Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Sajnos az sw.hu oldal gazdái nem igazán érezték magukénak, hogy szemmel tartsák a topikokat. Más irányú elfoglaltság, tanulás, család, ilyesmik miatt. Ezért is(!) gondoltuk úgy páran, hogy írunk levelet a szerkesztőknek, hogy érdemes lenne moderátorokat kinevezni az elfajzott állapotok miatt amit néhány gyökér elindított. Mostanra hál isten sikerült elérni azt, hogy Zouo-val visszaszorítottuk az ilyen alakokat. Ha kész az új fórum akkor meg még átláthatóbbak lesznek a topicok. Na és persze szigorú szabályok is lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sem mindegy mi a vita tárgya. A történet elemein vitázunk úgy, hogy az alapkérdésben mindenki egyetért, vagy azon, hogy most Lucas miért így csinálta, és mennyire béna Jar Jar, stb...,stb... Én ilyenekre nem vágyok már.

 

De bárki regelhet nyugodtan. A fejlécben ott a szabályzat, és ha azt betartja a delikvens, akkor jóban leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie. Nekem nincs kétségem, hogy szigorúbb lett a rendszer az sw.hu -n, de speciel nem ezzel van a bajom. Oda boldog-boldogtalan regelhet, és ez akaratlanul is szül majd Quarron típusú emberkéket. Ők ugyanúgy ott fogják osztani az észt. Állítom ha visszamennénk, egy hét nem sok, ismét feltűnne. Köszönöm, de ebből nem kérek. Ez a hely nekem megfelel, és továbbiakban is itt szeretnék működni. Persze ha majd az új sw.hu fórum létrejön, és az lesz a népszerűbb, akkor sok választás nem marad. Ez ugyanis pénzbe kerül, és ha nincs értelme fenntartani, akkor meg fog szűnni.

 

Amúgy érdekes, hogy anno 2002 táján hatalmas elánnal vetettük magunkat bele az ottani fórum átalakításába. Grodinnal kialakítottuk a szekciókat, szelektáltuk azt a sok topikot. Persze ennek az volt az alapja, hogy ígéretet kaptunk egy új fórum motor beindulására. Ment a hitegetés, egy hónapot gondoltunk átfutási időnek. Azóta eltelt hat év.... Aki meg nem ér rá, az minek csinál site-ot? Miért nem adja át olyasvalakinek a staféta botot, akinek van ideje foglalkozni vele? De persze ez csak a magánvéleményem. Egyébként ha kíváncsi vagy a fórumos alakítgatásra, keresd meg a 'fórum átalakítása' topikot. Tanulságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem igen nehéz lenne kiszűrni azt, hogy ki a normális regelő és ki nem. Ez csak akkor derül ki amikor elkezdi osztani az észt. No az ilyeneket most már hamar kiszűrjük, hiába regel be öt-hat álnév alatt, írásáról hamar megismerni. Sok mindent nem nagyon lehet tenni a végleges eltávolításáért, mert IP címet bármikor generálhat másikat. Abban tökéletesen igazat adok, hogy marha nehezen indul be az új fórum motor, a múltkori talin Plook nem is adott végleges és konkrét választ...."Majd meglesz".

Addig maradt a sasszem effektus és igyekszünk a mai állapotok szerint rendet tartani.

 

Amúgy Quarron valamelyik héten feltűnt. :) Nem is maradt sokáig. Beírta mennyire nem tetszett neki Hayden mint Anakin. A Jumperben viszont bejött neki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsi a Galakszis, csókoltatlak bátyó.....

Kicsi ám hugi drága.

 

 

Node, hogy ne csak off-ra nyíljon a szám, leirom -olvasva Zed Zero írását-, hogy anno nekem is hiányoztak a Z-95-ös Fejvadászhajók az előzményekből. Konkrét elképzelésem azonban nem volt, hogy minek, hogy kéne lezajlania. Arra viszont nagyon kíváncsi voltam, hogy Obi-wan és Anakin végső kardvívása milyen lesz. Hát végülis abban csalódtam. Nem ér fel a Birodalom visszavág vagy a Jedi visszatér párbajaihoz. Hiába cool és látványos, az igazi feszültség a Vader-Luke párbajaiból árad csak igazán. Szerintem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, örülök, hogy a jelenséget észlelve próbáltok rendet teremteni, és biztos, hogy hosszabb távon a normális embereknek kell győzniük. De akármilyen is lesz majd az sw.hu fóruma, én nem hiszem hogy átigazolnék - nekem pont így jó, hogy itt az aktív tagok legtöbbjét személyesen is ismerem.

Ennek a fórumnak éppen az a legjobb oldala, hogy szűk körű, és ez nem azért jó, mintha ez egy ún. "elitklub" lenne, mintha itt csak okos és jó emberek lennének (bár szerintem azért van ebben valami ;) ), hanem azért, mert nincs benne semmi személytelen, mindenki felelős azért, amit leír, mert ismerik a többiek. Ez a garancia arra, hogy itt szerintem soha nem lesznek olyanok, akik csak úgy "oszthatják az észt".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem, hogy csak a szerepjáték megy, semmi más.

