Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mindjárt dobok egy hátast :) Ez aztán a performance! :) Zoom, kameraváltás(?), tükörkép behozatala, átütések.... Lipi komám, legközelebb szárazjégfüst is lesz? :D :D

Szép szám, jó választás. :lol:

 

Köszi szépen. Csak próbáltam kicsit feldobni a videót. Hmm szárazjég. Nem is rossz ötlet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugiiii olvasd el magoson az első kommentelőt és visszatérünk rá. ;)

 

 

Bocs, de a kedvenc zeneakrom, és tényleg szívből csinálják.Meg hát szerintem 3000 ft nem sok főleg, hogy benne van egy dvd is.Persze álszent is vagyok mert én is orrba-szájba töltök le mást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, de a kedvenc zeneakrom, és tényleg szívből csinálják.Meg hát szerintem 3000 ft nem sok főleg, hogy benne van egy dvd is.Persze álszent is vagyok mert én is orrba-szájba töltök le mást. ;)

Az Ossian mellett már nekem is a kedvenceim, bár az Ossian lemezeket már nem venném meg, mert már annyira nem jók, de a Lord most is bizonyított, szóval mint ahogy írtam is, amint lesz rá cash már rendelem is. Nagyon vártam már ezt a lemezt, és szuper is lett. Remélem már Te is meghallgattad!

 

Edit: de látom mindenkit le is osztottál magoson. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai, szép reggelt, egy kis Two Steps From Hell-el kezdtem. Annyira bejönnek ezek a számok, hogy szerintem most megosztom veletek a kedvenceimet, hallgassátok egészséggel! ;)

 

 

Mass Effect 2 Launch trailerének a zenéje a következő:

 

 

És a többi is nagyon jó, de ha hármat kell válasszak, akkor ez az a három kedvencem tőlük.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ossian mellett már nekem is a kedvenceim, bár az Ossian lemezeket már nem venném meg, mert már annyira nem jók, de a Lord most is bizonyított, szóval mint ahogy írtam is, amint lesz rá cash már rendelem is. Nagyon vártam már ezt a lemezt, és szuper is lett. Remélem már Te is meghallgattad!

 

Edit: de látom mindenkit le is osztottál magoson. :para:

 

 

Nem hallgattam meg mert nem töltöm le.Április 10.-én a Wigwamban veszem át a Lord-koncerten a megrendelt lemezemet.Legkorábban 11.-én hallgatom meg.ncore-ra meg azért írtam be mert jól esett.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedvenc sógornőm kedvenc zenekara, hívott is koncertre, csak még nem álltam kötélnek. Egyszer talán elmegyek. :para:

 

Állj kötélnek. :) Komolyan mondom nem bánod meg.Nálam minden magyar zenekart vernek.És dallamos rock-ot játszanak, nem a vadat.Alig várom már a jövő hetet.2000 ft-ért nyomnak egy 2 órás hihetetlen jó koncertet.Hallgattál már tőlük számot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állj kötélnek. :) Komolyan mondom nem bánod meg.Nálam minden magyar zenekart vernek.És dallamos rock-ot játszanak, nem a vadat.Alig várom már a jövő hetet.2000 ft-ért nyomnak egy 2 órás hihetetlen jó koncertet.Hallgattál már tőlük számot?
Youtube-on hallgattam néhány dalukat, tetszenek is, de annyira nem fogott meg a zenéjük így, hogy koncertre is menjek. Bár egyszer ki lehetne próbálni. :para:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem is a legjobbak, és érdemes elmenni egy koncetre még akkor is ha nem ismered a számaikat, mert a legtöbb olyan, hogy a végére már te is énekled a refrént.

Frenkie nagyon jó lett az új album, már vagy 10x végighallgattam, és oltári, bár még mindig a kifutok a világból a kedvencem. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma, mikoron a pudingot kevergettem a holnapi gyümölcstortára, elgondolkoztam. Számot vetettem, hogy eddig, az elmúlt 4 évben, hány koncerten jártam, melyek voltak a legjobbak és a legrosszabbak. Nem nevetni, 17 évesen voltam nagyjából elöször, elötte, csak apróságként Halász Juditon és 1oo Folk Celsiuson. De őket is nagyon élveztem.

