Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát nálam is úgy van, hogy ezeket nagyon sokáig csak magnókazettáról hallgattam, vagy csak úgy a rádióból. :( És még hány olyan előadó van akit nem ismerek, de ha meghallom a számaikat, akkor piszok ismerősek. Node majd még keresgélek :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudna nekem segíteni valaki Tankcsapda-témában? :( Szülinapra egy lemezüket kérte tőlem valaki, aki még csak hallott róluk, de nem ismeri a zenéjüket (ahogy én sem), és jó lenne tudni, melyik lemezt lenne a legjobb megvenni...

Szerintem az Agyarországot, lassan tíz éves alemez és még mindig korszerű a mondanivalója, vagy a Jönnek a férgeket az régebbi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudna nekem segíteni valaki Tankcsapda-témában? :( Szülinapra egy lemezüket kérte tőlem valaki, aki még csak hallott róluk, de nem ismeri a zenéjüket (ahogy én sem), és jó lenne tudni, melyik lemezt lenne a legjobb megvenni...

 

 

Én nagy rajongójuk vagyok, és szerintem 2 album sikerült nagyon jól, az egyik az "Élni vagy Égni" a másik pedig a "Mindenki vár valamit".Mellé nem foghatsz, mert mindegyik jó, de nekem ezen kettő jön be legjobban.Sőt október 14.-én megjelenik az új lemezük is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor jöjjenek azok a zenék amiken Én nőttem fel és nagyban meghatározták illetve meghatározzák a "zenei munkásságom"

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

 

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">

 

 

Ők nem lányok!!!!!!!!! :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire gondolsz?

 

Azt hiszem Dél Amerikában voltak valahol és a koncert végén bemondta h mekkora buli volt itt (valami más városban)

És hogy mennyire felhördültek a nézők ezen, és feltették már youtube-ra is.

Küldtek neki egy atlaszt is. Amúgy én azt nem vágtam h ezt miért kellett bemondani a hírekbe... :D

De gondoltam Te tudsz erről valamit mint Depes fan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.