Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó hangosan kéne nyomatnunk. Hadd akadjanak ki a szomszédok. :D

Meg is lesz. Bort majd behűtöm. :D

 

Az egyik teszt CD lemezemen rajta van egy a szám DTS minőségben. :) Szépen megdolgoztatta a hangfalaimat.

Mármint ez a szám? :) Egyébként ez a koncert a legjobban megszólaló Mode koncert. A kékség megtette a hatását. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor gondolom a szomszédok idegeit is megdolgoztatta. :D

 

 

Mármint ez a szám? :) Egyébként ez a koncert a legjobban megszólaló Mode koncert. A kékség megtette a hatását. :D

Jaja. Nagyon jó háttértaktusai vannak, vagy legalábbis szépen elosztották a hangokat, hogy mindegyik hangfal terhelve legyen. Mostanság több audiophile lemezt elővettem, anno letöltöttem párat. Ez utóbbiak ugyan két csatornás sztereók, de már alig várom, hogy a leendő rendszert tesztelhessem velük :) Majd... :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Nagyon jó háttértaktusai vannak, vagy legalábbis szépen elosztották a hangokat, hogy mindegyik hangfal terhelve legyen. Mostanság több audiophile lemezt elővettem, anno letöltöttem párat. Ez utóbbiak ugyan két csatornás sztereók, de már alig várom, hogy a leendő rendszert tesztelhessem velük :) Majd... :)

Csak a hangsávot töltötted le? Honnan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is lesz. Bort majd behűtöm. :D

Meg kell adni a módját. :D

 

 

Ez utóbbiak ugyan két csatornás sztereók, de már alig várom, hogy a leendő rendszert tesztelhessem velük :) Majd... :)

Ha ütős lesz az a rendszer akkor nemcsak a szomszédok hanem a szeizmográfok is ki fognak akadni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ütős lesz az a rendszer akkor nemcsak a szomszédok hanem a szeizmográfok is ki fognak akadni. :D

Szerintem a mostani rendszerrel is tudnék...khm...álmatlan éccakát csinálni akár még a legfelső emeleten élők életében is. :) De ha jó a rendszer akkor már egyharmad hangerőn is nagyon dinamikusan és tisztán szól a nóta. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mostani rendszerrel is tudnék...khm...álmatlan éccakát csinálni akár még a legfelső emeleten élők életében is. :) De ha jó a rendszer akkor már egyharmad hangerőn is nagyon dinamikusan és tisztán szól a nóta. ;)

Akkor össze tehetik a kezüket ott a népek hogy nem okozol nekik álmatlan éccakákat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Nagyon jó háttértaktusai vannak, vagy legalábbis szépen elosztották a hangokat, hogy mindegyik hangfal terhelve legyen. Mostanság több audiophile lemezt elővettem, anno letöltöttem párat. Ez utóbbiak ugyan két csatornás sztereók, de már alig várom, hogy a leendő rendszert tesztelhessem velük :) Majd... :)

Élőben is jó volt a lábdob, mert olyat ütött, mintha öt méterről hasba lőttek volna egy ágyúgolyóval. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Depeche Mode volt az egyik legnagyobb hatással a zenei ízlésemre. A Violator albumuk megelőzte a korát. Meg is van 5.1-es DTS-ben az album.:yes:

Kétségkívül zseniális album, de mindig képesek valami újat alkotni anélkül, hogy a hangulat nagyon változna. Én ezt szeretem bennük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megengeditek, gyakorolnám az adakozásból származó örömöt, aztán meglátjuk, hogy nektek az lesz-e.:oops:

3 hónapja elkezdtem foglalkozni kicsit a hobbizenélgetéssel, egy barátom ajánlotta az egyik ingyenes progit, amivel lehet "bohóckodni". Aztán egyre jobban kezdtem megismerni, sőt, azóta már egy másik - profibb - progival próbálom kiélni "művészi" (értsd: ámátőr :ohh:) hajlamaimat. 4 számot már összedrótoztam, ebből az elsőt (aminek a címe nem véletlenül lett 'A második') közkinccsé tettem. Ez még az első hajtás volt a régi progival. Íme:

http://www.youtube.com/watch?v=q3sOxuQKoCo

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada. Elég minimál a cuccos, de azért hallgatható. :D

Ezt még 2 hónapja csináltam, azóta vannak jobbak is. Majd azokat is elérhetővé teszem, csak van velük még meló.

Mondjuk tudom, hogy amit én szeretek az rétegzene, de hát ha ez okoz örömet...7.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig meglep amikor előkerül a magyar zenei fertőből egy értelmes hang. ez most egy olyan pillanat. És még a zenei is jó. :) Aaron! Megtennéd, hogy az aláírásodat egy sorosra redukálod? :) Köszi! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig meglep amikor előkerül a magyar zenei fertőből egy értelmes hang. ez most egy olyan pillanat. És még a zenei is jó. :) Aaron! Megtennéd, hogy az aláírásodat egy sorosra redukálod? :) Köszi! :peace:

Én is így gondolom. Ezért kezdtem el mostanában magyar hip-hoppot hallgatni. Szerintem ez az a zenei irányzat ahol nem csak tehetséges előadókat, hanem értelmes embereket is fel tudunk mutatni. Véleményem szerint az összes "Vivás" együttvéve (nem akarom senki zenei ízlését megsérteni) nem tudna olyan dalszöveget írni, mint Deniz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj hogy süt a csávóból a tipikus magyar világfájdalom. Van egy csomó normális nő is. Ha meg nincs akkor megvan az ember egyedül is. Nem kell ezt túldrámázni.

Akár süt akár nem, szerintem teljesen igaza van. Főleg egy fiatal szemszögéből nézve aki normális életet akar élni itt. Lényegre törő a szövege és nagyon találó. A mai viva tv-s időkben örülni kell az ilyennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj hogy süt a csávóból a tipikus magyar világfájdalom. Van egy csomó normális nő is. Ha meg nincs akkor megvan az ember egyedül is. Nem kell ezt túldrámázni.

Szerintem inkább süssön a csávóból a tipikus magyar világfájdalom, mint, hogy az ilyen vivás maszlagokat adja el ő is. Vagy ha már stílusnál akarok maradni a Mr. Busta féle szennyt is említhetem.

Szerkesztve: - aaron
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.