Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hétvégén én végre megnéztem a Stones Let's spend the night together koncertfilmjét. :P 1981-es -Észak-amerikai turnéjukat dolgozza fel. Ekkorra már kialakult a több éven fenmaradó felállásuk, befejeződtek a tagcserék, egészen Bill Wyman kivállásáig. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Az új felfedezettem: Marina and the Diamonds

Az egész albuma nagyon bejövős (múlt héten jelent meg), és az eddigi klipjei is mind egyediek.

(Nem utolsó sorban hasonlít a feleségemre :) )

 

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Taposd te szét másét :roll:

 

Amúgy mi van Lipivel? Nagyon eltűnt. Csak nem elülte a franciaágy szélét oszt már nem is tud gitározni? :P:D:roll:

Arra már nem is merek gondolni, hogy elvesztette a Panasonic távirányítót :D De megnyugtatom, nekem van kettő, oda tudom adni a feleslegest. Ezen ne múljon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen nagy buli volt.A srácok tudják hogy kell a hangulatot fokozni.Első sorból élveztem.Pár keményebb számnál azért kellett a könyökömet használni, de nem volt vészes.Van egy-két felvételem majd felrakom.Aki szereti a rockot ki ne hagyja a következő koncertjüket.Baromira nem bántam meg hogy elmentem.Igen a Bang-bang volt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen nagy buli volt.A srácok tudják hogy kell a hangulatot fokozni.Első sorból élveztem.Pár keményebb számnál azért kellett a könyökömet használni, de nem volt vészes.Van egy-két felvételem majd felrakom.Aki szereti a rockot ki ne hagyja a következő koncertjüket.Baromira nem bántam meg hogy elmentem.Igen a Bang-bang volt.
Tudom miről beszélsz frenkie. :roll: Nagyszerűek tudnak lenni ezek a koncertek. A Rammstein amúgy is nagy showkat szokott csinálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda gyöngyszemre akadtam :D Éppen nekiláttam kiirkálni CD-re egy rakat számot, mikor válogatásaim közepette elindítottam ezt a számot. Vagy ezer éve nem hallottam. Fel kellett tekernem a hangerőt. :D

 

( Itt a videó elején némi hanghiba lép fel, szóval csínyán az első pár másodpercben a hanggal. :D )

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie várjuk ám majd a vidiókat.

Amúgy mondta a haverom hogy kicsit hosszabb volt mint másfél óra.

Azt hittem hogy azért többet tolnak majd, de biztos így is nagyon kemény volt. :D

 

1 és 3/4 óra volt.Szerintem baromi jó volt.A 2007-es bécsi Metallica-koncertnél jobb volt.A videót majd felrakom, keresnem kell egy ingyenes videómegosztó portált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.