Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó klip, csak kicsit hosszú. A zene viszont ökéletesen illik hozzá.

Köszi. :clap:

Az igaz hogy kicsit hosszúra sikeredett de ha úgy vesszük hogy a Guns 'n' Roses November Rainje 9 perces akkor ez a plusz egy perc már nemigen számít. Legalábbis nekem.

A zene meg nagyjából adott volt mert benne is van a filmben. Igaz azon is változtattam egy csomót.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudja valaki hogy melyik számhoz csináltak olyan klipet ami egy autóbalesettel kezdődik és az események visszafelé haladnak benne?

Úgy emlékszem hogy egy néger muki száma, talán Sealé vagy R. Kellyé.

 

Meg még erre a régi T2 remixre vadászok már régóta. Elég ratyi minőség de egy agyonhasznált kaziból jobbra nem futotta.

 

http://www.uplud.hu/file/320690905/Terminator 2 Remix.mp3

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Lezsedtem ma egy skinhead zenekar albumát.Még sose hallottam ilyet, gondoltam megismerkedek vel.Zeneileg nagyon tetszik, de a szöveg nálam vállalhatatlan.Ezek teljesen idióták.Szálasit éltetik, meg minden számban akasztanának valakit.Az még érdekes ,hogy a zene nagyon hasonlit a punkra(ami ugye általában szélsőbalos), csak keményebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lezsedtem ma egy skinhead zenekar albumát.Még sose hallottam ilyet, gondoltam megismerkedek vel.Zeneileg nagyon tetszik, de a szöveg nálam vállalhatatlan.Ezek teljesen idióták.Szálasit éltetik, meg minden számban akasztanának valakit.Az még érdekes ,hogy a zene nagyon hasonlit a punkra(ami ugye általában szélsőbalos), csak keményebb.

Egy skinhead zenekar egyetlenegy száma tetszik, ebben kivételesen nincs akasztás semmi szélső jobbos duma és hasonlók. Ez az Attila című szám, a hun királyról szól és egész jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.