Ugrás a kommentre

Nézzük újra!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Cat And Mouse van időrendben a legkorábban, ez köztudott. :) Filoni pedig megmondta, hogy Ahsoka jelenléte, vagy éppen hiánya az indikátora annak, hogy hol tartunk az idővonalban. Több epizód is van, ahol Ahsoka nem tart Anakinékkal, gondolom azért, mert a Felucián történtek utáni büntetését töltötte a templom könyvtárában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a szövegértésetek valóban helyes volt, ritka ma már az ilyen képesség. Az animációs filmet tegnap szedtem le, nem tudtam róla, 10es skálán 7est adnék neki. Mondjuk azt nem értettem, hogy a droidok amikor a hidon haladtak át, miért nem lehetett egyszerűen felrobbantani az egészet, így az inváziót is lassították volna...

A baljós árnyak valóban nálam a legutolsó a sorban, nem is nagyon érdekelt, még 3d-ben sem, azonban a további felújított változatokra már kíváncsi leszek és tuti utazni is fogok érte. Sajnos a legközelebbi ilyen technikájú mozi Székesfehérváron van... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Elméletileg 5-én jön az 1-2. rész.

 

Alig hiszem el, de rátaláltam a teljes 1. évadra 1080p-ben, a 2-ra pedig 720p-ben. :yeah: Tegnap este óta folyamatosan töltöm, remélem, nem lesz vele gond. Így a Cat and Mouse (2x16) és a The Hidden Enemy (1x16) után végre én is normálisan újra tudom nézni a mozit. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tegnap szépen elmaradtunk az első évad újrakezdésével :lol: Most nézem, hogy sem itt, sem az epizód topikokban nincs új válasz, én meg még azt hittem, hogy csak nekem ment ki a fejemből :D

Miért nem lepődöm meg? :) Itt úgy sincs semmi ötlet, ha én nem találok ki valamit... Erőlködni nem fogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem lepődöm meg? :) Itt úgy sincs semmi ötlet, ha én nem találok ki valamit... Erőlködni nem fogok.

Azért egyetlen kimaradt alkalomból nem kell feltétlenül ilyen következtetést levonni. :) Erőlködni nem kell, de kedvet csinálni valamihez még lehet. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de mivel a többiek leszavazták, maradt az eredeti terv.

 

Különben írtam, hogy ahogy haladok a részekkel, és ezek között lesznek olyanok (erre főleg a 3x12-től hatalmas az esély), amit már ti is újranéztetek, firkantok valamit és beszállok a tárgyalásba, de a múltkori lelkes tömegnek valahogy nyoma veszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak mi értelme van, hogy újranézzük és nem beszélgetünk róla a topicjában? Ennyi erővel akkor minden tag megnézte az első két részt újra, csak úgy gondolta, magában tartja a beszámolókat...Tehát, akkor most mi legyen? Nézzük meg mondjuk szerda estig az első kettőt és írjunk róla, aztán a többi mehet a már kiírt menetben? Ody véleményét várom főleg, hiszen ő a boss...like a boss! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak mi értelme van, hogy újranézzük és nem beszélgetünk róla a topicjában? Ennyi erővel akkor minden tag megnézte az első két részt újra, csak úgy gondolta, magában tartja a beszámolókat...Tehát, akkor most mi legyen? Nézzük meg mondjuk szerda estig az első kettőt és írjunk róla, aztán a többi mehet a már kiírt menetben? Ody véleményét várom főleg, hiszen ő a boss...like a boss! :)

Ott voltak a dátumok, mindenki megnézhette és írhatott róla aki akart. Látjuk az eredményt. :) Szombatig még lehet pótolni elvileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vége! Lefújva! Csak azért, hogy a sok f*szsággal ne szennyezzétek a topikokat. :) Nem kell továbbnézni az első évadot, offical.

Most komolyan, Ody, neked mi bajod van? Miért támadsz neki mindenkinek ilyen ingerülten, amikor normális esetben nem teszel ilyet. Oké, azt már megszoktam, hogy ha valaki esetleg negatívat mer mondani a TCW-re, az megkapja a magáért, de azért ez már túlzás. Főleg, hogy te magad mondtad, hogy negatív véleményt lehet alkotni kulturáltan, sokan meg is tettük. Épp ezért hagytam abba hamarabb az újranézést, nehogy véletlen én legyek a szemedben az új Llew.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha beleolvasol miket írtak az újranézések 80% -ban, akkor nincs mit kérdezni. Főleg Flóri fikabajnokságában nem akarok részt venni. Felőlem írhattok negatívat végig, nincs megtiltva. Az más kérdés, hogy ez kit is érdekel? Amúgy nem kell Ody -zni, mert a mozifilm miatt kritikát mertem megfogalmazni feléd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, engem nem érdekel ezen a téren mások véleménye. Főleg, hogy a 6. részben van akció, humor, zenék is jók. Ha az a mélypont, akkor az a rész amikor Padme elmegy egy bolygóra Jar Jarral mi? Komolyan, azt még elsőre is alig bírtam végignézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sem igaz, mert minden ember ízlése más és én pl. a Huligennyt- sem nevezném jónak, mégis nálunk többen imádják, mint a Prodigy-t. Inkább azt mondom, hogy itt, ezen a fórumon így van. De itt mindenki Jedi akar lenni és Ahsoka fan, az első évadban pedig még elég béna szegényke. A jedik és a klónok sem harcolnak még olyan jól, és amint írták is, sok a hiba ezekben a részekben. Ettől függetlenül, nekem tetszik, mert sok az űrcsata, van benne Grivi, habár a droidjai még tényleg eléggé buták...később, mikor meg már jobban harcolnak, akkor a tábornok tűnik el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.