Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bazz, ilyen fazonok lennének végig ezekben a trágya tehetségkutató műsorokban visszaszoknék fullra rájuk. Ezt a gyereket stadionokba kell telepíteni, mese nincs. Elég volt már a trendibuzi-emós-nyálgép emberszabásúakból. Tehetségeket a népnek. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég volt már a trendibuzi-emós-nyálgép emberszabásúakból. Tehetségeket a népnek. :)

Amikor az anti fitness izé lépett fel, azt hittem baseball ütővel verem szét a TVt annyira felment a pumpa, hogy ezek itt valakik.

Pedig csak egy kis szeretetre és figyelemre vágynak amit otthon nem kaptak meg, de most a kis tinilányokkal enyhítik a bajukat.

Az én orvosságom rá: Bumm a fejbe! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az anti fitness izé lépett fel, azt hittem baseball ütővel verem szét a TVt annyira felment a pumpa, hogy ezek itt valakik.

Pedig csak egy kis szeretetre és figyelemre vágynak amit otthon nem kaptak meg, de most a kis tinilányokkal enyhítik a bajukat.

Az én orvosságom rá: Bumm a fejbe! :)

Balázs jól megmondta a végén : "Furcsa nézni, ahogy 30 kilós fiatalok tombolnak" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltartottam a kezem :)

 

kudar: Ugyanez volt nekem is az érzésem, de még Tóth Gabinál is...

Ha már Tóth Gabi....Nekem ekkor volt utoljára szimpatikus.. Szolid normális kinézet. Utána kuuuvult el, de nagyon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt ez a Magyarország története sorozat az MTV-n, aminek nemrég lett vége. Baromi jó volt. Plusz a "betétdala" is kellemes (Republic: Emberlelkű földeken):
Nagyon jó ez a dal. :D Sajnos a sorozatot nem ismerem.

 

 

Megkockáztatom, hogy a legjobb albuma!
Én tervezem megvenni, és örülök, ha Phobos-on kívül (aki mégiscsak elfogult rajongó :D ) másnak is tetszik. :D Te nem vagy oda Ákosért, így a pozitív véleményed duplán számít.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos. Azon vettem észre magam, hogy a DM mellett csak az új Ákos albumot hallgatom. :yes: Ez nálam nagyon nagy szó!
Örülök neki, valóban nagyon jó az új albuma :yes:

Az meg, hogy téged is meg tudott győzni az nagy szó :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök neki, valóban nagyon jó az új albuma :yes:

Az meg, hogy téged is meg tudott győzni az nagy szó :yes:

Oltári hatalmas az egész! :yes: Oda vagyok az egész lemezért! Ezt is megértük...

 

"szeress így....szeress még....pedig nem leszek már jó, csak ilyen senkinek való"

 

Hatalmas. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghallgatnám ha nem lenne egy bizonyos pártnak a s*ggnyalója.... :)
Hát ha ez számítana, akkor én sem hallgatnám. :) De szerintem a zenében csak az számít, mit tesz le az illető a közönség elé. Az pedig Ákosnál nagyon színvonalas és maradandó, jó zene, kiváló szövegekkel. :) Ezek után nem érdekel a poltikai felfogása.

 

Én is meghallgattam a lemezt tegnap és nagyon tetszik. Ákos egyre érettebb előadó, úgy érik, mint a jó bor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha ez számítana, akkor én sem hallgatnám. :) De szerintem a zenében csak az számít, mit tesz le az illető a közönség elé. Az pedig Ákosnál nagyon színvonalas és maradandó, jó zene, kiváló szövegekkel. :) Ezek után nem érdekel a poltikai felfogása.

 

Én is meghallgattam a lemezt tegnap és nagyon tetszik. Ákos egyre érettebb előadó, úgy érik, mint a jó bor.

 

 

Sajnos nekem erkölcstelen amit csinál(nem a politikai gondolkodása). Szerintem nem kéne senkinek sem a művészvilágból odaállni egyik párthoz sem. Tartsa meg magának a hitvallását, ahogy sokan rajta kívül teszik. Pl Tankcsapda, vagy a Kartell.

Innentől nekem hiteltelen az egész műve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.