Ugrás a kommentre

Nézzük újra!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam egy merészet, és mi lenne, ha a negyedik évad után közösen elkezdenénk újra megnézni a sorozatot? Az ötödik évadig lesz vagy félév szünet, szóval idő van bőven. Úgy gondoltam, hogy kb. április táján kezdhetnénk bele, és hetente két résszel haladnánk. Lehetne hétvégi időpontokat választani, melyeket ki fogok írni az epizódok alá. Pl: 2012.04.21. 20:00

Mindenki megnézi otthon, és utána beszélgetünk róla a rész topikjában. A lényeg, hogy a megadott időpontot tartsuk be, mert így lesz igazán érdekes az egész. :) Jó lesz újra felfedezni a régi történeteket, főleg úgy, hogy már mennyi minden történt pl. az első évad óta, és sok új fan is csatlakozott. :) Remélem sokan kedvet kaptok majd. :)

 

Szerintetek milyen formában lenne jó haladni? A fentebb említett hétvégi két rész jó, vagy inkább legyen szombat-szerda ritmusban?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem rossz ötlet, közben agyalgatni lehetne az idővonalról, meg hasonlókról. Kérdés, hogy elegen részt tudnának-e venni benne. :)

Szerintem ha 4-5 ember összejönne már megérné. Aztán pedig menet közben is csatlakozhatna bárki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen hangzik, én benne vagyok :)

A hétvégi kettő nekem jobb lenne, de a szerda-szombat is asszem menne.

 

Kérdés: a mozifilmet is belevesszük?

Belevehetjük mozifilmet is, ha a többség úgy akarja. Jobban belegondolva, úgy lenne ésszerű. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem rossz ötlet. Mivel a 2x09-nél csatlakoztam a fórumhoz, akad pár epizód, amikhez véleményt se írtam, így ezt is be lehetne pótolni (már ha van kedvetek olvasni :P ). Meg persze érdekes lenne az újabb részek fényében elemezni a régieket, ugyanakkor leírni, mik voltak az első benyomások anno.

A lényeg, hogy részemről oké, én a szombat 2 részre voksolok, hétköznapokon nem sok energiám szokott lenni, hogy 100%-osan odafigyelve tudjam nézni és véleményezni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg engem is érdekel a dolog, de én inkább úgy tudnék veletek haladni, hogy időnként esetleg kihagyok epizódokat, és azokhoz nem is szólok hozzá. Ha ez így is ok, akkor viszont a kedvenc részeimről szívesen elmélkednék újra. :)

Az ütemezésbe ezért nem is szeretnék beleszólni, majd alkalmazkodom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó, hogy ennyi embert érdekel. :clap: Majd akkor összehozok egy "TV műsort" és megvitatjuk. :) Addig szerezzétek be az évadot (már akinek nincs meg). :D

 

Elvileg engem is érdekel a dolog, de én inkább úgy tudnék veletek haladni, hogy időnként esetleg kihagyok epizódokat, és azokhoz nem is szólok hozzá. Ha ez így is ok, akkor viszont a kedvenc részeimről szívesen elmélkednék újra. :)

Az ütemezésbe ezért nem is szeretnék beleszólni, majd alkalmazkodom.

Lehet így is! Nem muszáj minden epizódoz írni ha nem akarsz. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nagy hülyeség lenne, ha egy közösen megbeszélt kronológiai sorrend alapján néznénk? Vagy maradunk a bemutatás szerinti sorrendnél? Szerintem érdekes lenne időrendben haladni a sztorival.

Időrendet nem tudunk, így jobb lesz bemutatási sorrendben. :) Már csak a feeling miatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó, hogy ennyi embert érdekel. :clap: Majd akkor összehozok egy "TV műsort" és megvitatjuk. :) Addig szerezzétek be az évadot (már akinek nincs meg). :D

OK, várjuk a műsorrendet. :) Majd bejelölöm a naptáramba, mikor kell feltétlenül ráérnem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészítettem a beosztást, lehet véleményezni. :)

 

04.28. TCW mozifilm

05.05. 1x01, 1x02

05.12. 1x03, 1x04

05.19. 1x05, 1x06

05.26. 1x07, 1x08

06.02. 1x09, 1x10

06.09. 1x11, 1x12

06.16. 1x13, 1x14

06.23. 1x15, 1x16

07.07. 1x17, 1x18

07.14. 1x19, 1x20

07.21. 1x21, 1x22

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is benne vagyok, de a mozifilmet nem nézem meg, számomra a legkevésbé tetsző SW alkotás, a története is unalmas, a gyerek szereplőket pedig sosem kedveltem, szóval az animációnál csatlakozom majd! :)

 

Az animációs mozifilmről volt szó. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, erről nem is tudtam! :) Akkor azt le is töltöm addig, mivel még nincsen meg! :)

 

axxo megint kisegített, meg is van angolul, felirat is van hozzá...akkor ez most az első évad előtti dolgokról szól, vagy mégis hova tegyem időben?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is benne vagyok, de a mozifilmet nem nézem meg, számomra a legkevésbé tetsző SW alkotás, a története is unalmas, a gyerek szereplőket pedig sosem kedveltem, szóval az animációnál csatlakozom majd! :)

 

Öm, melyik mozifilmre gondolsz? Baljós árnyak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öm, melyik mozifilmre gondolsz? Baljós árnyak?

Nem, a Star Wars the Clone warsra.

 

Flóribá: Az idővonallal van egy kis kavar, de szerintem időben talán ez játszódik leghamarabb, de vannak nálam ezügyben okosabbak is, akik majd megmondják, hogy hogy is van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy-két első évados rész amiről lehet sejteni, hogy ennél előbb játszódik (például Trespass), de azért a mozifilm eléggé az elején van. Egyébként jó ötlet ez az újranézés. Én pár hónapja végig is mentem rajtuk. Jó volt. Ha majd itt elkezdődik, igyekszem én is hozzászólni az adott részhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy-két első évados rész amiről lehet sejteni, hogy ennél előbb játszódik (például Trespass), de azért a mozifilm eléggé az elején van. Egyébként jó ötlet ez az újranézés. Én pár hónapja végig is mentem rajtuk. Jó volt. Ha majd itt elkezdődik, igyekszem én is hozzászólni az adott részhez.

Szuper. :) A mozifilm előtt csak a Christophsisi részek vannak asszem. A Trespass -be ne tévesszen meg, hogy nincs benne Ahsoka. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ha figyelmesen megnézed FlóriBá hsz-eit ebben a topicban, láthatod, hogy ő nem is tudott a TCW mozifilmről. Az Ashoka Tano topcba tegnap írta, hogy csak most nézte meg. Ergo amire én rákérdeztem ott nem a TCW mozifilmre gondolt. Ezért is érdekelt, hogy akkor melyikre is gondolt pontosan.. (Baljós árnyakra tippelek) de egyelőre még nem jött válasz tőle!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.