem kifejezetten tetszett neki :D

A poszt elején linkelt korábbi poszt szerint már nincs rákos haveros vonal. Mondjuk a trailer alapján nem is hiányzik.

Ha valaki még nem szedte le a trailert akkor innen megteheti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Nekem úgy rémlik, hogy szerinte rajongóknak kötelező és oké, de egy átlag mozinézőnek nem jönne be, annyira nem volt jó :)

Nem azt mondtam hogy nem jó, hanem, hogy nem lennének rá vevők. Nem nekik szól. Ahogy egy rakás szerelmes rózsaszín tizenéves leányzónak sem feltétlen jönne be egy durvább akciófilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Fura azért.... az USA-ban rengeteg bárgyú vigjáték született az elmúlt pár évben (nekem az Apatow produkciók se nagyon fekszenek). Ha siker tudott lenni az, hogy két férfi jégtáncos ökörködik (a Blades of Glory 100 millió fölött hozott) akkor fura, hogy egy ilyen film hat nap után mindössze 207,887 dollárt tud összehozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fanboys-t csak 44 moziban játszották, így nem csoda hogy megbukott.

Az Outlandert meg állítólag csak 8-10-ben.

 

Mindkettőt a Weinstenin Company "futtatta". Köszönjük nekik...

http://boxofficemojo.com/schedule/?view=by...ks=4&p=.htm

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fanboys-t csak 44 moziban játszották, így nem csoda hogy megbukott.

Az Outlandert meg állítólag csak 8-10-ben.

Ez sajnos önmagában még nem jelentene bukást. A nagyobb baj, hogy ilyen kevés moziban is rendkivül alacsony moziátlagot produkált. Számos filmmel előfordul, hogy elöszőr limitáltan, csak pár moziban mutatják be és ha mennek rá az emberek, akkor szélesebb körben is bemutatják. De a Fanboysra még abban a 44 moziban se nagyon voltak kiváncsiak. Ez a durva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Tegnap óta elvileg bárki megnézheti a filmet. Nem rossz, nem rossz, de azért nem váltja meg a világot. Nem irigylem a fordítókat, nehéz munka lesz visszaadni a sok-sok szöveges SW humort magyarul.

 

Spoiler:

És NAGYON hiányzik belőle Lucas. Ha már egy Robot Chicken-t bevállalt, ide is jöhetett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap óta elvileg bárki megnézheti a filmet. Nem rossz, nem rossz, de azért nem váltja meg a világot. Nem irigylem a fordítókat, nehéz munka lesz visszaadni a sok-sok szöveges SW humort magyarul.

Fent van a neten? Letölthető?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap óta elvileg bárki megnézheti a filmet. Nem rossz, nem rossz, de azért nem váltja meg a világot. Nem irigylem a fordítókat, nehéz munka lesz visszaadni a sok-sok szöveges SW humort magyarul.

Nemigaz! Már elkezdték. :clap:

 

Mindegy, írtam neki.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a film a komoly fanoknak szól főleg.... rétegigény. Két férfi jégtáncos bohóckodása azért már szélesebb rétegnek "szól". s a hangulathoz szerintem nem fért oda hogy még Lucas-szal is találkozzon a csapat, kameóként meg kicsit túl feltűnő lett volna.... báááár.... mindegy, így is szép.

De ugye meghagyták az eredeti alaphelyzetet, és nem írták át egyszerűen türelmetlenségre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.