Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rekordot döntött a Metallica-koncert jegyeladása

A jegyeket délelőtt 10 órakor kezdték el árusítani, és a kiemelt, színpad előtti állójegyek már az első órában elfogytak. Az óriási roham egész nap kitartott, így zárásra már az összes belépő csaknem fele elkelt. A szervezők tájékoztatása szerint az internetes jegyvásárlás jól vizsgázott, egész nap folyamatosan tudtak rendelni az érdeklődök.

A világ egyik legnagyobb hatású heavymetal-együttese 2010 május 14-én a Puskás Ferenc Stadionban lép fel World Magnetic Tour '10 elnevezésű koncertkörútja egyik állomásaként. A legjobb koncertbandák között számon tartott csapat negyedszerre látogat Magyarországra, a rajongók most 11 évnyi várakozás után láthatják a James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett és Robert Trujillo alkotta négyest.

 

Megjegyzés: Ha lenne felesleges 20.000 Ft-om belépőjegyre én is elkapokdtam volna a jegyemet :P

Ááááááááááááááááá ott akarok lenni... :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondd.Múlt pénteken lett bejelentve és kedden már jegyárusítás.Pedig alig vártam már, hogy Magyarországon is fellépjenek, erre nincs most egy vasam sem.Karácsony elött találják, ezek sem normálisak.Mindegy majd máskor.De legalább Rammstein-re megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos próbáltad követelni tőle, vagy annyira nem érdekel az exed, hogy már a jegyek se "érdekelnek"?
Szakításunk után máshova költözött, ott azért nem látogatnám meg :death: De úgy tudom februárban költözik el onnan, addigra már meg tárgytalan. Szülei meg nem szeretnek engem :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg jó volt :D

Lipi, lassan nyújthatod a markodat a Panasonic cég felé. Ahányszor amiért ilyenkor reklámozod őket... :D

 

De jó is volna.... :P

:P

Köszi szépen. Ígértem, hogy mutatok majd a Marshallból is. A következő elején, csak neked címezve Oldikám, készítek pár másodpercet........... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó is volna.... :hmm:

:lol:

Köszi szépen. Ígértem, hogy mutatok majd a Marshallból is. A következő elején, csak neked címezve Oldikám, készítek pár másodpercet........... :peace:

Ez az, ez az, jöhetnek a technikai infók, hogy mitől rajonganak érted a szomszádjaid :D;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi, nagyon jó, még a fiamnak is tetszett, meg is jegyezte: bácsiii4 Gitáj! - két és fél éves - köszike! :lol:

Nagyon örülök neki. Egyébként azt vettem észre, hogy a kisgyerkőcöknek nagyon tetszik ez a zene. Hál'istennek körbe vagyok véve babákkal. Van egy 11hónapos egy 1,5 éves egy 6 és egy 8 éves lurkó a közvetlen szomszédomban, (az Én lányom már nagyobb 13 éves, de neki is ) és mikor átjönnek csak ezt a zenekart követelik. :peace:

Szerkesztve: - lipi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.