Hát tekintve, hogy minden ki lett már dumálva kisezerszer a szerepjátékosok körében ez nem csoda. Új meg nincs. Ugyanazt meg unalmas lenne elismételni. De ettől szerintem még ugyanolyan rajongói a filmeknek mint bárki más. Elvégre SW sztorit irnak/irunk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tekintve, hogy minden ki lett már dumálva kisezerszer a szerepjátékosok körében ez nem csoda. Új meg nincs. Ugyanazt meg unalmas lenne elismételni. De ettől szerintem még ugyanolyan rajongói a filmeknek mint bárki más. Elvégre SW sztorit irnak/irunk. ;)

Rosszul fogalmaztam, de azért hogy kibeszéltetek volna minden témát az elég nagy túlzás. :) Én csak tudom, hisz 2001 óta oda jártam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most pl a Könyves topic fut meg a Szg játékos. Mindig van azért valami ami az SW-hez kötődik az írók munkáin kívül. A filmekhez pedig a mozibemutatók után ennyi évvel pedig már nem tudom mit lehetne hozzáfűzni ami ne hangzott volna már el annyiszor.

De gondolom ha bemutatják az animációs filmet rögvest megélénkül majd az aktivitás a filmspecifikus topicokban is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár már annyi minden lett itt is kitárgyalva a filmekkel kapcsolatban hogy lassan már nincs is miről írni, és hát a lelkesedés is alacsonyabb az eseménytelen 3 év miatt.Én például a rajongásom mélypontján vagyok, talán annak idején túl sokat foglalkoztam a Star Wars-al.Néha csak a hibákat látom meg ezekben a filmekben, és emiatt utálom is magam.Remélem hogy az animációs/élőszereplős sorozat visszahozza majd az elhalványodott SW lázt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tekintve, hogy minden ki lett már dumálva kisezerszer a szerepjátékosok körében ez nem csoda. Új meg nincs. Ugyanazt meg unalmas lenne elismételni. De ettől szerintem még ugyanolyan rajongói a filmeknek mint bárki más. Elvégre SW sztorit irnak/irunk. ;)

Egyetértek :)

Még annyit, ha nem is írtak túl sokat a játékosok a filmes topikokba, attól még olvasták azokat :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, igazad van Obi1. Nincs semmi olyan új dolog amit hozzá lehetne tenni az eddigiekhez. Unalmas ugyanazt olvasni egy-egy év elteltével pl. Ha jön az új film tuti lesznek olyan témák amikhez új dolgokat is hozzá lehet tenni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek ;)

Még annyit, ha nem is írtak túl sokat a játékosok a filmes topikokba, attól még olvasták azokat :P

Én úgy vettem észre, hogy a közeli ismerősök közül mindenki leírta a véleményét. Igaz nem ezerszer, de legalább tartalmasak voltak. Pl, ott voltak a moziélmények. :) Egyszer is megértette őket az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi. Azért most is lehetne miről írni. Én már rengeteg témát indítottam, és írtam is. Vannak még páran akik hasonlóan kreatívak, szóval ez csak akarat kérdése. De ha a rajongásod a mélyponton van, akkor nincs is értelme ilyet várni mondjuk tőled. ;)

 

Egyébként ez az oldal elsősorban SW oldal. Tehát ha az a része halott, akkor nem fog megmaradni ez a fórum sem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi. Azért most is lehetne miről írni. Én már rengeteg témát indítottam, és írtam is. Vannak még páran akik hasonlóan kreatívak, szóval ez csak akarat kérdése. De ha a rajongásod a mélyponton van, akkor nincs is értelme ilyet várni mondjuk tőled. ;)

 

Egyébként ez az oldal elsősorban SW oldal. Tehát ha az a része halott, akkor nem fog megmaradni ez a fórum sem.

Jajj dehogyis! Imádom a Vaderes és Palpis topicokat! Honnét venném az ötletet hozzájuk, hamár velük írok?! Csak én olyan összetett elemzésekben nem vagyok annyira otthon, mint a legtöbb, okos és felnőtt ezen a fórumon. Ezért hanyagolom az oda írkálást. De rizsázni a semmiről azt tudok, Oldi és Kardee anyu a bizonyíték rá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki!! Már írtam, hogy nagyon örülök, hogy innen merítesz ihletet! Már ezért megérte írni az SW témában. ;)

:P:) Na látod, nem baj ha nem pörögnek a topicok, a jó munkához idő kell! És a legtöbbünk 20 év mulva is tud, majd írni a filmekről.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P;) Na látod, nem baj ha nem pörögnek a topicok, a jó munkához idő kell! És a legtöbbünk 20 év mulva is tud, majd írni a filmekről.....

Én nem mondtam, hogy szét kell feszíteni az SW topikokat, csak ne írjuk már le őket. :) az se baj, ha egy téma többször is előkerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mondtam, hogy szét kell feszíteni az SW topikokat, csak ne írjuk már le őket. ;) az se baj, ha egy téma többször is előkerül.

Jaj, isten ments, hogy leírjuk őket!!! Én két hete láttam újra a Birodalom visszavágot, csak még nem volt érkezésem írni róla, pedig egy-két kérdés felmerült bennem újfent. Csak nem akarok óvatlanul fejest ugrani - még kicsit elmélkedem rajtuk.

Hiába, az ember nem engedheti meg magának, hogy csak az ilyen kedvteléseivel foglalkozzon - de ami késik, nem múlik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arról volt szó, hogy bármit leírnánk, csak már nem tudunk olyan intenzíven írni, mint régen, mert sok mindent kidumáltunk már. Volt téma, ami újra előkerült, és csak azért nem írtam hozzá, mert már két éve egyszer leírtam ugyanazt a véleményem. Az ismétlésnek szerintem nincs sok értelme, de hát ez az én véleményem. Anno én sokat leírtam, egyelőre nincs sok hozzáfűznivalóm a legtöbb SW témához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.