Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Persze rock is lesz(dögivel :) ).
Na azért! :P:D Meg ne tudjam, hogy Haddawayre törtetek-zúztatok :D Tessen beszerezni Gitar Hero-t, 2000 Wattos erőlködőt és osszátok az igét. A Rock igéjét :D

 

Lipi most javában bólogat, lefogadom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azért! :D:lol: Meg ne tudjam, hogy Haddawayre törtetek-zúztatok :D Tessen beszerezni Gitar Hero-t, 2000 Wattos erőlködőt és osszátok az igét. A Rock igéjét :D

 

Lipi most javában bólogat, lefogadom :D

 

 

Haddaway-el beletrafáltál.De megigérem, hogy amikor megy akkor iszok egy sört és tüntetőleg elvonulok. :D Viszont ha a Slayer megszólal akkor baltát ragadok és nekiállok darabolni a szekrényt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haddaway-el beletrafáltál.De megigérem, hogy amikor megy akkor iszok egy sört és tüntetőleg elvonulok. :D Viszont ha a Slayer megszólal akkor baltát ragadok és nekiállok darabolni a szekrényt. :lol:
Egy buliba kell mindenféle zene. Szerintem remek volt az a lista amit a múltkor beraktál.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy buliba kell mindenféle zene. Szerintem remek volt az a lista amit a múltkor beraktál.

 

 

Hálistennek meg is lett a winchester tönkremenetele ellenére.Már át van alakítva, külön mappában a rock és egy másikban a disco.Raktam is hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hálistennek meg is lett a winchester tönkremenetele ellenére.Már át van alakítva, külön mappában a rock és egy másikban a disco.Raktam is hozzá.
Az a vegyes felvágott volt az igazi. :D Ne hallgass oldira. Nem tudja hogy kell ezt csinálni. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hálistennek meg is lett a winchester tönkremenetele ellenére.Már át van alakítva, külön mappában a rock és egy másikban a disco.Raktam is hozzá.
Akkor ez bőven elég lesz a bulihoz. :lol: Ha nem ismersz zenét a 2000-es évekből, nem gond, ez a Te bulid lesz, a Te zenéiddel. :D Ody jól mondja, a múltkor is klassz számok mentek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haddaway-el beletrafáltál.De megigérem, hogy amikor megy akkor iszok egy sört és tüntetőleg elvonulok. :D Viszont ha a Slayer megszólal akkor baltát ragadok és nekiállok darabolni a szekrényt. :lol:
Na, így kell ezt csinálni kérem szépen. Semmi szirupos sz*rság. :D Mert ugye vagy tingli-tanglit hallagt az ember pörköltkavargatás(!) közben vagy elereszti a hormonjait és odateszi magát az ember valami kökemény gitárszolóval, dobpüfföléssel és féktelen torokhanggal.

Ne hallgass a többiekre én azt mondom. Nem értenek hozzá :D :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, így kell ezt csinálni kérem szépen. Semmi szirupos sz*rság. :lol: Mert ugye vagy tingli-tanglit hallagt az ember pörköltkavargatás(!) közben vagy elereszti a hormonjait és odateszi magát az ember valami kökemény gitárszolóval, dobpüfföléssel és féktelen torokhanggal.

Ne hallgass a többiekre én azt mondom. Nem értenek hozzá :D :D :D :D

Te se csinálj házibulit, azt javaslom. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie, add a bulinak a hangzatos Retro Party nevet, és onnantól kezdve a fiatalabb résztvevők is tudni fogják, mire számítsanak. :rock:

 

Ez a retro hullám most olyan menő, hogy pl. nálunk az iskolában farsangi bál címén a felsősök a 60-70-80-as évek magyar zenéire készülnek különböző formációkkal. Olyan számok vannak köztük, ami még az én szüleim generációjának volt a csúcs (Illés, Koncz Zsuzsa), a 80-as évekből pedig az örökifjú Hungária, KFT, Bikini, amiket én is imádtam anno. Panniék a Neoton Santa Maria számát dolgozták fel. Ő mondta, hogy a legtöbb osztálytársa ismeri ezeket a régi dalokat, szülei, nagyszülei révén. Kár, hogy nem lehet megnézni a műsort, pedig biztos remek lesz!

 

Erről egyébként eszembe jutott, hogy a mai ifjak számára időben visszamenőleg már mennyivel nagyobb zenei anyag vár felfedezésre, mint amikor pl. én voltam gyerek. A könnyűzene, a rock?n?roll, beat, a rock az 50-60-as években indult, így nekem tizenévesen még elég volt az éppen aktuális 80-as évekbeli zenéken kívül 20-30 év zenei termését ismerni, vagyis azt, amit az apámék hallgattak fiatal lázadó korukban. A mai gyerekeknek ez már 50-60 évet jelent, és ráadásul exponenciálisan növekvő zenei kínálat mellett. És mégis ismerik a régit és az újat is. Hihetetlen. Az unokáim pedig már 4 generáció zenéjét fogják hallgatni. Na majd lecsekkolom, hogy mennyire ismerik a zene történelmet, ha jönnek hozzám nyaralni. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a 2000-es éveket ne nevezzük már retrónak :rock: Frenkie ha jól tudom eme évtized számaiból érdeklődött. :rock:

