Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is meghallgattam nemrég. :) Gratulálok! :D Ahogy Oldie is írta, az énekhang nem tűnt nagyon izmosnak, de a magyarázat tükrében ez érthető. Nagyon kellemes volt hallgatni őket. További sok sikert kívánok!

 

Nagyon szépen köszönjük. Mindenképpen jövő nyáron újra felvesszük a dalokat, illetve már egy komplett albumot, és azt már stúdióban "normális" körülmények között fogjuk tenni, és olyan ember fogja keverni a számokat aki ért hozzá. Aki tudja majd, hogy ez a gitár x Hz-en szól jól, az meg y Hz-en az ének meg így a dob meg úgy és így tovább. De ezek a reakciók, amellett, hogy nagyon jól esnek, meg is erősítenek minket abban, hogy elindultunk (ha még lassan és döcögősen is) egy jónak mondható irányba. Még egyszer nagyon köszönjük :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Upsz. Kicsit ráharaptak az emberek? ;)

 

http://index.hu/kultur/zene/acdc1015/

 

Ezek után kérdem, miért nem lehetne a koncert pl a Népstadionban? Hatvanezer ember nem jobban megérné??

Ez csak addig rekord amíg a Depeche koncert jegyek nem jönnek ki. :D Egyébként a Puskás -nak csak az alsó karéját nyitnák ki szerintem. Legalábbis a Depeche Mode -on úgy volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak addig rekord amíg a Depeche koncert jegyek nem jönnek ki. :D Egyébként a Puskás -nak csak az alsó karéját nyitnák ki szerintem. Legalábbis a Depeche Mode -on úgy volt.

No azért a DM teljesen más kategória. :D Közelébe se ér az AC/DC-nek. :P;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért a DM teljesen más kategória. ;) Közelébe se ér az AC/DC-nek. :D :D

Azt Te csak szeretnéd hinni. :P

 

http://www.ticketpro.hu/halloffame.php

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megünnepeltük a sikeres zh-kat és elmentünk koncertre. A holywood roses, (guns n roses tribute) lépett fel. Iszonyat jók voltak, az énekes tényleg kiköpött Axel Rose, a számok is ütősek. Nos ők mindent megtettek a jó hangulatért, de a közönség. Ennyi lámát, alig páran ugráltunk és ráztuk a fejünket. A többiek álltak, mint f''sz a hegyen........... Volt, aki fujjogot is. Az ilyenek miért járnak koncira????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Upsz. Kicsit ráharaptak az emberek? :)

 

http://index.hu/kultur/zene/acdc1015/

 

Ezek után kérdem, miért nem lehetne a koncert pl a Népstadionban? Hatvanezer ember nem jobban megérné??

Lehet, azért, mert márciusban még nem szoktak szabadtéri koncerteket tartani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezd komoly baj lenni, lehet hogy pár nap múlva jegy sem lesz.Úgyhogy a héten megveszem a jegyet, bár egy vasam sincs.

 

Az ára ha valakit érdekel:

 

Ülöhelyek: 13900, 15900, 18900 ft.

Állóhely: 16900 ft.

 

Én nagyon szeretem magát a rockot, metált is ,ők meg etalon, legenda stb. Hülye lennék kihagyni, főleg, hogy ki tudja mikor lesznek itt újra meg ha Bécsbe kimentem a Metallica miatt akkor erre meg pláne.

 

Különben azért ekkora az érdeklődés mert az ac/dc-t még a lágyabb zenét kedvelők is szeretik, nem csak a rockerek.

 

A DM is van ekkora név csak más műfajban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie! Jövőre állítólag jön a Metallica is májusban.

 

 

Nem mondod!!!!!Azt mondták eddig, mivel nagyon drága zenekar nem tudják idehívni.De baró lenne.Március Ac/dc, május Metallica.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.