Nos lássuk:

Hátha valaki érdekel és hasonló számvetést ír, némi sztorizással vegyítve.

-Első koncert élményem egy Nigthwish tribute zenekar volt. Lehettünk, max huszan, de én élveztem. Olyan fejrázást adtunk elő barátosnémmal, hogy másnap a lovak ganézása közben, alig tudtam tartani a fejem.

-Aztán legrosszabb koncert élményem, valami amatőr banda volt, a közönségben voltunk hárman. Csörömpöltek, a hangosítás is borzasztó volt.

- Furcsa koncertélményeim közül van egy pár. Szokásossá vált, hogy a Heaven Street Seven zenekart első sorból tomboljuk végig. Ők inkább lágyabb, alteros zenéket muzsikálnak. Nos első koncertjükön, valami 16 éves alternativa leverte a vesémet. Ez semmi, mivel ez történt hajnali kettő tájban, és nekem még aznap lóra kellett ülnöm. Iszonyat másnaposan, állíólag remek edzést mutattam be. Másik HS7 koncerten az énekes a bazseválás után meghívott minket borozni. Már látásból ismert, kedélyesen elcsevegtünk, aztán ők mentek tovább játszani, egyébként Szűcs Krisztiánt, imádja a barátosném, aki rászoktatott az első sorra.

- Egyszer sikerült, annyira befröccsöznöm egy khm koncert elött, hogy csak arra emlékszek, hogy zúzzunk barátommal, de sem a zenére, sem a szövegre nem. Igazából feltünhetett volna, hogy a közönség tagjai közül, csak mi rendelkezünk hajjal. No nem az öregek otthonában volt Szécsi Pál emlékest. Utánanéztem a zenekarnak. Vérszerződés hmmm. Na ezt még az unokáknak is mesélem, hogy a nagyi egy khm ennyire jobb szélen játszó zenekaron volt részeg. Másnap tök másnaposan, beneveztem egy íjászversenyre, ahol a gyorsaságom figyelemre méltó volt, a találati arányomat fedje a homály.

- Egy kedvenc KisPál és a borz koncert élménymet is megosztom. Hátsó sorban állva, szemet meresztgetve próbáltunk lazulni a barátosnékkal, majd egy szinte, csak látásból ismertem, helyes srác felájánlotta, hogy a nyakából nézzem végig a műsort. Lehet ilyet visszautasítani?!

- Voltam egy becsületbeli koncerten is. Az énekes koncert elött három nappal jelentette be, hogy kilép, így a nemes feladat, a dalok és sanzonok éneklése a közönségre hárult. Tehát elmondhatom, hogy voltam az utolsó Egészséges Fejbőr koncerten.

 

Zenekarok nevesítve, vegysen, ami eszembe jut:

Dalriada, Erős Pista( RHCP Tribute), Hooliwood roses( GUns and roses tribute), Betarice, Deák Bill, P-Mobil, Pokolgép, Mistery Gang, Kistehén Tánczenekar, Kispál és a borz, 3oy, Csík zenekar, Paso, Hungarica, RomEr, Radical Hungary, Neoton, Clash city rebels( Clash tribute), HS7, Cool Head Clan, EF, Vádló Bitófák, KIscsillag, Kaukázus, Ismerős Arcok, Kormorán, Varnyú Country zenekar, valahogy így hivták őket, Fehér Virágok, Nigthquest, Tankcsapda, Titkolt ellenállás, Magozott Cseresznye, Moby Dick, Besh o drom, Dundi Pocak és valami klezmeresen is.

Amire szeretnék elmenni:

Ákos, Metallica, Therion, Ensiferum, Korpiklanni, Abba, VHK sötöbö, sötöbö.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki, ez jó kis számvetés lett. :yes: De igazad van, járjál minél több koncertre, minél több zenei irányzatban (ízlésed szerint avagy ellenére), mert ha kimaradna, később hiányozna. :D

Egyedül a Kis Tehán Tánczenekarral nem értek egyett, oda csak beestünk tesómmal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.