 

Szépen annak rendje és módja szerint rá kell "erőszakolni" a mai siheder kölkökre, hogy a zene az bizony nem a "It's party, let's go party" strófákra épül hanem minmum a Gimme, gimme, gimme Honky tonk bluesra és a We Will rock youra :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a 2000-es éveket ne nevezzük már retrónak :rock: Frenkie ha jól tudom eme évtized számaiból érdeklődött. :rock:
Nem is a 2000-es évekre gondoltam, hiszen épp az a gond, hogy frenkie-nek ilyen zenéje nincsen. :lol: A saját számaiból lehetne retro party-t tartani, úgy értettem. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a 2000-es évekre gondoltam, hiszen épp az a gond, hogy frenkie-nek ilyen zenéje nincsen. :lol: A saját számaiból lehetne retro party-t tartani, úgy értettem. :rock:
Ja oks. :rock: És jobb is ha kiveri a fejéből a 2000-es éveket. De még a '90-eseket is. A '80 évekből meg van elég metalbanda. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről egyébként eszembe jutott, hogy a mai ifjak számára időben visszamenőleg már mennyivel nagyobb zenei anyag vár felfedezésre, mint amikor pl. én voltam gyerek.

És mégis ismerik a régit és az újat is. Hihetetlen. Az unokáim pedig már 4 generáció zenéjét fogják hallgatni. Na majd lecsekkolom, hogy mennyire ismerik a zene történelmet, ha jönnek hozzám nyaralni. :D

Bizony, jó pár évtized a rendelkezésükre áll, és ahogy írtad, szülők, stb. révén meg is ismerik őket :yeah: Meg aztán sok adón hallani az elmúlt évtizedek zenéit, nem kell félni attól, hogy nincs hol megismerniük, rájuk erőszakolni meg pláne nem, ahogy lent elhangzott :D Szerintem fölösleges, akit nem érdekel, csak egy-két fajta zene, azzal úgysem lehet mit tenni. De az a legjobb, ha valaki sok mindent szeret :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a fiatalok miatt kéne a 2000-es évek zenéje(a barátaim kb annyi idősek mint én), hanem azért mert pár tetszik, hallom a rádióban őket de nem tudom az előadót és a szám címét.Párat megtaláltam hallás alapján(refrént figyelem és youtube-on rákeresek).Ezek általában slágerszámok amiket jó hallgatni.Persze nem Britney.Pl Nelly Furtado-nak van egy száma ami nagyon bejön.

Amikor még nem laktam külön akkor ha buliban voltam állandóan a dizsi ment vagy a techno, rock egy darab sem.Akkor megfogadtam, hogyha én fogok bulit csinálni lesz rock is.A lakásavatóra csináltam az általatok látott listát is.Nagyon tetszett az embereknek.

Csak most nem sok olyan ember jön aki rock-ot szeret ezért kicsit átalakítottam a listámat.Nekem elsősorban az számit, hogy a vendégek érezzék jól magukat, és nem erőltetem rájuk az izlésemet.Pl ha vegetáriánusok jönnek akkor nem tálalok fel húst, hiába szeretm.Persze lesz rock is de módjával.

Különben én nagyon szeretem a 80-as évek pop-zenéjét, akkor voltam tinédzser és rengeteg emlék fűz hozzájuk.Még a metál-és rockzenében is jobban bejön annak a korszaknak a zenéje.

A lista összeállt holnapra, 80 % 80-as évek(Depeche Mode is van benne) 10 % 90-es évek és 10 % rock.Szerintem ez is tök jó lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ugye retró, plusz még színvonalas is, meg legyen bulizós melyre még a szülők is betoppanthatnak.....

 

 

:D Egy konszolidált, éppencsak az alapokat biztosító bemelegitőszám

 

 

:D "Szünetekben" lassabb, tapizós, simizős, csajozós:

 

 

Nagyon belelendülős:

 

 

:D Ereszd el a hajam, ad vissza a melltartót:

 

 

:D A bugyit is:

 

 

:D Durván belelendülős:

 

 

A poén:

:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ugye retró, plusz még színvonalas is, meg legyen bulizós melyre még a szülők is betoppanthatnak.....
Oldie, ezek nagyon jó számok! :D Most nagyon megjött a kedvem, a legközelebbi családi ünnepkor retro bulit tartunk majd nagy eszem-iszom helyett. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen is legyen Frenkie! :hmm: azért az elgondolkodtató, hogy régen az ilyen disco csapatok is mint a Modern Talking, tudtak értelmes számokat írni, olyanokat aminek van mondanivalója. A maiak meg csak a cs*csről meg p*náról szólnak. Ez a különbség a két korszak és a két társadalom között.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt a buli.Tök jó volt mikor mondták, hogy nagyon jó számok mentek.Volt aki már du eljött, iszogatatk, aztán a youtube segítségével csináltak maguknak diszkót. :hmm: Írdatlan mennyiségü alkohol folyt(érzem is rendesen).

 

Oldie: Voltak hölgyek, de mindnek volta kapcsolata.

 

MissKarrde: Majd ha lesz megint tali akkor megmutatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.