Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk én alapból nem nézek Vivát. Azt sem tagadom hogy az ugyanilyen amerikai gettózene sem tetszik. A zene vidámságot sugalljon pozitív kicsengése legyen.

Ha meg normális életet akar élni akkor keressen normális embereket. Ettől úgysem múlik el a facebook-jelenség. Alkalmazkodni kell a mai világhoz, mert az nem fog változni. Lehet keseregni de akkor csak saját magát teszi tönkre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj hogy süt a csávóból a tipikus magyar világfájdalom. Van egy csomó normális nő is. Ha meg nincs akkor megvan az ember egyedül is. Nem kell ezt túldrámázni.

Dettó. Zeneileg okés, a vivás anyagoktól nyilván magasan jobb, bár ez önmagában nem hinném hogy dicséret, de kicsit túl van depizve. Neki valoszinüleg tényleg ennyire nem jött össze semmi, ugyhogy öszinte is lehet, de életrevalóbb embereket szivesebben hallgatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen egyikőtöket sem akarlak meggyőzni, hogy az amit én hallgatok "ezért, meg ezért ennyivel jobb mint ez meg az". De ha nem veszitek sértésnek illetve tolakodásnak, és ha időtök engedi linkelnétek olyan zenéket ami szerintetek megfelel az általatok felsorolt igényeknek? Előre is köszöntem. :peace:

Szerkesztve: - aaron
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én alapból nem nézek Vivát. Azt sem tagadom hogy az ugyanilyen amerikai gettózene sem tetszik. A zene vidámságot sugalljon pozitív kicsengése legyen.

Ha meg normális életet akar élni akkor keressen normális embereket. Ettől úgysem múlik el a facebook-jelenség. Alkalmazkodni kell a mai világhoz, mert az nem fog változni. Lehet keseregni de akkor csak saját magát teszi tönkre.

A gettózene nekem se tartozik a kedvenceim közé (azt hiszem, ez az eddig betett zenéimből már kiderült a rendszeres látogatóknak), viszont itt a szövegen van a hangsúly.

Régen rossz lenne, ha a zene egysíkúvá válna, és csak pozitív kicsengése lenne. Ha például nekem pocsék kedvem van, kizárt, hogy egy vidám zene fel tud vidítani. Ilyenkor kerülnek elő a szomorúbb zenék, amik furcsa módon segítenek valamennyit. Persze lehet, hogy az én gépezetemben van a hiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gettózene nekem se tartozik a kedvenceim közé (azt hiszem, ez az eddig betett zenéimből már kiderült a rendszeres látogatóknak), viszont itt a szövegen van a hangsúly.

Régen rossz lenne, ha a zene egysíkúvá válna, és csak pozitív kicsengése lenne. Ha például nekem pocsék kedvem van, kizárt, hogy egy vidám zene fel tud vidítani. Ilyenkor kerülnek elő a szomorúbb zenék, amik furcsa módon segítenek valamennyit. Persze lehet, hogy az én gépezetemben van a hiba.

Én is jobban szeretem a melankolikusabb zenéket. Az ilyen "boruljunk össze minden happy" kicsengésű pattogtatások nagyon sokszor nem jönnek be. Tele a padlás az efféle két bites sz*rságokkal. Persze van igényesebb is, de én azt mondom kell vidámabb is, és kell borúsabb is. Ebből mindenki válassza a hangulatához éppen illőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen egyikőtöket sem akarlak meggyőzni, hogy az amit én hallgatok "ezért, meg ezért ennyivel jobb mint ez meg az". De ha nem veszitek sértésnek illetve tolakodásnak, és ha időtök engedi linkelnétek olyan zenéket ami szerintetek megfelel az általatok felsorolt igényeknek? Előre is köszöntem. :peace:

Amit gyerekkoromtól fogva imádok az a Queen. Sok mást is szeretek, de ez egy biztos origo. Egyébként nincs nekem bajom a bús számokkal. A Metallica - Unforgiven például elég búval cseszett, de imádom. A Rolling Stones - Paint it black dettó. De még a Karma Police-t is csipem a Radiohead-től, pedig ha van valami ami borongós "jaj de rossz minden" hangulatot áraszt akkor az az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit gyerekkoromtól fogva imádok az a Queen. Sok mást is szeretek, de ez egy biztos origo. Egyébként nincs nekem bajom a bús számokkal. A Metallica - Unforgiven például elég búval cseszett, de imádom. A Rolling Stones - Pain it black dettó. De még a Karma Police-t is csipem a Radiohead-től, pedig ha van valami ami borongós "jaj de rossz minden" hangulatot áraszt akkor az az.

