Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Aki szereti a1900as évek elejét és az akkori korzsakot, annak ajánlom a Budapest Bár zenekart.

 

Ha már Pesten jártam, akkor itt van néhány régi kép erről a mostanra lepukkant városról, azene pedig szintén remek.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez örömlány jó volt :D Nem kicsit hozta vissza azt a kilencvenes évek eleji feelinget amikor még rockbandák biztosították a zenét az adrenalinbomba filmek videóklipjeihez. Lásd pl Terminator 2-Guns 'n Roses. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kicsit hozta vissza azt a kilencvenes évek eleji feelinget amikor még rockbandák biztosították a zenét az adrenalinbomba filmek videóklipjeihez. Lásd pl Terminator 2-Guns 'n Roses. :D
Aha. A legelső dolog ami a klip nézése közben eszembe jutott az Az utolsó akcióhős klipje volt. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eskű, lefordultam volna a székemről ha a végén előhúzza ő is maga mellől a Panasonic távirányítót :D

 

Amúgy tényleg jól nyomja, faternak bevállaltam volna és azzal együtt zenekari tagnak amikor anno a kertben műanyag hordókat és fémvödröket püfföltem :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítom össze a szombati bulira a listát(közben meglett a régi).Mivel nem igazán ismerem a 2000-től napjainkig megjelent, táncolható bulis zenekarok neveit kérnék egy kis segítséget.A számokat ismerem hallásból de előadókat nem.Nem tunátok mondani pár olyan zenekart ami bulis, táncolós zenét játszik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.