Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megy a lista ezerrel. Haver itt volt délután aztán adtunk az érzésnek. Most éppen a "Question of time" megy.
Igen! DM! Na ez a szám nálam is volt ma este. Jó a listád frenkie! Elhozhatnád majd Pildihez is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen viszem. Már most boritékolom hogy nálam hatalmas buli lesz. Olyan számok mennek itt ,hogy csak néha úgy mozgok. :D
Mindkettő nagyszerű lenne. :D

 

 

Dülöngéltetek a sok piától, mi? :D
Hidd el, hogy senki nem dűlöngélt. :D Viszont én is táncoltam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked mindig ez jut eszedbe? :D K*rva jól éreztük magunkat, mozogtunk a zenére de nem sok köze volt a piához.
Hát amikor az olvasom, hogy "mozogtunk a zenére" vajon mire gondoljak? :D Ha táncoltatok volna akkor gondolom úgy írtátok volna :D :D

De most Pildi legalább pontosított :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amikor az olvasom, hogy "mozogtunk a zenére" vajon mire gondoljak? :D Ha táncoltatok volna akkor gondolom úgy írtátok volna :D :D

De most Pildi legalább pontosított :D

 

 

A pia csak annyit számított, hogy lazább tőle az ember. A mozgás meg a zenére történt. Imádok bulizni komolyan. Annyira feltöltődök egy buli után mintha bedugtak volna egy konnektorba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amikor az olvasom, hogy "mozogtunk a zenére" vajon mire gondoljak? :D Ha táncoltatok volna akkor gondolom úgy írtátok volna :D :D

De most Pildi legalább pontosított :D

De nem volt nevezhető táncnak, csak mozgásnak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint Pildié? Na ezért fogsz tőle kapni nyaklevest, gondolom :D
Nem táncoltunk kimondottan. :D

 

Videóanyagot kár, hogy nem raktatok fel ezekről a mozzanatokról :D Lehet, hogy jót rötyögtem volna? :D
Na ezért nem raktunk fel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer gyere el és élőben láthatod. :D
"Jaj, én nem vagyok úgyse ennek a csapatnak a része, meg én nem is vagyok alapítótag, meg amúgy sem vagyok érdekes személyiség és nem is van sok kedvem ilyenhez......"

 

Ombre, messze vagytok mint ide a Andromeda-galaxis :D

 

Most örülök ha sikerül majd az Avataros skaccokat valami központi helyre csalogatni. :D Ha nem jön össze oda se megyek. :D Ilyenből nem csinálok gondot. Majd nézzem a fényképeket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne legyél már ilyen pesszimista. :D Itt lakunk közel egymáshoz. Összel szervezek hozzám talit. Téged is szívesen látlak. Max 5 kilóba kerül.
Legfeljebb betekerek :D

 

 

Bezzeg az Expandables nem lesz messze mi? :D
Jó, hogy mondod. :D Készüljetek arra is. Sőt, Ody téged meg elrángatlak már egy Házimozi showra is. Frenkie, ez neked is szól. :D No ott lehet hüledezni ezerrel :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hát. Arra kiadja pénzt. De berúgni és jó zenét hallgatni azt nem. :D

 

 

Eszméletlen ez a lista. Olyan számok szólalnak meg itt hogy táncolni lenne kedvem. :D

Áh, zene annyira nem izgat, kivéve ha nem valami überalles koncertfilmet nézek amire dobolni is lehet. :D A tánc meg abszolúte hidegen hagy. :) Ami nem megy, azt ne erőltessük én ezt vallom. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem volt nevezhető táncnak, csak mozgásnak. :P
Kérdés, hogy mit nevezünk táncnak. :P Szerintem pont úgy mozogtunk, ahogy ilyesmi zenékre általában szoktak az emberek. :) De nem volt angol keringő, az biztos. :D

 

 

Mármint Pildié? Na ezért fogsz tőle kapni nyaklevest, gondolom :D

 

Videóanyagot kár, hogy nem raktatok fel ezekről a mozzanatokról :D Lehet, hogy jót rötyögtem volna? :D

A nyakleveseket nem osztogatom túl könnyen. :P

 

Nekem van videóanyagom két pár percnyi snitt épp erről. :D Csak éppen olyan sok MB, hogy többszöri próbálkozásra sem sikerült feltöltenem a rapidra. De majd nálam a gépen meg lehet nézni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a tanácsot, majd még megpróbálom. :) Viszont megállapodásunk értelmében videóanyagot csak a résztvevők kapnak. :D Ahogy Frenkie is mondja. :D
Ugyan, priviben küld el nekem a címet majd. Én tuti nem szólok nekik, hogy megszegted az ígéreted nekik :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Jókat nyomsz be. :D

 

Viszont megállapodásunk értelmében videóanyagot csak a résztvevők kapnak. :D Ahogy Frenkie is mondja. :D
Így van. El fog jönni az idő, amikor képek se lesznek, csak a résztvevőknek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.