Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rockzenét szerető emberként nekem ez mind a borzalom kategória. :D
Nem értek egyet! Nem feltétel, hogy valaki csak egy stílust szeressen. Én elég eklektikus ízlésű vagyok ezen a téren. Eddigi életem során szerettem mindenféle zenét a legkeményebb Death Metaltól a klasszikusokig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értek egyet! Nem feltétel, hogy valaki csak egy stílust szeressen. Én elég eklektikus ízlésű vagyok ezen a téren. Eddigi életem során szerettem mindenféle zenét a legkeményebb Death Metaltól a klasszikusokig.

 

Meghallgatok én mást is, de 95 %-ban rock/metál.Viszont az ilyen techno-fajtát nem szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értek egyet! Nem feltétel, hogy valaki csak egy stílust szeressen. Én elég eklektikus ízlésű vagyok ezen a téren. Eddigi életem során szerettem mindenféle zenét a legkeményebb Death Metaltól a klasszikusokig.

 

Nem feltétel, de akinek affelé hajlik a szíve maximálisan, annak ez lehet tényleg borzalom :D Mondjuk én elég okféle stílust hallgatok, és így maximálisan nem értem pl tesóm volt osztálytársát.

a srác hegedűművész lett, és semmi mást nem hallgat meg, csak a komolyzenét. De tényleg semmi mást. Szerinte az "szenny". Én ennyire nem tudnék sznob lenni. (egy esélyt minden dalnak megadok :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értek egyet! Nem feltétel, hogy valaki csak egy stílust szeressen.

Egyetértek, lehet többféle zenét is szeretni. Én is többfélét is szeretek, meghallgatok, de kifejezett kedvencem nincs. Talán azért, mert úgy általában szeretek zenét hallgatni. Nálam olyan nincs, hogy ne menjen a rádió, ha nem nézek filmet vagy nem a gépen hallgatom valamilyen albumot :)

 

a srác hegedűművész lett, és semmi mást nem hallgat meg, csak a komolyzenét. De tényleg semmi mást. Szerinte az "szenny".

Rossz lehet neki, elvégre bármerre jár, úton-útfélen belebotlani más zenékbe, plázákban, stb. sok helyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi, mi a helyzet veletek? Bent vagytok valamelyik elődöntőben?

 

 

Szia Oldy!

Kiszálltam a csapatból. Sajnos nem olyan emberek akikkel hosszútávra lehetne tervezni :lol: Viszont belekezdtem egy új projektbe aminek az első lépcsője ez a két dal amit itt játszok. Majd meglátom mi sül ki belőlle :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Oldy!

Kiszálltam a csapatból. Sajnos nem olyan emberek akikkel hosszútávra lehetne tervezni :lol: Viszont belekezdtem egy új projektbe aminek az első lépcsője ez a két dal amit itt játszok. Majd meglátom mi sül ki belőlle :)

Figy, ha azt mondom, hogy Panasonic DVD játékosod van, akkor közel járok? :D

Amúgy f*sza így játszani, főleg koncert DVD-re. Nálam ilyenkor a dobverők kerülnek elő :lol:

Sajnálom amúgy ami a banda dolgot illeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, ha azt mondom, hogy Panasonic DVD játékosod van, akkor közel járok? :D

Amúgy f*sza így játszani, főleg koncert DVD-re. Nálam ilyenkor a dobverők kerülnek elő :lol:

Sajnálom amúgy ami a banda dolgot illeti.

 

Igen Pana, talált süllyed :lol:

Próbáltam új megközelítésbe helyezni a kedvenceimet. Ne csak azt mutassam be hogy Ők hogy játszanak......... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon komolyan pengetsz lipi :) De hun van a beleélés? :) Becsúszás térden, fütölgő bagó a szájsarokban, némi hajrázás...( na jó, ez utóbbit még elnézzük :) ) ésatöbbi? :D

Eccer dobj már fel képet a hangtechnikáról is. :) Oks, hogy panasonic cuccosról megy a képanyag, node amíg nem látom a Marshall hangtornyokat addig ez csak "félkész" áru. :D

Na jó, nem húzlak tovább, nekem így is átjött, továbbjuthatsz a középdöntöbe :P

 

Amúgy csak nem valami gitársuliban gondolkodsz? :) Sok sikert hozzá. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon komolyan pengetsz lipi :) De hun van a beleélés? :P Becsúszás térden, fütölgő bagó a szájsarokban, némi hajrázás...( na jó, ez utóbbit még elnézzük :D ) ésatöbbi? :)

Eccer dobj már fel képet a hangtechnikáról is. :D Oks, hogy panasonic cuccosról megy a képanyag, node amíg nem látom a Marshall hangtornyokat addig ez csak "félkész" áru. :D

Na jó, nem húzlak tovább, nekem így is átjött, továbbjuthatsz a középdöntöbe :D

 

Amúgy csak nem valami gitársuliban gondolkodsz? :) Sok sikert hozzá. :)

 

Köszön szépen. Elgondolkodtam már a dolgon. Még nem tudom. Még kellene hozzá egy kis bátorság, nomeg némi kes.

A hajrázásról csak annyit, hogy nincs hajam amit tudnék rázni :)

Nincs Marshall hangtornyom "csak" egy Marshall 250-es kombóm. De ez is betyáros. A következőn rajta lesz ez is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre előkerült a Janis Joplin best of cd-m. Most flowerpower, pííííííííííííísz, láv és frídom hangulat uralkodik a szobában.

:):D:)

 

Imádom Janis Joplint.

A hangulathoz dukál egy virágos mellény és egy csőnadrág is. Remélem ezekben vagy? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.