Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Embo. Ez viszi sírba a zenét. Ezeknek shoti kellene. Rum a tejbe de gyorsan.

 

Én meg már azt hittem, hogy csak nekem lesz hányingerem az ilyentől :P

Utánanéztem és ők a Megasztár "felfedezettjei". :pfff:

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időközben megvettem az első BD koncert lemezt is, ami mi is lehetne más a Depeche Mode legutóbbi koncertalbuma? :D A lényeg, hogy először hallottam mire képes egy DTS-HD MASTER hangsáv ilyen téren. Eszméletlen dinamika és gazdagság. És az erősítőm nem is HD. Szóval le a kalappal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odykám, ha erősítőd nem dekódolja a HD hangsávot akkor te bajosan tudod, hogy milyen az igazi DTS-HD Master audió. Amit hallottál az core DTS. ;)

 

És tessék már venni egy nyomorult center hangfalat, hogy meglásd milyen az igazi 5.1 amikor nem terheli egyik hangfal a másikat :D Ezt meg fogod mindig kapni tőlem amíg nem dobsz egy fényképet róla. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odykám, ha erősítőd nem dekódolja a HD hangsávot akkor te bajosan tudod, hogy milyen az igazi DTS-HD Master audió. Amit hallottál az core DTS. ;)

 

És tessék már venni egy nyomorult center hangfalat, hogy meglásd milyen az igazi 5.1 amikor nem terheli egyik hangfal a másikat :D Ezt meg fogod mindig kapni tőlem amíg nem dobsz egy fényképet róla. :D

Alap DTS lenne? Lehet, de direkt összehasonlítottam a régivel, ég és föld a különbség. :) A center sugárzó régóta hiányzik, talán beruházok egyre. De hova rakom? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alap DTS lenne? Lehet, de direkt összehasonlítottam a régivel, ég és föld a különbség. :) A center sugárzó régóta hiányzik, talán beruházok egyre. De hova rakom? :hmm:

Igen, alap, amit az erősítőd a benne lévő dekódolóval a legjobb minőségben igyekszik a HD-DTS-ből lekeverni. :) Ez nagyjából a 1,5Mbit/s-t jelent. :) A HD-DTS ennek a többszörös rátájával dolgozik.

 

Szerintem tudsz majd helyet biztosítani neki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom védeni Justin Biebert, mert ha van zenei stílus ami távol áll tőlem akkor az az övé, de azért szerintem sokkal siralmasabb az a fikázás amit őt éri mint a zenéje. Zeneileg nagyon tehetséges a gyerek, önerőből 4 hangszeren játszik, nem hiszem hogy ezt sok tizenéves elmondhatja magáról.

Sokkal de sokkal többre tartom mint pl a rappereket, akiknek a zenei tudásuk kimerül abban hogy.. hát.. miben is? Nem akarom megsérteni az elektronikus zenéket kedvelőket, de én annál is többre tartom a Dzsásztint.

 

Ugyanez volt anno a Tokio Hotelnél. Nem tetszett. Mit csináltam? Nem hallgattam.

 

 

Én nekem ha lesz gyerekem szerintem minél előbb elkezdem adagolni neki a jóságzenéket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem itt épp a zenei stílusáról volt szó, nem másról. :) Belenézegettem pár dalába, és nem én vagyok a célközönség, az egyértelmű. :D

 

Egyébként dícséretes, hogy képzett zenésszé vált, mert akkor idővel a stílusa a tinimáz levetésével érettebbé alakulhat. Ha tényleg tehetséges, akkor nem fog eltűnni 1-2 év múlva.

 

Az meg nagyon igaz, hogy a gyerek zenei ízlését meghatározza, mit hall otthon. Én is sokféle zenét szeretek mindenféle korszakból, hallgatni is több mindent szoktam, aztán remélem a legjobbakat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés. Miért engedik világsztároknak hogy magánbulikon lépjenek fel? Nem tartja egyik sem szánalmasnak magát azéárt mert mondjuk egy ruszki gazdag csávó tizenéves lánya szülinapján fellép? A pénzre ne hivatkozzon mert ugye a magánvagyonuk igencsak közelití az 1 milliártd dollárt, ami bőven elegendő.

Én komolyan tiltanám az ilyen fellépést.

 

http://quart.hu/cikk.php?id=5989

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.