Nagy részüket ismerem, szeretem én is. A Rolling Stones - Paint it blacket még játsszuk zenekarral is.

Más: Nirvanaról vélemények? :) Nekem az egyik kedvenc zenekarom. Első fellépésünkön például csak Nirvanát játszottunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen egyikőtöket sem akarlak meggyőzni, hogy az amit én hallgatok "ezért, meg ezért ennyivel jobb mint ez meg az". De ha nem veszitek sértésnek illetve tolakodásnak, és ha időtök engedi linkelnétek olyan zenéket ami szerintetek megfelel az általatok felsorolt igényeknek? Előre is köszöntem. :peace:

 

Én sem állítom hogy ez a magyar csávó rossz, csak nekem nagyon nem jön be. Persze a szöveg értelmes, nem az hogy "szeretlek, meg tengerpart" de mivel én nem lakom gettóban meg nem hagytak el(remélhetőleg soha nem is fognak, mert nincs ki elhagyjon), így nem igazán tudom beleélni magam. Persze látok én is ilyen csajszikat de azokkal nincs kapcsolatom. Az én baráti köreimben teljesen normális(nem csak szex) hölgyek vannak.

Nyilván neki sok rossz tapasztalata van ezért ír ilyen szöveget. Ami mégegyszer nem rossz, csak nem az én világom. Minthogy a hip-hop zene sem meg a rap. Megmondom Őszintén ugyanolyannak gondolom mindet csak a szövegük más. Mivel már idősebb vagyok ezért a facebook probléma sem érint, szinte sosem megyek fel rá, csak ha megjelölnek.

Úgyhogy ne úgy érezd hogy le van degradálva. Nagyon sok minden nem tetszik még zenékben, és azt is megírom általában. Pl Ákos. Hiába vannak jó szövegei, a zenéjével ki lehet kergetni a világból.

Én a nyolcvanas években tinikoromban a metált szerettem(Pokolgép, Metallica, Manowar, Helloween stb..) a kilencvenes években semmit nem hallgattam csak a rádiót otthon, mivel a rockot megszüntnek tartottam(nagyon durván nyomult akkoriban a techno) ezért nem is hallgattam semmit. A 2000-es években hálistennek visszatért a rock, és vele a Lord ami az abszolút kedvencem, mind zeneileg, mind szövegileg. A Tankcsapda is nagy kedvencé vált, de manapság hanyagolom, mert az új albumuk nagyon gáz. A külföldiek közül nem igazán jött be senki. A metál modern lett(pl nu-metál) ami nekem már nem jött be.

Rólam még tudni kell hogy én nagy sláger rajongó vagyok. Érdekes, hogy az aktuális slágereket imádom, legyen akármilyen műfajú. Pl a mai napig szeretem a Cotton Eye Joe-t vagy a Barbie Girlt". Persze elég egyszerűek a szövegeik, de van bennük valami báj ami jókedvre derít.

Ja és sosem hallgatok úgy zenét hogy leülök és akkor berakok egy cd-t. mindíi háttérzene megy nálam, pl ha takarítok.

Nagy bulis csávó vagyok, általában hétvégente bulizni megyek, vagy jönnek hozzám. van egy listám és az szokott menni ,na az tele van slágerekkel ,de rock is van benne.

Különben valószinű a bulis alkatom miatt kedvelem a gyors, vidám táncolható számokat jobban. Ma az abszolút kedvenc számom a Gina. Iszonyú jó zenéje van még a halottak is felállnak rá táncolni.

 

 

A külföldiek közül ami ugyanilyen dinamikus és szeretek az ez:

 

 

Természetesen ezeknél nem a szöveget szeretem hanem a zenét és a pozitív kisugárzást.

 

A Nirvanat én is hallgattam anno, nem volt rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a szöveg értelmes, nem az hogy "szeretlek, meg tengerpart" de mivel én nem lakom gettóban meg nem hagytak el(remélhetőleg soha nem is fognak, mert nincs ki elhagyjon), így nem igazán tudom beleélni magam. Persze látok én is ilyen csajszikat de azokkal nincs kapcsolatom. Az én baráti köreimben teljesen normális(nem csak szex) hölgyek vannak.

Látod, ezzel én is pont így vagyok! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.