Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó volt a koncert.Reggel 5-re értem haza, még a zenekar tagjaival is sikerült aláiratnom az új lemezt ami jóra sikeredett.A Lord legszebb lemeze.
Én is meghallgatnám ezt az anyagot, de csak letölteni tudnám. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is meghallgatnám ezt az anyagot, de csak letölteni tudnám. :D

 

Ha tényleg meghallgatnál egy kis Lord-ot, akkor ne az új lemezt.Inkább a Kifutok a világból címüt ajánlanám.Az a legjobb lemezük.Persze ez sem rossz, de aki csalk most ismerkedik vele annak jobb az előző lemez.Nyugodtan letöltheted. :D

 

 

Pildi:Ennek nagyon örülök.Neked is azt ajánlanám amit fent Odynak.Főleg ha majd jössz koncertre jó ha behangolsz elötte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tényleg meghallgatnál egy kis Lord-ot, akkor ne az új lemezt.Inkább a Kifutok a világból címüt ajánlanám.Az a legjobb lemezük.Persze ez sem rossz, de aki csalk most ismerkedik vele annak jobb az előző lemez.Nyugodtan letöltheted. :)

 

 

Pildi:Ennek nagyon örülök.Neked is azt ajánlanám amit fent Odynak.Főleg ha majd jössz koncertre jó ha behangolsz elötte.

Persze, én is így gondoltam, hogy előtte nagyjából megismerem a dalaikat. Köszi a tippet, akkor ezzel kezdem. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie! Ismered a Dimmu Borgirt? Mindenképpen szerezd be a Puritanical Euphoric Misanthropia című albumukat! Igaz black metal a stílusuk, de kib*szott nagy atmoszférája van a zenéjüknek! Itt egy kis ízelítő.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, de azért nem létszükséglet az élvezethez. :)

 

Nem hát.De most már péntek lesz belőle. :D Látom, szereted Kozsót. :DEz különben nem sokban különbözik tőle.Túl technos.A jó magyar popzene utoljára a '80-as években volt.A kilencvenes években elkezdték majmolni a nyugati technot.Sajnos.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez különben nem sokban különbözik tőle.
Köze nincs Kozsó hülye szövegeihez, és zeneileg is nagyon ott van. Ne írj már csacsiságokat... Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köze nincs Kozsó hülye szövegeihez, és zeneileg is nagyon ott van. Ne írj már csacsiságokat...

 

 

Neked lehet, de ez egy átlagos techno zene.Egy dobalap van mögötte aztán annyi.Szövegileg tényleg másabb mint Kozsó.Nem Kozsót védem én se tartom nagyra de ez sem sokban különbözik nála.

Ha már elektronikus zene akkor Ákos vagy a Depeche Mode.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked lehet, de ez egy átlagos techno zene.Egy dobalap van mögötte aztán annyi.Szövegileg tényleg másabb mint Kozsó.Nem Kozsót védem én se tartom nagyra de ez sem sokban különbözik nála.

Ha már elektronikus zene akkor Ákos vagy a Depeche Mode.

Szerintem ezt elég rosszul látod, de mindegy. Nem a Depechel kell összevetni őket, Ákos meg nem is elektronikus zene. Max. a Bonanza volt elektronikus, de az meg hatalmas Depeche Mode koppintás. Nulla eredetiséggel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt elég rosszul látod, de mindegy. Nem a Depechel kell összevetni őket, Ákos meg nem is elektronikus zene. Max. a Bonanza volt elektronikus, de az meg hatalmas Depeche Mode koppintás. Nulla eredetiséggel.

 

 

Tényleg nem igazán értek hozzá.Nekem igazából viszonylag botfülem van. :D Sajnos az ilyen stilusú zenét egy kalap alá veszem.Azt is tudom, hogy a technonak is van több irányzata, de megkülönböztetni nem igazán tudom őket.Ákos nem elektronikus zenét játszik?A magyar Mode-nak szokták nevezni.Szóval én így látom mindenfajta bántás nélkül.De érdekes, hogy a pop-ot egyre jobban kedvelem, de ezt a fajtát nem.8.-án lesz nálam buli és csak '80-as évekbeli zene lesz.Kivánccsi leszek milyen lesz.Az örök szerelem meg a rock marad.

 

 

Értem már a különbséget.Megnéztem most egy Kozsó-klipet a youtube-on.Tudtam, hogy rossz, de hogy ennyire?A szöveg nulla(I am badman), zeneileg is rosszabb mint az elöző szám.Akkor mégsem vagyok annyira botfülü.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.